Öğretmene Hediye Öğretmenler Günü Şiirleri Ve En İyi Hediyeler

Öğretmenler Günü Şiirleri – Öğretmenler Gününe Özel 40 Şiir

Dikkatinizi Çekebilir ► Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenleriniz için öğretmenler gününe özel olarak hazırlayacağınız öğretmenler günü şiirleri ile onları oldukça mutlu edeceksiniz. Bu sebeple öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyorsanız ona alabileceğiniz en iyi hediye tercihlerini de sizler için bir araya getirdik.

Bayan öğretmen için hediye seçenekleri daha kolay bulunabilirken erkeklere hediye önerileri ise daha zor bulunabilecek türdendir. Bu yüzden erkek öğretmene özel olarak kişiye özel resimli hediyeler ve özelleştirilebilir hediye seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Dünya üzerindeki en kutsal meslektir öğretmenlik, aile ile birlikte kişinin eğitimini omuzlayan ve bireylerin kendilerini geliştirmesine katkı sağlayan öğretmenler herkesin hayatında bir iz bırakan ve çoğu zaman geleceklerine ışık tutan insanlardır. Eğitime başlayan bir öğrencinin en büyük şansı iyi bir öğretmen tanıması olacaktır. Çünkü öğretmenler insanlara kazandırdıkları en ufak bilgi, deneyim veya düşünce ile onların hayatında etkili adımlara ön ayak olabilir. Aileden biri kadar değerli görülen ve her zaman saygı ile karşılanan öğretmenler birçok insanın hayatına dokunarak kendilerinden bir parça bırakır, öğrencilerinin geleceğinde mutlaka bir pay sahibi olur.

Öğretmenler gününün vazgeçilmezi kuşkusuz öğretmenler günü şiirleridir. Öğretmen şiirleri içinde çocuğunuzun hislerini en iyi ifade eden şiiri alacağınız bir hediye üzerine yazdırabilir, not olarak verebilir ya da bu işi tamamen çocuğunuzun sınırsız hayal gücüne bırakabilirsiniz. Çocuğunuz tercih ettiği şiiri beraberinde bir resimle ya da kendine özgü süslemelerle öğretmenine hediye edebilir. Bu çok daha kişisel ve çocuğunuzu yansıtacak bir hediye olabilir. Şimdi size öğretmenler gününde öğretmeninizi çok mutlu edeceğine inandığımız öğretmenler günü şiirleri önerilerimiz içinden en beğendiğinizi seçin; sunumu tamamen size kalmış.

24 Kasım, öğretmenin değerini her fırsatta dile getiren ve eğitimin ülkemiz açısından ne denli önemli olduğunun bilinciyle devrimler gerçekleştiren çok değerli liderimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında baş öğretmenliği kabul ettiği gündür ve  Türkiye’ de her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanır.

Öğretmenler günü, aslında kıymetini tam olarak bilemediğimiz bir gün belki de… Ya da şimdiye kadar tam layıkıyla kutlayamadığımız bir gün… Yanı başımızda, gözümüzün önünde duran değerli hatırlamak için elimizdeki fırsatı tam olarak değerlendiremediğinizi düşündünüz mü hiç daha önce? Ya da o kıymetli öğretmenlerinizin bu özel ve önemli gününde yeterince onların yanında olmadığınızı düşündüğünüz oldu mu? Eğer böyle düşünüyorsanız bu sene onlara hak ettikleri değeri vermenin tam zamanı…

Bu öğretmenler gününde öğretmenler günü hediyesi seçmek için birlikte hareket edebiliriz. Sitemizde bulunan öğretmenler günü hediye önerileri arasından öğretmeniniz için en uygun olan hediyeyi seçerek işe başlayabilirsiniz. İster bayana ister erkeklere hediye önerileri arasında bir seçim yapabilir ve öğretmeniniz için sitemizden en uygun hediyeyi bulabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel resimli hediye önerileri seçeneklerimizi de dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesi  yanında çok değerli öğretmenlerinize okuyabileceğiniz ve şık bir zarfta verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü şiirleri, ünlü şairlerden 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri sizler için toparlandı. Veliler olarak çocuklarınızın hislerini yansıtacak bir öğretmenler gününe özel şiir yazmasını sağlayabilir veya buradaki 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden faydalanabilirsiniz. Bu şiirler ile öğretmenlerinize duygularınızı ifade edebilir ve bu özel günlerini daha anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz. Çocuğunuza maddiyattan çok böyle manevi şeylerin de insanları mutlu edebileceğini aşılarken aynı zamanda öğretmenine sevgisini en güzel şekilde ifade etmesini sağlayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü İle İlgili En Güzel Şiirler

