Kişiye Özel Duvar Saati

 • Karakalem Fotoğraf Baskılı Duvar Saati
  Karakalem Fotoğraf Baskılı Duvar Saati
  79,90 64,90 TL
 • Aşk Zamanı Duvar Saati
  Aşk Zamanı Duvar Saati
  85 kişiden ortalama 4.94 puan (85)
  79,90 64,90 TL
 • Ahşap Görünümlü Sevgiliye Hediyelik Duvar Saati
  Ahşap Görünümlü Sevgiliye Hediyelik Duvar Saati
  43 kişiden ortalama 4.84 puan (43)
  79,90 64,90 TL
 • Sevgilinize Hediye Duvar Saati
  Sevgilinize Hediye Duvar Saati
  7 kişiden ortalama 4.86 puan (7)
  79,90 64,90 TL
 • Sevgiliye Duvar Saati Hediyesi
  Sevgiliye Duvar Saati Hediyesi
  20 kişiden ortalama 4.75 puan (20)
  79,90 64,90 TL
 • Aile Resimli Duvar Saati
  Aile Resimli Duvar Saati
  14 kişiden ortalama 5 puan (14)
  79,90 64,90 TL
 • Kalpli Kişiye Özel Hediye Duvar Saati
  Kalpli Kişiye Özel Hediye Duvar Saati
  1 kişiden ortalama 5 puan (1)
  79,90 64,90 TL
 • Sevgili Babama Hediye Duvar Saati
  Sevgili Babama Hediye Duvar Saati
  1 kişiden ortalama 5 puan (1)
  79,90 64,90 TL
 • Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati
  Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati
  3 kişiden ortalama 4.67 puan (3)
  79,90 64,90 TL
 • Düğün Hediyesi Çiftlere Özel Duvar Saati
  Düğün Hediyesi Çiftlere Özel Duvar Saati
  7 kişiden ortalama 5 puan (7)
  79,90 64,90 TL
 • İsme Özel Duvar Saati
  İsme Özel Duvar Saati
  11 kişiden ortalama 5 puan (11)
  79,90 64,90 TL
 • Sevgililere Özel Duvar Saati
  Sevgililere Özel Duvar Saati
  3 kişiden ortalama 4.33 puan (3)
  104,90 89,90 TL
 • Esprili Hediye Kamasutra Cam Duvar Saati
  Esprili Hediye Kamasutra Cam Duvar Saati
  59,90 49,90 TL
 • Kalbim Her Zaman Senin İçin Atacak Duvar Saati
  Kalbim Her Zaman Senin İçin Atacak Duvar Saati
  3 kişiden ortalama 5 puan (3)
  79,90 64,90 TL
 • Dedeye Hediye Fotoğraf Baskılı Duvar Saati
  Dedeye Hediye Fotoğraf Baskılı Duvar Saati
  7 kişiden ortalama 4.57 puan (7)
  79,90 64,90 TL
 • Canım Babama Özel Duvar Saati
  Canım Babama Özel Duvar Saati
  3 kişiden ortalama 5 puan (3)
  84,90 69,90 TL
 • Aile Resminize Özel Duvar Saati
  Aile Resminize Özel Duvar Saati
  8 kişiden ortalama 5 puan (8)
  79,90 64,90 TL
 • Anneye Hediye Resim ve Mesajlı Duvar Saati
  Anneye Hediye Resim ve Mesajlı Duvar Saati
  7 kişiden ortalama 4.29 puan (7)
  79,90 64,90 TL
 • Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati
  Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi Duvar Saati
  14 kişiden ortalama 4.93 puan (14)
  79,90 64,90 TL
 • Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
  Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
  2 kişiden ortalama 5 puan (2)
  79,90 64,90 TL

Hediyelik Duvar Saati Modelleri ile ilgili Editör Açıklamaları

İnsanın en güzel anıları sevdikleriyle olanlardır. Zamanın en anlamlı hali, sevdiklerimiz yanımızdayken paylaştıklarımızdır. Mutluluğumuzda, hüznümüzde, sevincimizde kederimizde yanımızda olan sevdiklerimiz aslında bizlere gerçekten yaşamayı güzel kılan zamanlar armağan ederler. Geriye baktığımızda gülümseyerek hatırlayacağımız, sevdiklerimize özlem duyacağımız özel anlar aslında bütün ömrümüzün en kayda değer hatıralarını oluşturuyor.

