Öğretmenler Günü Hediyesi El Yapımı

Öğretmenler Günü Hediyesi El Yapımı Harika 10 Fikir

Dikkatinizi Çekebilir ► Ucuz Öğretmenler Günü Hediyeleri

İnsanlara karşı her zaman sevgi, şefkat ve sabır üçgeninde hareket eden ve insan yetiştirdiğinin bilincinde davranarak her zaman doğruyu amaçlayan öğretmenler, hayatımızda önemli bir yer alıyor. Güzel düşünceleri, ince davranışları, bazen bizim göremediklerimizi görmeleriyle, olgunlukları ve engin bilgileriyle her zaman bize yol gösterici ve destekleyici oluyorlar. Bize sadece bilgi vermekten ziyade birçok olguyu kavramamızı, hayatı daha anlamlı bir şekilde yaşamamızı sağlıyorlar. Her şeyden önce sevgi ve saygının insan hayatına resmi olarak yerleşmesini sağlayan öğretmenler eğitim hayatımızın başından sonuna kadar yanımızda olup bizim için faydalı olmaya çabalıyorlar.

Öğretmenler günü yaklaşırken en sevdiğiniz öğretmeniniz için neler yapacağınızı, onun bu öğretmenler gününü nasıl kutlayacağınızı düşündünüz mü? Bu özel ve kutsal görevi yıllarca her şartta yerine getiren; yağmur çamur dinlemeden derslerine gelen, öğretme aşkı ile sınıflarda her ne olursa olsun derslerini işlemeye devam eden elleri öpülesi öğretmenleriniz için nasıl bir kutlama planladınız? Onlar için unutulmayacak bir öğretmenler günü hediyesi düşündünüz mü? Belki de el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile onu şaşırtmak ve sevindirmek istiyorsunuz… Bu tarz ilginç hediyeler ile onun yanına gitmek ve şimdiye kadar sizin için verdiği emekler için teşekkür etmek istiyorsunuz…

Eğer onun için güzel bir sürpriz ve ilginç bir hediye planlıyorsanız sayfamızda sizin için yaptığımız önerileri dikkatle inceleyebilirsiniz. Ona yapabileceğiniz ilginç el yapımı hediyeler ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde onun için yapabileceğiniz güzel bir el yapımı hediye ile öğretmeninizin kapısını çalabilirsiniz…

Bizi engin bilgileriyle aydınlatan ve her zaman özverili davranışlarıyla kalbimizde yer edinen öğretmenlerimizin hakkını ödemek tabii ki imkansız ancak onları bir nebze olsun mutlu etmek hiç de zor değil. Onları hatırladığımızda bunu hissettirmemiz, bizim için ne denli özel ve değerli olduklarını hissettirebilecek davranışlarda bulunmamız ve en önemlisi bize öğrettikleri doğruların izinden onların hep istediği gibi başarılı ve güzel bir yaşam sürüyor olmamız bile onları mutlu etmeye yetecektir. Özel günlerinde bir telefon etmek ya da yine özel hissedecekleri anlamlı bir mesaj ile kutlamak onların iyi hissetmesini sağlayacak ve aradaki bağların hiç kopmayacak kadar güçlü kalmasını sağlayacaktır.

Öğretmenleri hatırladığımızı belli etmeden geçmememiz gereken özel günlerden biri de 24 Kasım Öğretmenler Günü’dür. Bu özel günde öğretmeninize küçük sürpriz hediyeler alarak, onlar için anlamlı şiirler veya sözler yazarak güzel bir gün geçirmelerini sağlayabilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Programında Neler Yapılabilir?