Öğretmenim

Öğretmenler gününü kutlamak ve baş öğretmenimiz Atatürk’ü anan bir şiir ile öğretmeninizin kalbine dokunmak istiyorsanız Hatice Tural’ın Öğretmenim şiiri tam size göre olabilir.

“…Bu alemin ümidisin,
Sevgi tohumları ekensin.
Vefan ile hüzünleri,
Yıkan sensin öğretmenim.

Baş öğretmenimiz Atatürk`ün ruhu şad, mekanı cennet olsun.
Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.”

Öğretmenler günü şiirleri

Öğretmenler günü şiirleri

Özledim Öğretmenim

Anonim bir şiir olan Özledim öğretmenim, tam da bir çocuğun elinden çıkmış gibi. Özellikle okul değişikliği ya da mezuniyet gibi nedenlerle eski öğretmenini özleyen çocukların duygularını en iyi ifade eden şiirlerden biri. Bu şiirle eski öğretmeninize onu hala unutmadığınızı ve ne kadar özlediğinizi göstererek onu çok mutlu edeceksiniz. Bu arada yeni öğretmeni de unutmamakta fayda var.
Öğretmene Hediye Mini El Zili

Öğretmene Hediye Mini El Zili
Öğretmene Hediye Mini El Zili

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo
Size eskileri anlatan, nostaljiden hoşlanan ve zevklerini her fırsatta belli eden değerli öğretmeninize farklı bir hediye vermek istiyorsanız Hababam Sınıfı’nı anımsatan nostaljik mini el zili iyi bir fikir olabilir. Öğretmenler günü kutlamanız sırasında ortama neşe katacak bu hediye öğretmeninizi de şaşırtacak ve muhakkak gülümsetecektir. Etkili bir öğretmenler günü şiiri sonrasında vereceğiniz bu hediye ile öğretmeninize çok güzel anlar yaşatabilirsiniz.

Öğretmene Hediye Mini El Zili
 

 

“… Öğretmenim
Özledim
Bize doğruyu yanlışı öğreten
Canım öğretmenim
Sizin hakkınız ödenmez
Seviyorum sizi
Hem de çok
Canım öğretmenim
Seni çok özledim.”

2 Kıtalık Öğretmenler günü şiirleri

2 Kıtalık Öğretmenler günü şiirleri

Biricik Öğretmenim

Hakkı Çebi’nin kaleme alığı bu öğretmen şiiri öğretmeninizin çok hoşuna gidecek. Yazarıyla beraber paylaşacağınız bu şiirleri çocuğunuz tarafından öğretmene hediye edeceğiniz gibi onun yeni bir şeyler yazmasını da sağlayabilirsiniz. Böylece hem çocuğunuz tamamen kendi saf duygularını ifade edecek; hem de şiire yeteneği olup olmadığını keşfedebilecektir. Ama siz yine de birkaç örnekten faydalanmak isterseniz bu şiire göz atabilirsiniz.
“Öpmek istiyorum hep o şefkatli elleri.
Yerimde sayıyordum, alıp geçtin ileri.
Bana hep sen öğrettin o güzel bilgileri.
Benim bilgi kaynağım, sevgili öğretmenim… “

24 Kasım Öğretmenler Günü Şiirleri

24 Kasım Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmene Hediye Harf İşlemeli Deri Ajanda

Öğretmene Hediye Harf İşlemeli Deri Ajanda
Öğretmene Hediye Harf İşlemeli Deri Ajanda

Öğretmene Hediye Harf İşlemeli Deri Ajanda
24 Kasım öğretmenler günü yaklaşırken hediye fikri arayan ama sıradan hediyelerden de sıkılanlar için kişiye özel ajanda fikri muhteşem bir seçenek. Öğretmenlerin sık kullandığı ve ihtiyaç duyduğu eşyalarsan biri de ajandalardır. Önemli notlar tuttukları ve her zaman yanlarında bulundurdukları ajandalar onlar için önemliyse kişiye özel hale getirildiğinde etkileyici bir hediye haline de gelebilir demektir. Harf işlemeli deri ajanda öğretmeninizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak harika bir hediye seçeneği olacaktır.

