Kişiye Özel Doğum Günü Hediyesi 4lü Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16373

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 4 adet fincan 4 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Kişiye Özel Doğum Günü Hediyesi 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinizin doğum günü yaklaşıyorsa onlar için değişik doğum günü hediyesi seçeneklerini değerlendirmeniz ayrıcalıklı bir doğum günü kutlamak için iyi bir seçenek olacaktır. Bu kapsamda Kişiye Özel Doğum Günü Hediyesi 4lü Türk Kahve Fincanı Seti tercih ederek onların büyük mutluluklar yaşamasına yardımcı olarak aynı zamanda doğum günlerinin de çok özel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Doğum günleri yakınlarınızı ne kadar çok sevdiğinizi göstermeniz için harika bir fırsat verirler. Bu özel günler onlara doğrudan hediyeler aracılığıyla hislerini açıklamanızı sağlarlar. Bu yüzden bu özel kahve seti Türk kahvesi içmeyi daha özel bir hale getirdiği gibi isme özel olarak tasarlanacağı için yakınlarınızın kendilerini daha ayrıcalıklı hissetmelerine de neden oluyor.

Özenli baskısı ve zarif görünümü ile birlikte çok uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sunacak olan set, yapısı itibariyle kahvelerden alınan lezzeti daha fazla arttıracaktır. Aynı zamanda dayanıklı olması sayesinde de her zaman kullanmak için tercih edilebilecek olan bu set sayesinde sevdiklerinizin mutluluğu artacak. Bu sayede de en güzel sohbetleri edebileceğiniz Türk kahvesi içme anlarına da bolca davet edilerek sevdikleriniz ile daha çok zaman geçirebileceksiniz.