İsme Özel Not Defteri

Ürün Kodu : S-8015
54,90 TL 44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

İsme Özel Not Defteri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Not defteri 14,5 x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • Çizgili yapraklara sahiptir.
  • Deri kapağa sahiptir.
  • Toplam 196 sayfadır.

Yorumlar

Gülsün T.
05.10.2016
Paket
Tam istediğim gibi geldi siparişim teşekkürler
Nazan Ç.
21.04.2016
Hem şık ve kullanışlı
Siparişim kısa sürede ulaştırıldı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler
Kada .
11.02.2016
Ürününüzden ve ürünü ulaştırma hızınızdan çok memnun kaldım. Sitenizi hem tekrar kullanacağım hem de arkadaşlarıma önereceğim. Teşekkürler.

AÇIKLAMA

İsme özel not defteri sevdiklerinize hem en kullanışlı, hem de en ucuz hediyelik

Sevdiklerinize hediye vermek içinizden geçtiğinizde onların meşguliyetlerini ve hobilerini ard arda sıralamaya başlarsınız aklınızda. Öte yandan bitmez tükenmez doğum günü hediyeleri, yeni yıl hediyeleri, iş hediyesi, açılış hediyesi, evlilik yıl dönümüydü, anne – baba günüydü derken bazen hediye almak konusu hem maddi hem de manevi açılardan bizi ve cüzdanımızı yormuş olabilir.

İşte bu gibi hallerde hem en ekonomik yoldan sahip olabileceğiniz, hem de ev hanımından, büro çalışanına ya da öğrencisine kadar işlevsel olabilecek olan bir hediye seçeneğiyle karşınızdayız bugün.  Defter modelleri arasından sizlere özel seçtiğimiz isme özel not defteri özel günlerinde sevdiklerinize verebileceğiniz hem ucuz hem de şık  hediyelerden olacaktır.

Doğum günü hediyeleri dendiğinde akan sular durur. Zira doğum günü hediyeleri asla bitmez. Bir gün annenizin doğum günüyken, başka bir gün, babanızın, eşinizin, küçük kardeşinizin ya da arkadaşınızın yaş günü olacaktır belirli bir sirkülasyonla mutlaka. Orijinal der kaplı mavinin en güzel tonundaki bu defter se tüm tanıdıklarınız için isme özel ucuz ve  harika bir yaş günü seçeneği olabilir. 196 sayfalık her kesin beğenebileceği en güzel ve çarpıcı renklerden turkuaz mavi tonlarındaki, 14,5 x 9,5 cm ebatlarındaki bu güzel defter çizgili beyaz sayfalardan ve deri kapaktan oluşmaktadır. Kapağında bulunan tutma -sap kısmında özelleştirme yapılacak üründe hediye ettiğiniz kişinin se özelleştirmesi olacak. Tasarımı, rengi ve parlaklığıyla kullanıcısına pozitif enerji verecek ve  masanızın üzerine hareketlilik katacak olan bu hoş defterle tanıdığınız her kesi sevindirebilirsiniz.

Hediye almak daha önce hiç bu kadar zevkli ve kolay olmamıştı. Kimi zaman vardır ki; hediye alabilmek konusunda sevdiklerinizin zevklerine ve hobilerine yönelik olarak uzun uzun hediye bakmaya, aramaya zamanınız ve fırsatınız olabilir. Ama  bazı zamanlar da vardır ki iş yoğunluğundan, stresten ya da farklı sebeplerden sevdikleriniz için uzun uzun hediye arama çabasına girişemezsiniz bile.İşte orijin deri kaplı bu şık ve etkileyici defter, otırduğunuz yerden kolaylıkla  sevdiklerinize hediye alma keyfini yaşatacaktır size. Üstelikte 7'den 77'ye alabileceğiniz ve herkesin kullanabileceği türden bir ürün olması ve ekonomik fiyatı da ürünü daha da cazip kılıyor. İsme özel şık bir defter kimi etkilemez ki, ya da kimin işine yaramaz ki? Günlük hayatımızda defterlerimize her an işimiz düşebiliyor. O gün yapılacaklar listesi, toplantılar, gün içi işlemler, planlar, programlar, onca işi hiç birimiz kalem kalem aklımızda tutamayız. İşte tam da bu yüzden şık ve isme özek bir deftere kimse hayır diyemeyecektir diye düşünüyoruz. Üstelik defterin göz alıcı mavi rengi herkesi kendine çekecek ve  pozitif enerji verecek türden. Sadece bir adet deri kaplı, göz alıcı mavilikteki ve isme özel olan bu defterle hediye konusunda harikalar yaratabilirsiniz.

"Söz uçar, yazı kalır" deyimi önemli bilgilerin yazıya dökülmesini vurgulayan bir cümledir. Ancak ne kadar doğru olduğunu günlük hayatımızda oldukça fazla yaşıyoruz. Oldukça yoğun geçen iş temposunda ya ev hayatında yapmamız gerekenleri not almadığımızda ya unutur ya da iş sırasını atlarız. Kişiye özel hazırlanan not defteri kendiniz için ve sevdikleriniz için satın alabileceğiniz özel tasarıma sahiptir. Üzerine dilediğiniz ismi yazdırarak size ait olduğunu vurgulayabileceğiniz kişiye özel defteri yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.


Sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz isme özel not defteri ile sevdiklerini özel hissettirip mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.