Öğretmene Hediye Harf İşlemeli Deri Ajanda
 

Dünyanın Bütün Çiçekleri

Öğretmenlerimizle özdeşleşmiş şiirlerden biri de Ceyhun Atuf Kansu’nun kaleme aldığı Dünyanın Bütün Çiçekleri şiiri. Sadece büyük şehirlerdeki öğretmenlere değil, her öğretmene hitap eden bu şiirle öğretmeninize, onu ve tüm öğretmenleri anladığınızı ifade edebilirsiniz. Bu şiiri ezberleyerek okuyabilir ya da yazarak hediye edebilirsiniz.

“… Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum,
En güzellerini saymadım çiçeklerin,
Çocukları, öğrencileri istiyorum.
Yalnız ve çileli hayatımın çiçeklerini,
Köy okullarında açan, gizli ve sessiz,
O bakımsız, ama kokusu eşsiz çiçek.
Kimse bilmeyecek, seni beni kimse bilmeyecek,
Seni beni yalnızlık örtecek, yalnızlık örtecek… “

Öğretmen Şiiri

Öğretmen Şiiri

Köy Öğretmenleri

Cahit Külebi’nin ünlü şiirlerinden biri olan Köy Öğretmenleri, yurdun her yanında eğitim veren, hayatını eğitime adamış öğretmenlerimizi ifade eden en özel şiirlerden biridir. Öğretmeninizi bu şiirle çok duygulandırabilirsiniz.

“… Uzak köylerimizde kuşlar gibi
Her sabah çocuklar size uçar.
Ama küçük, ama büyüyen, ama güleç..
Alın benim gönlümden de o kadar… “

Öğretmenim Şiiri

Öğretmenim Şiiri

24 Kasım Öğretmenler Günü ülkemizde her sene büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Bu özel günün diğer meslek dallarına ait özel günlerden çok ciddi farkları bulunuyor. Öğretmenliğin kutsal bir meslek olması ve eğitim gibi temel bir konuda belirleyici faktör olması, 24 Kasım’ın her sene daha bir özene kutlanmasına yol açıyor. Hem öğrenciler hem de veliler için 24 Kasım, öğretmenlere verdiğimiz değeri küçük de olsa yansıtabilme şansı tanır. Bu vesileyle bazen kişisel olarak bazen de kolektif biçimde öğretmenler içini en hoş hediyeleri oluşturmaya çalışırız.

 

Öğretmenim

Bu öğretmenler günü şiiri ile biricik öğretmenlerinizi bu özel günlerinde etkileyebilir ve onlara unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

“Sen yoluma ışık
Geleceğime rehber
Mutluluğuma destek oldun
Emeklerle büyüttün
Sevgiyle öğrettin
Umudumu haklı buldun
Senin hakkın ödenmez
Dualar esirgenmez
İyi ki öğretmenim oldun”
Çocuklarım

Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmenler Günü Şiirleri

Hababam Sınıfı ile tanıdığımız değerli şair ve yazar Rıfat Ilgaz’ın kaleminden çıkan bu şiir öğretmeninizi duygulandıracaktır. Sizlerin de öğretmeninizin gözündeki değerinizi kavrayabileceğiniz bu anlamlı “Çocuklarım” şiiri birçok duyguyu taşımaktadır. Ünlü şairlerden 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri okumak isteyenler için bu şiir herkesi duygulandıracak nitelikte anlamlı bir an yaratacaktır.

