İsim Yazılı Sıkı Dostlara Hediye Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 15487

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
 • Ahşap üzerine UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır, kalıcıdır.
 • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.

Canım Arkadaşıma Hediye Sukulent Naturacube özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

En sıkı dostlara ve arkadaşa hediye edilebilecek en değerli armağanlardan biri olarak sizleri bekleyen sukulent naturacube sadece Hediye sepeti ayrıcalıklarıyla sipariş ediliyor. İsim yazılı sıkı dostlara hediye sukulent naturacube en güzel dostlukların anısına özel hazırlanmaktadır. Yakın dostunuzun yaklaşan doğum günü için ona uygun en şahane armağanı hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Ahşap saksı ölçüleri 7 cm x 7 cm ölçülerindedir. Ayrıca ahşap saksı masif ağaçtan yapılmıştır. Sukulentin bakımı için yapılması gerekenler oldukça basit olmaktadır. İç ortamda sukulent bitkileri sprey ile haftada 2 defa olmak üzere sulanmalıdır. Dallarının uzaması dahilinde ise makas yardımıyla budanmalıdır. Uzun süreli yaşaması için güneş gören bir alanda olması ve 2 saat temiz hava ile havalandırılması gerekmektedir. Kullanılan suyun ise dinlenmiş olması gerekmektedir. Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilmektedir.

Ahşap üzerine Uv basklı teknolojisi ile isim yazılmaktadır. Ahşap saksı yanına bir adet sulama şişesi de gönderilmektedir. Sulama işlemi sadece toprağı nemlendirmek için yapılmaktadır. Bu nedenle ürünün yanında birlikte gelen sprey şişesi kullanılmalıdır. Sıkı dostlarınızın uzun süreli kullanabilecekleri bu şahane ve anlamlı hediyeyi hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Hediye sepeti güvencesiyle siparişini verebileceğiniz sukulent, ister kapıda ödeme ister banka kartıyla ödeme kolaylığı ile aynı gün adresinize gönderilecektir. Hediyenin fiyatı değil, özelliği ve derinliği önemlidir diyorsanız, bu şahane hediye sizi sıkı dostunuz için çok uygundur.