ASLAN Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-3153
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Aslan burcu arkadaşa ne hediye alınır? sorusuna en güzel cevap olabilecek ASLAN Burcuna Hediye Kupa Bardak tüm şıklığı ile Hediye Sepeti'nde!

Lider ruhlu aslan burçlarına özel isimli kupa, her koşulda farklı olmayı tercih eden bu burcun bireylerini özel hissettirecek muhteşem bir tasarı. Aslan burcundaki sevdiklerinizin böylesine özel bir kupa karşısında elbette çok mutlu olacaklarından emin olabilirsiniz. Çünkü kupa; hem burçlarını ifade eden simgeyle tasarlanacak hem de isimlerine özel olarak hazırlanacağından kalıcı ve anlamlı bir hediye olarak en özel yere sahip olacaktır. Böylesi bir hediyeye elbette ki hayır diyemecekler, uzun yıllar boyunca büyük bir zevkle kullanacaklardır. Her kullandıklarında da akıllarında olacağınız kesin. Çay veya kahve içmeyi seven aslan burcu sevdikleriniz bu tasarım kupayı isterlerse çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilecekler. 

İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan burcundaki sevdiklerinize sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek ASLAN Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı isme özel hazırlatmak istiyorsanız tek yapmanız gerekeni söyleyelim hemen; sitemizden kupa üzerine yazdırmak istediğiniz ismi bize iletiyorsunuz ve siparişinizi tamalıyorsunuz. Bizde Hediye Sepeti olarak bu muhteşem kupayı aslan burcundaki sevdiklerinize özel hazırlıyoruz.

 

ASLAN Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

ilhami g.
Teşekkür
Beklentimin üstünde bir ürün, hediye ettiğim kişide gerçekten çok beğendi.Teşekkürler, iyi çalışmalar.
29.12.2016