“Yoklama defterlerinden öğrendim sizi ,
Benim haylaz çocuklarım!
Sınıfın en devamsızını
Bir sinema dönüşü tanıdım ;
Koltuğunda satılmamış gazeteler?

Dumanlı bir salonda
Kendime göre karşılarken akşamı ,
Nane şekeri uzattı en tembeliniz?
Götürmek istedi küfesinde
Elimdeki ıspanak demetini
En dalgını sınıfın!
İsterken adam olmanızı
Çoğunuz semtine uğramaz oldu mektebin
Palto, ayakkabı yüzünden…”

Öğretmenler günü ile ilgili şiirler

Öğretmenler günü ile ilgili şiirler

Öğretmene Teşekkür

Adeta bir ilkokul çocuğunun kalbinden çıkmış bu öğretmenler gününe özel şiir öğretmeninizin emeklerine bir teşekkür olarak sunulabilir. Öğretmenler günü şiirleri 2 kıta şeklinde okunması  öğretmeni çok mutlu edecektir.

“Şefkatli ellerinle
Engin bilgilerinle
O güzel yüreğinle
Aklımdasın öğretmenim
Umutlu gözlerinle
Omzumda desteğinle
Teşekkürler sana
Yanımdasın öğretmenim”
İyi ki Varsın Öğretmenim

öğretmenler günü ile ilgili şiirler

öğretmenler günü ile ilgili şiirler

İnsanın en büyük şansı bazen iyi bir öğretmenle karşılaşması olabiliyor. Bu şiirde öğretmenin insana kattıkları ele alınarak öğretmenin varlığından duyulan mutluluk en güzel şekilde dile getiriliyor. Değerli öğretmenine “İyi ki varsın.” demek isteyenler için bu şiir 24 Kasım öğretmenler gününde okunabilecek harika bir seçenek olacak, öğretmeni çok duygulandıracaktır.

“Elimden tuttuğunda yolum aydınlandı
Her sıkıntımda elin omzumdaydı
Sen benim ailemden birisin
İyi ki varsın öğretmenim
Bana çok şey öğrettin
Önemli olan insanlık dedin
Dünyayı, herkesi sevdirdin
İyi ki varsın öğretmenim
Hep doğrudan yana oldun
Sen de bana saygı duydun
Benim için çok değerlisin
İyi ki varsın öğretmenim”
Ana Gibi, Baba Gibi

Kısa Öğretmenler Günü Şiirleri

Kısa Öğretmenler Günü Şiirleri

Hüseyin Düzbasan’ın kaleme aldığı bu şiir de 24 Kasım öğretmenler gününde duygularınızı ifade etmenizi sağlayabilecek içten ve etkili bir seçenek olacaktır. 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili şiir arayanlar için oldukça etkileyici ve duygulandırıcı bir şiir.

“Öğretmenim bilir misin
Seni nasıl sevdiğimi
Sorsan bana nerde yerin
Gösteririm ben kalbimi
Ana değil, ana gibi
Baba değil, baba gibi
Öğretmenim bende sevgin
Can içinde bir can gibi”
Sevgili Öğretmenim

3 Kıtalık öğretmenler günü şiirleri

3 Kıtalık öğretmenler günü şiirleri

Öğretmenler; öğrencilerle kucaklaştığı, sevgi bağını pekiştirdiği bu özel zamanlarda pek çok hediye alır. Onları en çok mutlu eden hediyeler, mesleğin kutsallığına vurgu yapan hediyelerdir. Yani öğretmenler pahalı hediyelerden ziyade, zekice düşünülmüş, duygusal yönü ön planda olan hediyeler karşısında yoğun bir duygusallık yaşar. Bu açıdan internetten bulduğunuz ya da kendi yazdığınız 24 Kasım Öğretmenler Günü şiirleri bile emin olun ki öğretmenler için unutulmaz bir hediye olacaktır. Şiir yolladığınız kişinin, elbette doğrudan dersinize girmesi gerekmiyor. Hepimizin çevresinde pek çok öğretmen eşimiz dostumuz tanıdığımız var. Bu dostlarımıza Öğretmenler Günü şiirleri hazırlayıp ulaştırmanın onları ne denli gururlandıracağını tahmin etmek hiç de zor değil.

