Annelere Özel Esprili Mutfak Önlüğü

Bugün sipariş verirseniz en geç 3 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İndirime son
139.9 TL
120.31 TL
Ürün Kodu : 11224

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Annelere Özel Esprili Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Annelere özel esprili mutfak önlüğü, anneler gününde anneye alınacak ilginç hediyeler arasında 1 numara!

Eve girdiğinizde kapıyı açar açmaz ortalığı saran misler gibi yemek konusu, önünüzde buhardan bir duvar oluşturduğunda tüm alıcılarınız bu kokunun etkisi altına girer ve bir anda mutfakta tencerenin başında buluverirsiniz kendinizi. Elbette tencereden kaşıklamak yasaktır. Ellerinizi yıkamadan sofraya oturmakta. Yanı sıra mutfak kurallarıyla ilgili bir yasak daha varsa, oda yemek bitmeden sofradan kalkmaktır elbette. İşte bu temayı en güzel şekilde işlemiş olan bir hediyeyle annenizi bu anneler gününde sevindirmek istiyorsanız şayet ona bu esprili mutfak ölüğünden alabilirsiniz. Annelergünü geliyor ve siz hala hediye konusunda bir şeyler düşünemediyseniz, bu hediye sizin kurtarıcınız olacaktır kesinlikle.

 

Annenizin meşhur sözü olarak önlüğüne işlenecek ‘o tabak bitecek’ cümlesini hediyesinin üzerinde gören anneniz, kesinlikle basacaktır kahkahayı. İşte her senekinden farklı ve özel bir hediye olarak ona bu ironik sözcüklerle dolu olan, yanı sıra en canlı yemek resimleriyle bezeli, kişiye özel mutfak önlüğünü armağan edebilirsiniz. Dilerseniz bu hediyeyi ona anneler günü sözler i eşliğinde verebilirsiniz.

 

Mutfakta harikalar yaratan anneniz bundan sonra önlüğünü takarak daha şevkle çalışacak ve sizler için daha da motive bir şekilde yemekler hazırlayacaktır.

%100 pamukludan ve hava geçirgen özelliklere sahip olan sağlıklı üretim önlüğü dileseniz; siyah, dilerseniz mürdüm kırmızısı, dilerseniz de flörosan turuncu renginde armağan edebileceksiniz ona.

Anneler günü gelmeden ve stoklar tükenmeden bu neşeli önlüğe bir an önce erişin deriz. Hem de aynı gün kargo hediye avantajında…