Sizlere ömrünüzde güzel duygular anımsatacak zamanlar armağan eden, kalbini açan sevdiklerinize zamanı izleyebilecekleri muhteşem bir duvar saati hediye etmeye ne dersiniz? Hediye Sepeti olarak sizlere hemen hemen herkese hitap edebilecek türden hediyelik duvar saatleri sunuyor, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın  kıymetine vurgu yapıyoruz. Duvar saat çeşitleri arasında arkadaşınıza, sevgilinize, babanıza veya öğretmeninize özel günlerinde sunabileceğiniz etkileyici armağanlarla sizlerleyiz.

Duvar saati modelleri arasında, size aşkı tattırarak varlığıyla zamanı daha da hızlı akıtan sevgiliniz için tercih edebileceğiniz son derece romantik modeller bulunuyor. Örneğin, doğum günü sevgiliye hediye konusunda kapsamlı bir arayışa girişmeniz gereken bir günse, kişiye özel hazırlatabileceğiniz özel tasarım duvar saatleri sizin kurtarıcınız olacak, sevgilinize karşı duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacaktır. Sevgilinizle geçen zamanın  ne kadar güzel olduğunu kalp tasarımlı kişiye özel duvar saati ile anlatabilir veya sevgilinize geçirdiğiniz güzel bir anıyı fotoğrafınızı duvar saatine bastırarak hatırlatabilir, onu eski günlere götürerek çok mutlu edebilirsiniz. Sevgilinize sonsuzluk sembolü ile tasarlanan bir duvar saati ile “Sonsuza kadar seninim.” diyebilir veya fotoğrafınızla hazırlatacağınız bir duvar saatinin üzerine duygularınızı anlatacak bir mesaj yazdırabilirsiniz.

Söz konusu hediye olduğunda amaç güzel duygular hissettirmek olduğundan tasarım duvar saatleri arasından sevdiklerinize hitap edebilecek bir ürün seçerek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Mesela mimarlık mesleğini icra eden bir dostunuza mimarlara özel hazırlanmış, ismini taşıyan bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Mimara hediye olarak sunabileceğiniz duvar saati arkadaşınız için etkileyici bir ofis hediyesi olacaktır. Ya da sizin için emek veren, yol gösteren öğretmenlerinize branşlarıyla alakalı bir hediye vermek istiyorsanız onlara özel tasarlanmış isme özel duvar saatlerinden birini tercih edebilirsiniz. Mesela matematik sembolleriyle donatılmış duvar saati isim yazılı duvar saatleri arasında öğretmeniniz için harika bir tercih olacaktır.  Matematik öğretmeninizi çok mutlu edecek ve mesleğine duyduğunuz saygıyı hissettirecektir.

Sevdiklerinize esprili bir hediye ile renkli anlar yaşatmak istiyorsanız capslere özel hazırlanan duvar saatleri ile arkadaşlarınızı kahkahalara boğabilirsiniz. Bilim adamlarının, ünlü düşünürlerin sözlerine mizahla yaklaşan capsler kankaya doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bir duvar saati ortaya çıkarıyor. Hediye Sepeti olarak sizlere herkese hitap edebilecek isim yazılı veya fotoğraf baskılı duvar saatleri ile ilginç ve kalıcı bir hediye alternatifi sunuyoruz. Anneler Günü’nde kıymetli annenize mesajınızı yazdırarak hazırlatacağınız isme özel duvar saati ile onun kendisini özel hissetmesinde, ya da babanızın doğum gününde onun memleketine özgü bir tasarımla hazırlanan isme özel duvar saati ile doğum günü mesajınızı dile getirmenizde katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sevgilinize romantik bir sürpriz yapmak istediğinizde hem romantik hem de dekoratif duvar saatleri ile sizlere ilginç bir hediye seçeneği sunduğumuz için de tarifsiz bir mutluluk duyuyoruz.

Hediye Sepeti olarak her zaman sevdiklerinizi anlamlı hediyelerle mutlu etmeniz için geniş ürün yelpazemizle ve genelde özel tasarım, kişiye özel ürünler için çalışmamızla özel günlerinizde etkili olmak, sevdiklerinize yaşatacağınız güzel duygularda bir pay sahibi olmak istiyoruz. En güzel duvar saati modelleri, arasından sizi en iyi ifade edecek veya sevdiklerinize hitap edebilecek bir ürünü seçerek sadece bir tıkla onu kişiselleştirebilir ve yakınlarınıza her zaman sizi anımsatabilecek, etkileyici bir hatıra bırakabilirsiniz. Hediye Sepeti, duvar saati modelleri ve fiyatları ile önce sizi, sonra sevdiklerinizi mutlu edecek!