Ali Osman Atak’ın bu şiiri öğretmenini coşkuyla sevenler için en güzel öğretmenler günü şiiri olabilir…

“Bilgisi ışık saçar
Sözleri gönül açar
Ruhum sevinçten uçar
Sevgili öğretmenim
Bekliyoruz yolunu
Sardık sağla solunu
Uzat bize kolunu
Sevgili öğretmenim”
Öğretmenim

ogretmenler gunu siirleri

ogretmenler gunu siirleri

Dünyanın en iyi öğretmenine sahip olduğunu düşünen, öğretmenini çok sevip kıymet verenler için öğretmenin emeklerini anlatan ‘Öğretmenim’ şiiri öğretmenler gününe şiir ile damga vurmak isteyen öğrenciler için harika olacaktır. Öğretmenin eşsizliğine vurgu yapan ve güzel duyguları açığa çıkaran öğretmenler günü şiiri kısa olduğu için kolaylıkla ezberlenip okunabilir. Böyle düşünceli ve ince bir hareket öğretmeni çok mutlu edecek ve duygulandıracaktır.

“Onun eşi yoktur
Bende emekleri çoktur
Hepimizle ilgilenir
Her gün bilgiler verir
Bütün herkes sever onu
Kendisi de bilsin bunu
Çok güzel bir huyu
Hep dinler arzumuzu
Bize güzel sözler söyler
Hep yanımızdadır şefkatli eller
Bizi üzmez azarlamaz
Ondan iyi biri olamaz”

Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo
Öğretmenlere Özel İsimli Vazo

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo
Çiçekleri seven ve çiçeklerle mutlu olan kadın öğretmenleriniz için bu kez farklı bir hediye öneriyoruz: İsme özel vazo. Öğretmeninize özel hazırlanan bu şık vazo hem kendisini özel hissetmesini sağlayacak hem de içerisinde çiçeklerle sunduğunuzda etkileyici bir öğretmenler günü hediyesi halini alacaktır. Değerli öğretmeninize anlamlı bir öğretmenler günü şiiri ile birlikte sunabileceğiniz isme özel bu şık vazo okuldaki odasında veya evinde severek kullanacağı bir dekor haline gelecektir.

Öğretmenlere Özel İsimli Vazo
 

Benim Öğretmenim

Değerli öğretmeninin kendisini en güzel şekilde yönlendirdiğini düşünen ve her zaman onu gururlandırmak için çabalayan çalışkan öğrencilerden öğretmene duyguları aktaracak harika bir şiir.

“Yönlendirir hep beni
Sana olan saygım sevgim
Bunun bilinci ile
Dikkatli hareket ederim
Benim öğretmenim
Her zaman büyük destekçim
Sanki ailemden birisin
Seni gururlandırmak isterim”
24 Kasım Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

Ünlü şairlerden 24 Kasım Öğretmenler Günü şiirleri arayanlar için Fazıl Hüsnü Dağlarca’nın bu coşkulu şiiri bir dağ köyünde öğretmenin ne kadar faydalı olabileceğini ve öğretmenin ne denli kıymetli olduğunu anlatıyor. Her zaman mesleğini hakkıyla yerine getiren öğretmenlerinizi duygulandıracak en güzel öğretmenler günü şiiri.

“A’dan başlar aydınlık,
Bir taş koyar bütün yapılarda temele öğretmen.
Soluğudur düşüncenin buğdaydan yalaza dek
Yeryüzünde ne varsa ondan gelmedir,
Yeryüzü ile el ele öğretmen…”

Tek Kıtalık öğretmenler günü şiirleri

Tek Kıtalık öğretmenler günü şiirleri

Canım Öğretmenim

Öğretmenlere duyguları en güzel aktaracak, ona verilen değeri anlatacak etkileyici bir öğretmenler günü şiiri… 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri arayanlar için bu şiir hem manevi bir hediye olacak hem de öğretmenin aklından çıkmayacaktır. Kıymetli öğretmeninize vereceğiniz şık bir hediyenin yanına iliştireceğiniz bu öğretmenler gününe özel şiir onun hep saklayacağı bir hatıra olacaktır.

