Hiç Ayrılmayan Dostlara Şeffaf Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 16525

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • Hiç Ayrılmayan Dostlara Şeffaf Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar özellikle dostluklar yaşam boyunca çok seyrek bir şekilde yaşanmasına rağmen yaşandığında dünyadaki en kıymetli bağlardan birisi kurulmuş olur. Arkadaşlar en zor anlarında birbirlerine destek olurken, aynı zamanda mutlu anların da daha fazla mutlu olmasını sağlarlar. Bu bakımdan arkadaşınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermek istiyorsanız özel tasarımı ile Hiç Ayrılmayan Dostlara Şeffaf Anahtarlık harika bir seçim olacaktır.

Tasarımı ile öne çıkan bu isme özel anahtarlık arkadaşınız ile sizin isminizi taşıdığından arkadaşınızı daha mutlu edecek ve arkadaşlık ilişkinizin de ayrıcalıklı oluşunu göz önüne serecektir. Estetik tasarımı ile arkadaşınızın kullanmaktan büyük mutluluk duyacağı ve her kullanımda kendisini şanslı hissetmesine neden olacak bu anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden yapılmış olup oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda yüksek baskı kalitesi sayesinde zamana ve kullanıma bağlı olarak da eskime ya da silinme özellikleri göstermeyerek arkadaşlığınız gibi uzun ömürlü olmaktadır.

Arkadaşınızı doğum gününden sıradan bir güne kadar her zaman mutlu etmenizi sağlayacak olan anahtarlık yapısı ve kullanımı ile birlikte mutluluk anlarınızın çoğalmasına, her şeyden öte bağlarınızın da hiç olmadığı kadar güçlenmesine özel bir destek sunmuş olacaktır.