Babaya Hediye Yılın Babası Mesajlı Bir Numara Ödülü

Ürün Kodu : 13354

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik bir numara ödülü malzemeden üretilmiştir.
  • Yılın Babası Mesajı ürün üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve asla çıkmaz.
  • 15 cm x 7,8 cm x 4 cm ölçülerindedir.
  • Akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Babaya Hediye Yılın Babası Mesajlı Bir Numara Ödülü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kimin bir numara olduğunu ortaya koyan enfes bir armağan! Bulunabilecek en çekici doğum günü hediyesi fikirleri arasında size göz kırpan bu harika yepyeni model beğeni toplayacak. Şeffaf tasarımıyla dikkat çeken bu ödülün üstündeki yazılar da lazer kazımayla işlenmekte. Bu nadide teknikle işlenen elde yapılan ödül çok kıymetli bir alternatif ürün olarak karşınıza çıkıyor. Babalar gününde yeni baba olmuş arkadaşlarınıza veya eşinize vermesi çok keyifli bir dizayn.

En fazla tercih edilen erkeklere uygun doğum günü hediyesi seçenekleri arasında karşınıza çıkacak birincilik ödülü seçenekleri gerçekten şahane. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza, iş yerinden tanıdıklara babalar günü veya doğum günü için alınabilecek en hoş armağanlardan olan çeşit çeşit pleksi ödüller bulunuyor. Bunların en ilgi çekeni de babaları sevindiren yılın babası temalı olan bu tasarım. Dekoratif ve zarif tasarımı da kişiselleştirme opsiyonu sayesinde derinlik kazanıyor. Bay ve bayan doğum günü hediyesi ne alabilirim sorularına karşılık akrilik ödüller ilk yanıt oluyor.

Kupa, tişört ve de ödül gibi anlamlı, aynı zamanda da esprili seçimler en güzel doğum günü en guzel doğum günü hediyeleri opsiyonları arasında gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. Doğum gününde babalar gününde veya içinizden gelen herhangi bir günde siz de çok kıymetli babanıza sembolik bir ödül vermek isteyebilirsiniz. Hemen ödülü sipariş verip avantajlı kargolama ve ücretlendirme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.