“Karanlık dünyamda bir ışık
Bilginin bekçisisin
Kolumda kuvvetsin
Canım öğretmenim,

Her sözün bir hazine
Bizi hep sevensin
Bize gülerek bakan
Canım öğretmenim

Senden başkası özlenmez
Emeklerin ödenmez
Kalpten izin silinmez
Canım öğretmenim”

24 Kasım Şiiri

24 Kasım Şiiri

Edebiyata özellikle eğilimi olan öğretmenlere 24 Kasım’da sunulacak şiirin çok daha büyük bir anlamı olacaktır. Şiir birleştiricidir ve duyguları ifade etmenin en etkili aracıdır. Sadece Öğretmenler Günü için değil, duyusal olarak en yoğun zamanlarımızda şiire sarılırız. Öğretmenler Günü şiiri okul öncesi etkinliklerinde kendine her daim yer bulur. Çünkü okul öncesi öğretmenleri, çocukların şiirle erken yaşlarda tanışmalarını ister. Birkaç dizeden oluşan bir Öğretmenler Günü şiiri bile, ne kadar sade bir içeriğe sahip olursa olsun büyük bir mutluluk vesilesidir.

El yapımı hediyeler, sınıfça yapılan organizasyonlar ya da internet üzerinden alınan yaratıcı hediyeler öğretmenleri elbette mutlu eder ancak şiirin insana dokunan çok başka bir rolü vardır. En unutulmaz Öğretmenler Günü hediyesine imza atmak için Öğretmenler Gün şiirlerine göz atabilirsiniz. İnternet üzerinden sadece Türkçe değil, İngilizce Öğretmenler Günü şiirleri de bulabiliriniz.

Öğretmenim

Ahmet Anıl Aktaş’ın Öğretmenim şiiri de coşkuyla okunabilecek ahenkli ve etkileyici bir şiir.

“…Ben boş defter, kalem sensin
Doğru yazsan, yarın senin
Güzel yazsan, ikbal senin
Ama bir de karalarsan,
Vicdan senin, vicdan senin
Öğretmenim.

Ben öğrenci, sen öğretmen
Başarırsam hüner senin,
Kazanırsam zafer senin,
Ama bir de kaybedersem,
Yok diyecek başka sözüm,
Yorum senin, yorum senin
Öğretmenim.”

24 Kasım Öğretmenler Günü Şiirleri

24 Kasım Öğretmenler Günü Şiirleri

Dünyadaki en kutsal meslek olan öğretmenlik, kişinin kendisini geliştirmesinde en büyük katkısı olan meslektir. Onlar sayesinde bu hayatın ilk adımlarından başlayıp yetişkin bir birey oluncaya kadar neler neler öğreniriz bir düşünün… Hayatın en keskin virajlarını beki de onların öğrettikleri sayesinde kolayca dönüveririz. Onlar sayesinde keşfediyoruz bu hayatın en önemli sırlarını…

Şimdi minnetimizi belirtme zamanı… Onlara hak ettikleri güzel bir hediye ile mutlu ederek borcumuzu bir nebze de olsa ödeyebiliriz belki… Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyorsanız sitemizi inceleyerek bu sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz. Böylece birbirinden güzel ve farklı hediyeler arasında yapacağınız seçimle onun için en iyisini de bulmuş olacaksınız… Geç kalmadan bir an evvel siz de emektar öğretmeniniz için güzel bir hediye seçimi yapın ve bu öğretmenler gününde onu bizzat ziyaret ederek bu değerli hediyenizi kendi ellerinizle verin…

Öğretmenlere Özel Saatli Ahşap Foto

Öğretmenlere Özel Saatli Ahşap Foto
Öğretmenlere Özel Saatli Ahşap Foto

Öğretmenlere Özel Saatli Ahşap Foto
Öğretmeninizi büyüleyecek özel ve anlamlı bir hediye… Kendi yazdığınız bir şiir veya ünlü şairlerden 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri ve öğretmeninizin bir fotoğrafı ile hazırlatabileceğiniz saatli ahşap foto öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir. Hediyenin kişiye özel olması kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve bu şiirli ahşap fotoyu severek dekorasyonuna katacaktır. Hislerinizi anlattığınız bu şiirli hediye öğretmeninizi çok mutlu edecek.

