Kurumsal Hediye Logo Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%12 indirim
99.9 TL
87.91 TL
Ürün Kodu : 16369

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 2 adet fincan 2 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Baskının kaliteli olması için vector yada çözünürlüğü yüksek görsel göndermeye özen gösteriniz.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Kurumsal Hediye Logo Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle iş yaşamı için hediye seçimi son derece özel olmalıdır çünkü iş yaşamına yönelik tercih edilecek hediyeler kurumsal bir görünüm çizmelidir. Kurumsallık günümüzde tüm işletmeler için çok önemli bir hale geldiği için her zaman marka değerini yansıtacak olan eşyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Hediye seçiminde de bu noktaya dikkat etmek, tercih edeceğiniz hediyenin anlamını çok daha arttıracaktır.

Kurumsal Hediye Logo Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti sayesinde işyeri bulunan yakınlarınıza en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Özenle tasarlanmış olan bu özel setin içinde yer alan yer alan fincan ve bardak altlıkları iş hediyesi olarak doğru bir tercih yaratacaktır. Yakınlarınızın hediye almaktan dolayı büyük bir mutluluk duyacakları bu özel fincan seti özenli ve zarif görünümü ile birlikte Türk kahvesinden alınan lezzeti daha da arttıracaktır.

İş yerlerinde gelen misafirlerin ağırlanması için en çok tercih edilen içeceklerden olan Türk kahvesi, bu özel set ile daha lezzetli bir hale gelirken aynı zamanda kahveden alınan tadın da artmasına neden oluyor. Yüksek baskı kaliteleri ile birlikte harika bir kullanım sunan set sevdiklerinize kurumsal bir hediye vermek istiyorsanız doğru tercih oluyor.