Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel | Hediye Sepeti


Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel

Ürün Kodu : S-2906
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Bambu Kesim Tahtası Kişiye Özel Özellikleri:

  • Küçük boy kesme tahtası 15 cm x 20 cm'dir.
  • Orta boy kesme tahtası 23 cm x 30 cm'dir.
  • Büyük boy kesme tahtası 29 cm x 38 cm'dir.

Yorumlar

VOLKAN K.
30.01.2015
Ürün bekledigimden cok daha güzel çıktı malzemesi kaliteli hazırlama ve kargoya verme süresi bekledigimden cok daha iyi ancak tek sorun 3 lü set seklinde aldım ama hepsine aynı seyin yazılabileceği söylendi hepsine farklı yazma ihtimalim olsa daha güzel olurdu

AÇIKLAMA

Haydi! herkes sofraya! …’ nidalarının havada uçuştuğu hoş sedalı mutfakların tatlı sahibi annelerinize hoş bir hediye vermek isterseniz, işte hediyelerin en kullanışlısı hem de tarzı olanı karşınızda duruyor.

Dekorasyon trendleri değişeli beri artık mutfaklarda kullandığımız objelerde bir o kadar şıklaştı ve minimalist bir tavra büründü. Dilerseniz sizlerde her anneler gününü ya da özel günleri fırsat bilerek annenize Hediye Sepeti sayfalarından trend ürünler seçebilirsiniz. Bu sayede mutfağınızdan evinizin farklı köşelerine kadar her yeri modern objelerle dolu olan bir eve dönüştürmüş olacaksınız.

Anneler çocuklarını ve eşini beslemeye adeta adaklı olan varlıklardandır. Tüm gün çorbaydı, ana yemekti, tatlıydı, börek – çörekti derken, bizler için harıl harıl mutfaklarında çalışıp -  çabalarlar. Onların bu çabalarını görerek teşekkür babında mükafatlandırmak da bize düşer elbette. Hem bu sayede onları modern objelere kavuşturmuş da oluruz. Üstelik de  mutfak hediyeleri anneleri her zaman sevindiren ürünlerden olmuştur. Annenize bu ürünü anneler günü için armağan ettiğinizde ne kadar çok sevindiğine kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Ev aksesuar ürünleri konusunda mekanlarınızı Hediye Sepetinin exclusive ürünleriyle donattığınızda, bakın görün her şey ne kadar farklı olacak. İşte farklı ebatlara sahip olan 3’lü kesme tahtaları da mutfaklardaki büyük gereksinimlerden olduğu kadar şık aksesuarlardan. Zira uzmanlar en azından her sene 1 defa kesme tahtalarını değiştirmenizi öneriyor. Öte yandan ahşap ta en az metaller kadar mutfakta hijyen sağlayan ve bakteri tutmayan ürünlerden. İşte tüm bu saydıklarımız yüzünden sizlere önerdiğimiz 3’lü kesme tahtası alınmayı hak ediyor. Üstelikte bu kesme tahtaları üzerinde annelerinizin ad ve soyadının baş harflerini taşıyacak. Bu yüzen kendine özel kesme tahtasını gören anneniz 3’lü kesme tahtasını gördüğünde son derece onore olacaktır.  Bu sebepten paketi açarken yanında olmanızı ve yüz ifadesini gözlemlemenizi de öneririz. Doğum günü için anne hediyeleri arayışınız da sürüyorsa şayet, işte size mükemmel bir hediye seçeneği…

Yaptığı yemekler ile damağınızı şenlendiren anneniz için mutfak her daim lazım olan bu ürün artık sadece ona özel... Mutfağına aynı zamanda şık bir hava katacak bu set en özel mutfak eşyası olacak.Üzeri annenize özel kişiselleştirebilecek kesme tahtaları anneniz için hoş bir sürpriz olacak.


Her mutfağa girdiğinde mutlu olacak keyifle yemekler yapacak anneniz bu kesme tahtasını hediye ettiğiniz için her seferinde daha mutlu olacak.