Öğretmenlere Özel Saatli Ahşap Foto
 

En İyi Öğretmen Kupası

En İyi Öğretmen Kupası
En İyi Öğretmen Kupası

En İyi Öğretmen Kupası
Sizi her zaman şefkatle kucaklayan ve ailenizden biri kadar yakın hissedebildiğiniz çok özel öğretmeninizin dünyanın en iyi öğretmeni olduğunu düşünüyor ve kendinizi çok şanslı hissediyor musunuz? O halde öğretmeninize sizin gözünüzdeki ve gönlünüzdeki yerini anlatabileceğiniz en iyi öğretmen kupası ideal bir hediye olacaktır. İsme özel hazırlanan bu öğretmenler günü hediyesi çok etkileyici bir tercih olacak, öğretmeninize bırakacağınız gülümsetici bir hatıra olarak kalacaktır. Anlamlı bir öğretmenler günü şiiri ile birlikte sunabilirsiniz.

En İyi Öğretmen Kupası
 

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü
Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü
Öğretmeninizle aranızdaki sıcak ilişkiyi pekiştirecek, esprili ve etkileyici orijinal hediye fikirleri arıyorsanız kişiye özel bu Oskar ödülü öğretmeninizin özel gününe neşe katacaktır. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde belirlediğiniz en güzel öğretmenler günü şiiri ile birlikte böyle bir hediye vererek neşelenmesini sağlayabilirsiniz. Hediyenin öğretmenin ismine özel olması ona kendisini çok özel hissettirecektir. Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü farklı hediye seçenekleri arayanlar için oldukça ideal gözüküyor.

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü
 

Öğretmene Hediye Kartvizitlik

Öğretmene Hediye Kartvizitlik
Öğretmene Hediye Kartvizitlik

Öğretmene Hediye Kartvizitlik
Sizi her zaman Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünceleri ile bilgilendiren, yaptıklarını anlatan ve ilkelerini benimsetmeyi amaç edinen, baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden değerli öğretmeninize verebileceğiniz çok anlamlı bir hediye… İsme özel hazırlanan Atatürk imzalı kartvizitlik öğretmeninizin masasında severek kullanacağı bir eşya olacak. Kendisini çok özel ve değerli hissedeceği bu manevi değeri yüksek hediyeyi etkileyici bir öğretmenler günü şiiri eşliğinde verebilirsiniz.

Öğretmene Hediye Kartvizitlik
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kalem Anahtarlık Seti

Öğretmenler Günü Hediyesi Kalem Anahtarlık Seti
Öğretmenler Günü Hediyesi Kalem Anahtarlık Seti

Öğretmenler Günü Hediyesi Kalem Anahtarlık Seti
24 Kasım Öğretmenler Günü için kullanışlı bir hediye arayanlar bu hediye setini tercih edebilir. Kalem, kartvizitlik ve anahtarlıktan oluşan bu hediye seti sıradan gibi görünse de kişiye özel bir şekilde hazırlandığı için son derece farklı bir tercih oluyor. Öğretmeninize hem kendisini özel hissetmesini sağlayacak hem de zevkle kullanacağı bir hediye vermek istiyorsanız son derece şık ürünlerden oluşan bu hediye seti sizin için uygun olacaktır.

Öğretmenler Günü Hediyesi Kalem Anahtarlık Seti
 

Öğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe

Öğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe
Öğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe

Öğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe
Kadın öğretmenlere verilebilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri de şüphesiz çiçeklerdir. Çiçekleri çok seven öğretmenlerinize sıradanlıktan uzak, farklı bir hediye vermeye ne dersiniz? İsmine özel hazırlanan minyatür bahçe öğretmeninizi hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecek bir fikir olabilir. Bu hediye öğretmenler gününde verilebileceği gibi, doğum günü hediyeleri bayan için de düşünülebilir.

