Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikası

Ürün Kodu : S-10702
29,90 TL

Tamamen öğretmenlerimiz için hazırlayıp beğeninize sunduğumuz Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikası'nı sizlere keyifle sunuyoruz! Erkek öğretmene hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu sertfika öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevap olabilecek seçeneklerden biri.

En kutsal mesleği yerine getiren değerli öğretmeninizi her sene 24 Kasım öğretmenler gününde onurlandırmanız şart. Size verdiği emeğe karşılık ufak bir hediye seçip ona bu özel günde sunmanız görevleriniz arasında. Çünkü sizin için ve geleceğiniz için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan öğretmenleriniz her şeyin en iyisini hakeden insanlar. Siz de öğretmeninizin değerli öğrencilerinden biri olarak kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre bizle aynı kanıdasınız. O halde sizlerin de ilgisini çeken bu sertifika öğretmenler günü hediyesi için doğru bir seçim. Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan yegane insan öğretmeninizin ismine göre hazırlanacak bu sertifika öğretmenler günü mesajlarından biri ile detaylandırıldığında sevgi dolu bir hediye haline dönüşecektir. Bu zor mesleği layığıyla yerine getiren öğretmeniniz Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikası'nı çoktan haketmişti zaten. Evinin ya da sınıfının en güzel yerinde sergileyeceği sertifikaya her baktığında siz kıymetli öğrencisini hatırlayacak, okulunuzdan mezun olup gitseniz bile bu hediyeniz ile daima onun aklında olmayı garantileyeceksiniz. Öğretmenler günü hediyesi olarak sizlere sunduğumuz bu sertifika kişiye özel bir hediye olduğundan el yapımı öğretmenler günü hediyesinden farksız olarak değerini ve anlamını asla yitirmeyecektir.

Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikası'nı biricik öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak ve ona 24 Kasım'da sunmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup bize iletin.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sertifikamız A4 boyutlarında, sert bir malzeme olan forex üzerine basılacak.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi Yılın Öğretmeni Sertifikasına öğretmeninizine unutulmaz bir hediye olacaktır.
  • İster masanıza koyabileceksiniz, ister duvarınıza asabileceksiniz.