Anneye Hediye 4lü Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16375

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 4 adet fincan 4 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Anneye Hediye 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneniz için özel hediyeler alarak onu çok mutlu etmek istiyorsanız Anneye Hediye 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özel tasarımı sayesinde annenizi çok mutlu edecektir. Başta anneler gününe özel olarak değerlendirilecek seti aynı zamanda istediğiniz her an tercih ederek annenize olan sevginizi ifade edebilirsiniz.

Bu özel fincan seti özellikle annelerin evlerine gelen misafirleri ağırlamak için sıkça kullandıkları Türk kahvesinin çok daha lezzetli bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Özenli ve zarif tasarımı ile birlikte kahve ikramına çok yakışan bu set annenizin çok seveceği bir hediye anlamı taşıyacaktır. Bu sayede anneniz yakınları ile kahve içerken çok daha büyük keyif alacak ve her şeyden önemlisi her yudumunda sizi anımsayarak ayrıca mutlu olacaktır.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte kullanıma bağlı olarak solma ya da silinme göstermeyecek olan fincanlar böylece çok uzun süreler kullanım imkânı sağlayarak annenizin kahve ikramlarında her zaman ilk tercihi olacaktır. Bu özenli set ile birlikte annenizi mutlu edeceğiniz gibi annenizle en güzel sohbetleri kendiniz de yapma imkânı bulabileceksiniz. Türk kahvesinden ve kahvenin sohbetinden alınan hazzı çok daha arttıracak olan fincan seti annenizin şimdiye kadar aldığı en özel hediye olacak.