24 Kasım Öğretmenler Günü için öğretmeninize güzel bir program hazırlayarak ona duygu dolu anlar yaşatabilirsiniz. Peki öğretmenler günü programında neler yapılabilir?

ogretmenler-gunu-surprizleri

Arkadaşlarınızla hazırladığınız bir programda öğretmeninize duygularınızı sıra sıra ifade edebilir, bunun için de öğretmenler gününe özel şiirlerden yararlanabilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda öğretmeniniz için bir resim yapabilir veya hep birlikte tamamen öğretmeninize özel bir şarkı hazırlayabilirsiniz. Tabii ki bu programı güzel bir ortamda gerçekleştirmelisiniz. Bunun için dilerseniz sınıfınızı öğretmeninizin hoşuna gidecek şekilde süsleyip düzenleyebilir, ya da dışarıda bir program yapılacaksa öğretmeninizin keyifli hissedeceği bir mekan seçebilirsiniz. Çeşitli emekler ve çabalar sonucunda hazırladığınız program öğretmeninizin çok hoşuna gidecek ve etkileyici bir gün geçirmesini sağlayacaktır.

Öğretmenler Günü İçin Hediye Yapımı

Öğretmenler Günü için alınabilecek çok farklı çeşitlerde hediye seçenekleri mevcut. Sizin için değerli ve özel olan öğretmeniniz için seçim yapmak elbette zor olacak. Fakat siz değişik bir yol izleyip öğretmenler gününde öğretmeninize tamamen farklı ve eşsiz bir hediye vermek istiyorsanız el yapımı hediye fikirlerine göz atmalısınız.

Resimli Post-it Kutusu

Öğretmeninizin çalışma masasında kullanabileceği hoş bir post-it kutusu hazırlamak ister misiniz? Bir fotoğrafla süsleyebileceğiniz bu masa aksesuarı öğretmeniniz için hem kullanışlı hem de manevi anlamda güçlü bir hediye olacak. Yaratıcılığınızı ve el becerilerinizi konuşturabileceğiniz el yapımı post- it kutusu yapımında kullanacağınız malzemeler; mukavva, oluklu kağıt, desenli karton, makas, cetvel, yapıştırıcı, kalem.

resimli-post-it-kutusu

Hazırlanışı: (VİDEO)

8,5 x 8,5 cm ölçülerinde kestiğiniz mukavvanın etrafını oluklu kağıt ile kaplayın. Daha sonra önünden kağıt alınabilmesi için ön kısımda yarım daire şeklinde bir kısmı makasla keserek çıkartın. 10 x 10 cm ölçülerindeki ince kartonları fon kağıdı ile kaplayın. Renkler ve desenler tamamen sizin zevkinize kalmış.

10 x 23,5 cm ölçülerindeki fon kağıdını 10; 13,5 ve 18,5 cm’lik bölgelerinden çizerek kıvırın. 10 x 10 cm ölçülerinde olanın birini alta, diğerini de kapağa gelecek şekilde diğer fon kağıdı ile yapıştırın. Daha sonra da bu bölgenin üstüne post- it kabının önünden görülecek şekilde öğretmeninizle bir fotoğrafınızı koyun. Ve öğretmenler günü için hediye yapımı bitmiş oluyor.

Yaparken sizi çok zorlamayacak ve zevkli bir hal alacak post – it kabı öğretmeninizin çok hoşuna gidecek bir hediye olacaktır.

 

 

Şelale Mektubu

Öğretmenler günü için hediyeler nasıl yapılır diye düşünenlerdenseniz size öğretmeninize duygularınızı bir sel gibi akıtacağınız şelale mektubu fikrini öneriyoruz. Öğretmenler gününde öğretmeninize aldığınız hediye ile birlikte verebileceğiniz bu sürpriz mektup sizden kalacak etkileyici bir hatıra olacaktır.

ogretmene-hediye-selale-mektubu

 

Bundan sonrası tamamen size kalmış, öğretmeninizle birlikte çekildiğiniz fotoğraflarınızı kullanabilir, kalpli veya desenli stickerlar ile güzel bir görüntü kazandırabilirsiniz. İçerisinde öğretmeniniz için anlamlı bir şiir veya güzel bir mesaj yazabilirsiniz.

VİDEO

 

Renkli Kağıtlardan Dosya

Öğretmenlerin en çok kullandığı eşyalardan biri de dosyalardır. Bunu düşünerek öğretmeninize el yapımı şık bir dosya hazırlayabilirsiniz. Öğretmenler günü için evde yapılabilecek hediyeler arasında yapımı kolay ve hoş bir seçenek.

Malzemeler: Renkli kitap kaplığı, renkli fon kağıdı, eski kitap kabı, makas, yapıştırıcı.

ogretmene-surpriz-el-yapimi-dosya

 

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri toparladıktan sonra ilk olarak dosyanın içerisi için düşündüğünüz düz renkli kaplığı zikzak şeklinde iç içe gelecek şekilde kesip birleştirin. Ardından eski kitap kabını desenli, şık bir kaplık ile güzel bir şekilde kaplayın. Dosyanın iki kapağına ayrım noktalarından itibaren mukavva yerleştirmeniz daha sağlam bir ürün ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Başta kesip birleştirmelerle oluşturduğunuz zikzak şeklindeki kısmı kitap kabının ortasına gelecek şekilde yerleştirin. Böylelikle öğretmenler günü için hediye yapımı tamamlanmış oluyor. Gördüğünüz gibi, öğretmenler günü hediyesi nasıl yapılır diye endişe ve tereddüde kapılmaya hiç gerek yok. Kısa bir zaman ve uygun bir maliyet ile sizin emeklerinizden oluşan hoş bir hediye ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Öğretmenler Günü Çiçek Yapımı

Öğretmenler Günü hediyesi denilince akla gelen seçeneklerden biri de çiçekler oluyor. Bu özel günde öğretmene verilen bir çiçek öğretmeni çok mutlu edebiliyor. Ancak böyle sıradan bir fikirle yetinemeyecekler için öğretmene çiçek yapımı iyi bir tercih olacaktır.

Öğretmenler günü için evde yapılabilecek hediyeler arasında oldukça basit ve eğlenceli bir şekilde hazırlanan keçe çiçekleri güzel bir vazo içerisinde sunarak hem farklılık yaratır hem de öğretmeninizi çok etkileyebilirsiniz.

ogretmenler-gunu-cicek-yapimi

 

Malzemeler: Renkli keçeler, makas, kurdele, silikon tabancası, saplar için önceden toplanmış çalılar veya ağaç dalları, kalem.

Hazırlanışı:

Öncelikle keçelerden her çiçek için 3-4 tane kalp şeklinde keserek biriktirin. Yapraklar için yeşil keçe kullanabilirsiniz. Kestiğiniz kalpleri dalların ucuna silikon tabancayla iç içe gelecek şekilde aralıklarla yapıştırın, bu kısım sizin el becerilerinize kalmış. Yapıştırma işlemini tamamladıktan sonra sağlamlaşması için çiçeğin dibini yeşil bir kurdele ile sıkıca sarın ve kurdelenin ucunu da silikon tabancası ile yapıştırın. Yaprakları da dalın orta kısımlarına doğru yine silikon tabancası yardımıyla tutturun.

ogretmene-el-yapimi-cicek

Böylelikle öğretmenler günü çiçek yapımı tamamlanmış oluyor. Öğretmenler gününe el yapımı hediyeler ile farklılık katmak isteyenler için el yapımı çiçekler iyi bir tercih olacak, öğretmeninizi büyüleyecektir.

Türkiye’nin en batısından en doğusuna, savaşın gölgesindeki sınır bölgelerinden uçsuz bucaksız dağ köylerine dek her karış toprağımıza emeklerini, alın terlerini akıtan öğretmenlerimiz için ne yapsak az. Nasıl ki üzerimizde büyük emekleri olan anne babalarımıza ömür boyu bir vefa borcumuz varsa, aynı durum öğretmenlerimiz için de geçerli. Çünkü bir nevi öğretmenlerimiz, okul öncesi eğitimden, son halkaya dek her aşamada adeta ikinci annemiz, ikinci babamız oldular. Sadece okumayı, yazmayı ya da dersleri değil, onlar bize yaşamın ta kendisini öğretmeye çalıştılar. Sınıftaki dört duvarın dışına çıkıp, düşünen, yaratan, özgür bireyler olmamızı, bu ülke için faydalı evlatlar olmamızı istediler.

Bu denli kutsal bir mesleğin öznesi olan öğretmenlerimiz, zor şartlarda bile geleceğe ışık tutmaktan geri durmadılar. Direnen, bizler için didinen, eli öpülesi öğretmenlerimizi her sene kasım ayının 24. gününde anıyoruz. 24 Kasım, öğretmenlerimize bir nevi içimizden geldiği ölçüde teşekkür etmemize olanak sağlar. Peki bu yaratıcılığa oldukça açık olanağı nasıl değerlendiriyoruz. En azından bu 24 Kasım’da, klasik hediyelerden ziyade Öğretmenler Günü hediyesi el yapımı özel tasarımları deneyebilirsiniz. Bu size keyif verirken öğretmeninize ise aynı ölçüde gurur ve mutluluk verecektir. Çünkü Öğretmenler Günü için el yapımı hediyeler, bir çabanın ve bir fikrin ürünüdür. Emeğin ne demek olduğunu mesleği icabı çok iyi bilen öğretmenlerimiz, bu tip bir hediyeyi ömür boyu özenle saklayacaktır, bundan şüpheniz olmasın.

El yapımı tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir konudur. Burada yaratıcılığın sınırlarını ancak siz tayin edebilirsiniz. Öğretmene hediye el yapımı kolay malzemelerle neticelendirilebilir. Evinizde bulunan basit malzemelerle mucizeler yapılabileceğine bu vesileyle tanıklık edebilirsiniz. Öğretmene hediye el yapımı tasarımları için üst düzey bir el becerisine ihtiyacınız yok. Kısa süreler içinde hazırlayabileceğiniz el yapımı hediyeler arasında, resimli post-it kutusu, şelale mektubu, renkli kağıtlardan dosya, kağıt çiçek, ayraç, not defteri ve kalemlik gibi tasarımları sıralayabiliriz. El yapımı hediyeleri tasarlarken öğretmeninizin cinsiyetini göz ardı etmeyin. Örneğin kadın öğretmenler için el yapımı takı tasarımları genel anlamda daha uygundur.  El yapımı hediyeniz kadar hediye ambalajınıza ve üzerine yazacağınız nota da özen göstermelisiniz.

Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

Öğretmenler Günü’nde el yapımı hediyelerin yanında bir de etkileyici hediyeleri hazır almak isteyenler için özel hediyeler fikirleri burada! Öğretmeninize alacağınız özel hediyeler ile kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilir ve güzel duygularınızı en kalıcı şekilde ifade edebilirsiniz. Size her zaman şefkatli ve destekleyici davranan, karşılıksız sevgi gösteren ve sizin faydalı bir birey haline gelmenizi amaçlayarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan değerli öğretmeninizi mutlu etmek çok pahalı seçeneklere değil, manevi anlamda güçlü ve etkileyici hediye seçeneklerine bakıyor.

 

Öğretmenlerimiz için şimdiye kadar neler yaptınız bir düşünsenize… En son ne zaman öğretmeninizin kapısına elinizde bir demet çiçek ve güzel bir hediye ile gittiniz. Onun sizin için harcadığı o kadar emekten, zamandan, çabadan sonra şimdi sizin de ona karşı görevinizi biraz da olsa yerine getirmenizin zamanı gelmedi mi sizce de? Eğer cevabınız evet ise o zaman bir an önce yaklaşan öğretmenler gününde öğretmeninize yapacağınız sürprizin ve ona yazacağınız güzel mesajların hazırlığını yapmalısınız.

Şimdi eğer bu öğretmenler gününde siz de öğretmeniniz için güzel bir sürpriz yapmak ve onun kapısına kadar gidip öğretmenler gününü kutlamak istiyorsanız öğretmeniniz için güzel bir hediye seçmelisiniz. Emin olun öğretmeniniz bu güzel ve özel hediyeyi ömrünün sonuna kadar severek saklayacaktır…

 

Öğretmene İsme Özel Metal Ayna

Öğretmene İsme Özel Metal Ayna
Öğretmene İsme Özel Metal Ayna

Öğretmene İsme Özel Metal Ayna

Kadın öğretmeninize, dünyada ondan daha güzelinin olmadığını ve ona kendisinden daha değerli bir şey sunamadığınızı anlatan isme özel metal bir ayna vererek öğretmenler gününde farklı anlar yaşatabilirsiniz. İsme özel olması detayıyla öğretmeninizi büyüleyecek cep ayna, öğretmeninizin çok seveceği ve her zaman çantasında taşıyacağı bir eşyası olacak. İsme özel hazırlanan cep aynası, öğretmenler gününde anlamlı ve etkileyici bir hediye sunmak isteyenler için öğretmene el yapımı hediyeler kadar değerli bir seçenek olacaktır.

Öğretmene İsme Özel Metal Ayna
 

Öğretmene Özel Duvar Saati

Öğretmene Özel Duvar Saati
Öğretmene Özel Duvar Saati

Öğretmene Özel Duvar Saati

Hayatınızda yer aldığı için kendinizi çok şanslı hissetmenizi sağlayan kıymetli öğretmeninize öğretmenler günü geldiğinde sunabileceğiniz harika bir hediye seçeneği! İsme özel hazırlanan öğretmen temalı duvar saati öğretmeninizin çalışma alanında veya evinde severek kullanacağı dekoratif bir eşya olacaktır. Öğretmenler günü hediyenizi hala seçemediyseniz, kişiye özel bu duvar saati ile öğretmeninizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz

Öğretmene Özel Duvar Saati
 

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı
Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı

Öğretmenler günü hediyeleri el yapımı olsun isteyenler için farklı bir öneri: ‘Teşekkürler Öğretmenim’ kitabı. Öğretmenler günü için alacağınız bu boş kitap içerisine içinizden geçen duyguları anlatabileceğiniz, sizi yansıtacak şiirleri toparlayabilir veya yeteneğiniz varsa öğretmeniniz için kendiniz bir şeyler yazabilirsiniz. Öğretmeninin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğinin farkında olan ve ona yüzlerce kez teşekkür etmek isteyenler için öğretmene el yapımı hediyeler arasında iyi bir fikir. Öğretmeninize verdiğiniz değeri anlatmanın bundan daha güzel bir yolu olamaz. Sizden kalan bu anlamlı hatıra onu her okuduğunda çok mutlu edecek ve duygulandıracaktır.

Teşekkürler Öğretmenim Kitabı
 

Öğretmene Hediye Mesajlı Plaket

Öğretmene Hediye Mesajlı Plaket
Öğretmene Hediye Mesajlı Plaket

Öğretmene Hediye Mesajlı Plaket

Hiçbir zaman sağlam karakterinden ödün vermeyen ve sizlere içten, sevecen ve güler yüzlü davranan, engin bilgileriyle her zaman yol gösterici olan öğretmeniniz bir plaketi hak etmiyor mu? Öğretmenler günü için hediye yapımı sağlayarak ona özel bir plaket hazırlatabilirsiniz. Öğretmeniniz için anlamlı bir mesaj yazdırabileceğiniz kişiye özel hazırlanan bu mesajlı plaketi öğretmeninize ufak ama şık bir takı ile sunabilirsiniz. Mesela taşlı küpe, sembollü kol düğmesi veya kelebek kolye ile bu hediyeyi daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

Öğretmene Hediye Mesajlı Plaket
 

Öğretmene USB, Kalem, Kartvizitlik Seti

Öğretmene USB, Kalem, Kartvizitlik Seti
Öğretmene USB, Kalem, Kartvizitlik Seti

Öğretmene USB, Kalem, Kartvizitlik Seti

Öğretmeninize kullanışlı bir hediye vermek istiyor, hatta bir hediye ile yetinmek istemiyorsanız ona USB bellek, kalem ve kartvizitlikten oluşan kişiye özel bir hediye seti verebilirsiniz. İsme özel şık bir dolma kalem, deri kaplamalı hoş bir kartvizitlik ve 8 GB USB bellek ile öğretmeninize gayet kullanışlı bir hediye sunmuş olursunuz. Hediye setinin tamamen ona özel hazırlanmış olması kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve sizin bu düşünceli tavrınız onu çok mutlu edecektir. Öğretmenler günü el yapımı hediyeler dışında farklı fikirlere ihtiyaç duyanlar için ideal bir seçenek

