Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye

Ürün Kodu : S-3225
39,90 TL

Saygı duyduğunuz ve sizin için aileniz kadar önemli olan öğretmeninizi yaklaşan 24 kasım öğretmenler gününde onurlandırmak ister misiniz? Karşınızdaki insan çok sevdiğiniz bir öğretmeniniz ise cevabınız elbette ki evet olacaktır. O halde sıkı durun! Hediye sepeti olarak en değerli öğretmenlerimize özel olarak tasarladığımız Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye'yi sizlere sunuyoruz!

Değerli öğretmeniniz kadar özel bir hediye olabilecek bu plaket üzerine ona özel bir mesajınızı ve isminizi yazdırmanız ile hazırlanmaktadır. Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en ideal cevap kesinlikle Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye olacaktır. Kişiye özel olarak tasarlanan bu plaket anlamını hiçbir zaman yitirmez ve her seferinde siz değerli öğrencisini hatırlatır. Size bin bir fedakarlıkla bildiklerini aktaran bu özel insana sıradan bir hediye yerine özel tasarım bir ödül vermek eminiz ki sizin de çok hoşunuza gidecektir. Öğretmeninizi çok özel hissettirecek ve gururlanmasını sağlayacağınız bu özel hediyeyi bayan öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sevgili öğretmeninizin evinin en güzel köşesindeki yerini alacak Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olacağından anlamını ve kalıcılığını yıllarca sürdürecektir. bu şık plaket üzerine yazdıracağınız sevgi dolu öğretmenler günü mesajınızı 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri arasından seçip ürün üzerine işletebilirsiniz.

Size her bir öğrettiği kelime için değerli öğretmeninize teşekkür etmenin vaktinin geldiğini düşünüyorsanız isme özel anlamlı bir hediye olarak hazırlanan Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye'yi ona 24 Kasım'da armağan edin. Öğretmenler günü sürprizleri arasında en iyi olan bu plaket ile sevgili öğretmeninizi yaptığı bu önemli meslek dolayısıyla onurlandırın.

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.
  • Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.
  • Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

Hale k.
Ebatı küçük
Evet bence de ebatı küçük aynı hatayı bende yaptım sparişi verdim ebatını daha büyük ölçüde yapamaz mısın
19.11.2016
Emine P.
ebatı çok küçük ölçülerine dikkat etmeden sipariş vermişim
21.10.2014