Canım Babama Mesajlı Zippo Çakmak

Ürün Kodu : S-3431
169,90 TL

Biricik babanıza yanından ayırmadığı çakmağında özel bir değişiklik yapıp ismine özel sonsuza dek garantili, mesajlı zippo çakmak hediye edebilirsiniz. Üzerine isminin işleneceği bu çakmak modeli arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelen ve her zaman çakmağını kaybetmekle ünlü babanızı bu dertten kurtaracak aynı zamanda keyifle kullanacağı bir çakmağa sahip olmasını sağlayacaktır.

İsme özel olan her ürün gibi zippo çakmağın bu modeli de babanızın ismi işli olduğu için bir benzereni başka kimsenin elinde göremeyeceğiniz kadar özel bir tasarım olacaktır. Baskı yapılan modeller gibi olmadığı için lazer işlemesiyle yazılan yazılar çakmağın ömrüyle eşdeğer olarak sonsuza kadar silinmemektedir.

Canım Babama Mesajlı Zippo Çakmak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Orijinal bir üründür mekanik parçaları ömür boyu garantilidir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.

Yorum Yaz

ÖMÜR E.
Teşekkür ederim..
Zamanında elime ulaştığı için teşekkür ederim..Ürünün orjinal olduğunu düşünüyorum ve size güveniyorum..Umarım günün birinde orjinal olmadığı falan ortaya çıkmaz..
09.01.2017
fikriye .
ürünümüz çok hızlı bir sekilde elime ulaştı tahmınimdn cok daha güzel ve zarif olmuş ellerinize sağlık kızlarımın babası için unutulmayacak bı anı oldu.tekrar cok tesekkurler ilgi alaka sorularıma holdugum içinızlı dönüş ve süper bir ürün e sahip
18.06.2015