Öğretmen Sevgiliye Hediye Minyatür Bahçe
 

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye
Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye
24 Kasım öğretmenler gününde değerli öğretmeninize duygularınızı anlatacak anlamlı bir mesajı veya sizin için en güzel öğretmenler günü şiiri sayılacak bir şiiri yazdırabileceğiniz cam plaket öğretmeninizi çok mutlu edecektir. Hem anlamlı hem de kalıcı bir hediye vermek isteyenler için öğretmenin adına özel hazırlanan bu hediye ideal bir tercih olacaktır. Duygularınızı aktarabileceğiniz mesajlı hediye öğretmeninizin uzun yıllar severek saklayacağı bir hatıra, sizi hatırlatacak bir eşyası olacaktır.

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye
 

Öğretmen Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati

Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye
Öğretmen Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati

“Öğretmen Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Hemen hemen çoğu öğrencinin önyargılı baktığı ve zorlandığı Matematik dersini bile severek öğreten ve yılmayan hatta öğrencilerine Matematiği sevdiren değerli öğretmenlere verilebilecek harika bir hediye. Matematik temalı isme özel duvar saatini kendi öğretmeninize veya çevrenizdeki Matematik öğretmenlerine, öğretmen adaylarına hediye ederek bu özel günlerinde farklı bir an yaşamalarını sağlayarak onları gülümsetebilirsiniz.

Öğretmen Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
 

Öğretmene Hediye Pusula

Öğretmene Hediye Pusula
Öğretmene Hediye Pusula

Öğretmene Hediye Pusula
Sizin için dünyanın en fedakar, en içten, en iyi öğretmeni olan biricik öğretmeninize şık bir hediye vermek istiyorsanız isme özel ahşap kutusuyla dikkat çeken bir pusula etkileyici bir tercih olacaktır. Nostaljik hediyelerden hoşlanan erkek veya kadın öğretmenlere verilebilecek farklı bir hediye. Öğretmenler günü ile ilgili en güzel şiirler eşliğinde sunabileceğiniz bu hediye öğretmeninizi çok şaşırtacak ve büyüleyecektir.

Öğretmene Hediye Pusula
 

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
En çok özveri gerektiren mesleklerden birini, öğretmenliği icra eden değerli öğretmenlerinize özel günlerinde verebileceğiniz sıra dışı bir hediye seçeneği! Size emek veren ve her zaman destek olan kıymetli öğretmeninize öğretmenler günü şiirleri eşliğinde verebileceğiniz harika bir hediye. Kişiye özel hazırlanan duvar saatinde kendi kaleminizden çıkan mesajların yer almasını sağlayabilir öğretmeninize duygularınızı ifade edebilirsiniz. Öğretmenlere kendisini özel hissettirecek bu anlamlı hediyeyi yalnızca kendi öğretmeninize değil çevrenizdeki öğretmen yakınlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
 

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı
Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı
Geleceğinize ışık tutan ve her zaman doğruyu öğrenmenizi sağlayan size birçok temel şeyi öğreten öğretmeninize kocaman teşekkür edebileceğiniz anlamlı bir hediye… Teşekkürler Öğretmenim kitabının her sayfasını öğretmeninize hisleriniz ile doldurabilirsiniz. 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri, öğretmenler günü ile ilgili en güzel şiirler ile donatacağınız bu kitap ile öğretmeninize an anlamlı şekilde teşekkür edebilirsiniz. Sizin emeğinizi taşıyan bu hediye öğretmeninizi çok duygulandıracak ve mutlu edecektir.

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
 

Başöğretmen Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Başöğretmen Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
Başöğretmen Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Başöğretmen Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
Erkek öğretmenlerinize şıklıklarını tamamlayacakları harika kol düğmeleri… Her zaman izinden gitmek için çabaladıkları başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı metalik yuvarlak kol düğmeleri öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir. Severek kullanacağı bir aksesuar haline gelecek bu kol düğmeleri öğretmeninizi etkileyecek ve kendisini değerli hissettirecektir. En güzel öğretmenler günü şiirleri ile verebileceğiniz çok anlamlı bir hediye seçeneği.

Başöğretmen Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri