İstanbul Tasarımlı Turkuaz Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-8291
24,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Yorumlar

Esra E.
14.12.2016
İlginiz için teşekkür ederim çok kısa sürede teslim edildi

AÇIKLAMA

İstanbul tasarımlı turkuaz kahve kupası sevgiliye verilecek en hoş hediye olabilir.

İstanbul; mavisiyle, yeşiliyle, tarihi dokusuyla filmle, şarkılara konu olmuş dünyanın en büyülü şehirlerinden. Filozofların hayallerini süsleyerek esinlendikleri, şairlerin en ünlü dizelerini yazdıkları İstanbul altın boynuzundan, gerdan incisi köprülerine kadar hak etmiş bir şehirdir. Bu doğal güzellik ötesi coğrafya, bunca güzel sanatçıya esin kaynağı olmuşken, neden evlerimizde bulunan güzel objelere de konu olmasın?

İşte evlerinizde zevkle kullanabileceğiniz ya da sevdiklerinize hediye edebileceğinizi bu İstanbul temalı kupayla, dilediğiniz hayale dalabilirsiniz. Yazın soğuk meşrubatlar, kışınsa kaynar içecekleri içmenin en tatlı kucağı kupalardır.

Nedense mutfakta bir şeyler hazırlamaya başladığımızda ellerimiz hep kupalara gider. Kupalar belki de diğer bardaklara göre çok sempatik olduğundan, ya da içlerine dilediğimizce içecek doldurabildiğimizden en popüler bardak çeşidi olarak algılanır hep. Bu nedenle de  doğum günü sürprizleri neler olabilir dendiğinde, her zaman sevdikleriniz için sempatik kupalardan yararlanabilirsiniz.

 

Kısacası İstanbul’u ve popüler bardaklardan kupayı birleştirme fikrinden yola çıkan Hediye Sepeti, sizler ve sevdikleriniz için bu muhteşem kupayı tasarladı. İstanbul’un en ünlü temalarını en enerjik renklerden turkuaz ve oranj tonlarıyla birleştirildiği bu kupada, aşk, sevgi, doğal güzellikler ve İstanbul adına aradığınız her şey var.

Sizde sevgilinize özel olarak tasarlanacak ve altında isimlerin yazılı bulunduğu ve aynı zaman da da en güzel mesajınızın yer alabileceği bu kupayla aşkınıza en güzel hediyelerden birini vermiş olacaksınız. Unutmadan, erkeğe alınabilecek hediyeler kategorisinde de bu kupadan gönlünüzce faydalanabileceksiniz.

Hediye ne alsam dediğiniz ve tıkandığınız her an, bu güzel bardaktan sevdiklerinize alabilirsiniz.

İstanbul denildiğinde akla kız kulesi ve boğaz köprüsü gelmektedir. Uçsuz bucaksız denizleri ile büyüleyici bir şehir olan İstanbul son yıllarda çeşitli obje tasarımlarına hayat vermiştir. Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak İstanbul tasarımlı kupa hediye ederek ofisinde çalışırken ya da evinde film izlerken isimlerinizin yazdığı kupa ile kahvesini yudumlamasını sağlayabilirsiniz. Porselen kupa  seçeneği bulanan istanbul tasarımlı kupa doğum günü hediye fikirleri arasında hoş bir seçenek olarak yerini almıştır.

İstanbul Tasarımlı Turkuaz Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı: 8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.