Kişiye Özel İmza Tasarımlı 4lü Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16376

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 4 adet fincan 4 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Kişiye Özel İmza Tasarımlı 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türk kahvesi içmeyi seven yakınlarınız için özel bir hediye düşünüyorsanız kahve içmeyi çok daha ayrıcalıklı ve özel bir hale getirmeye yardımcı olacak Kişiye Özel İmza Tasarımlı 4lü Türk Kahve Fincanı Seti seçebilirsiniz. Bu özel fincan seti ile birlikte kahvelerden aldığınız lezzet daha da artarken aynı zamanda sevdiklerinizin mutlu olması da mümkün olacak.

Başta eşime ne hediye alabilirim sorusu olmak üzere sevgiliniz, arkadaşlarınız, anneniz gibi yakınlarınız olmak üzere tüm yakınlarınız için doğru yanıt olacak bu özel fincan seti Türk kahvesinin kendisine özgü lezzetini ve kokusunu daha özenli bir şekilde ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

Özenle tasarlanmış olan Türk kahvesi yakınlarınızın ismine özel olarak da tasarlanacağı için daha da ayrıcalıklı bir hediye anlamı taşımaktadır. Her yudumda kendilerini daha ayrıcalıklı hissetmelerine neden olacak bu özel set ile birlikte mutlulukları da artacaktır. Yüksek baskı kalitesiyle kullanıma ya da zamana bağlı olarak silinme ya da solma göstermeyecek olan fincanlar her zaman, ilk günkü görünümlerini de koruyacaklardır. Sevdikleriniz ile daha uzun ve keyifli sohbetler etmenize de yardımcı olacak bu özel set düşünceli ve kullanışlı hediyeler vermek isteyenlere hitap ediyor.