Sevgililer Günü Hediyesi Zippo Çakmak Seti

Ürün Kodu : S-8519
274,90 TL

Çiftler için eşi benzeri olmayan bir gün olarak ilan edilen sevgililer gününün en özel detaylarından biri de sevgililerin birbirleri için seçtikleri hediyelerdir. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edilen ürünlerin romantik detaylar içermesi çiftlerin romantik kişiliklerini ortaya dökmesinde etkili olacaktır. Hediye Sepeti olarak sevgililer günü için girdiğiniz tatlı telaştan sizi kurtarıyoruz ve sevgilinize hediye edebileceğiniz en özel en romantik hediyeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sevgililer Günü Hediyesi Zippo Çakmak Seti de bu çok özel hediyelerden bir tanesi..

Sevgilinizi sadece bu günde değil yılın her günü mutlu edecek bu eşsiz tasarım sevginizi hediyeniz ile ifade etmenizde etkili olacak. Zararlarına rağmen vazgeçemediğiniz sigaranızı içerken keyifle kullanacağınız bu çakmakların bir tanesi sizde bir tanesi de sevgilinizde bulunacaktır. Çakmakları birleştirince beliren kalp detayı ile oldukça romantik bir hediye olabilecek bu zippo seti üzerine isimlerinizin işlenmesiyle sıradanlıktan çıkacaktır.

Kalıcılığını ve özelliğini yıllar geçse de kaybetmeyecek Sevgililer Günü Hediyesi Zippo Çakmak Seti ile sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilir, heyecanlanacağı bir hediye verebilirsiniz.

 

VIP Zippo Hediye Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler;

  • Orijinal bir üründür mekanik parçaları ömür boyu garantilidir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir.
  • Orjinal 125 ml Zippo benzini ve yedek çakmak taşı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.

Hediye Setiniz özel hazırlanmış kutusuyla birlikte gönderilecektir.