Öğretmene USB, Kalem, Kartvizitlik Seti
 

Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmenler Gününe Özel Kupa
Öğretmenler Gününe Özel Kupa

Öğretmenler Gününe Özel Kupa

El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile öğretmenler gününde farklılık yaratmak istiyor ancak yeterli zamanı ve imkanı bulamıyorsanız öğretmene el yapımı hediyeler kadar kıymet görecek kişiye özel porselen bir kupa almayı tercih edebilirsiniz. ‘Dünyanın en iyi öğretmeni’ yazılı öğretmenler gününe özel kupa öğretmeninizin ismini de taşıyacağı için kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır. İsme özel öğretmenler günü için hediye yapımı fikrini değerlendirmelisiniz. Kişiye özel bu porselen kupa öğretmeninizin sık sık severek kullanacağı bir eşyası haline gelecektir.

Öğretmenler Gününe Özel Kupa
 

Öğretmene Özel Şarkı

Öğretmene Özel Şarkı
Öğretmene Özel Şarkı

Öğretmene Özel Şarkı

Öğrencileri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, çok kıymetli şeyler öğreten değerli öğretmeniniz için en az el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar harika bir seçenek arıyorsanız öğretmene özel şarkı fikri muhteşem olacak! Öğretmeninizin ismine özel hazırlanan şarkıda ona ne kadar değer verdiğinizi anlatacak ve onu çok mutlu edeceksiniz. Öğretmenler gününe el yapımı hediyeler dışında tamamen sürpriz ve farklı bir seçenek ile katılmak isteyenler için öğretmene özel şarkı ideal bir seçenek olacaktır. Bu sürpriz uzun yıllar akıllarda kalacaktır.

Öğretmene Özel Şarkı
 

Öğretmene Özel Şarkı

Öğretmene Özel Vazo
Öğretmene Özel Vazo

Öğretmene Özel Vazo

Tüm çiçeklerden daha güzel olan, güldüğünde içinizi ısıtan biricik öğretmeninize farklı ama etkileyici olacak bir hediye vermek istiyor musunuz? Öğretmenler günü için hediye yapımı ile öğretmeninize isme özel, şık bir vazo hazırlatabilirsiniz. İsme özel, süslemeli bu şık vazo öğretmenler günü çiçek yapımı ile hazırladığınız rengarenk çiçeklerle süslendiğinde ortaya kalıcı ve harika bir görüntü çıkacak emekleriniz ile hazırlanan hediye öğretmeninizi çok mutlu edecektir.

Öğretmene Özel Vazo
 

Öğretmene Özel Kutuda Pusula ve Dürbün Seti

Öğretmene Özel Kutuda Pusula ve Dürbün Seti
Öğretmene Özel Kutuda Pusula ve Dürbün Seti

Öğretmene Özel Kutuda Pusula ve Dürbün Seti

Sizi karşılıksız sevmesinin yanında gezmeyi, görmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven bir öğretmeniniz varsa ona şık bir pusula ve dürbün seti hediye ederek aklından çıkmayacak bir öğretmenler günü hediyesi verebilirsiniz. Özel ahşap kutusunda çok şık görünen pusula ve dürbün seti seyahat etmeyi seven öğretmenler için ideal bir hediye seçeneği olacaktır. Öğretmeninize sunacağınız bu şık set çalışma alanına da dekoratif anlamda farklı bir hava katacaktır.

Öğretmene Özel Kutuda Pusula ve Dürbün Seti
 

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Erkek öğretmenlerinizin şıklıklarını tamamlayacak muhteşem bir hediye seçeneği! Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ile çok hoş bir havaya sahip olan yuvarlak metalik kol düğmeleri her zaman Atatürk’ün ilkelerine sadık hareket eden öğretmenlerinizi çok mutlu edecektir. Öğretmenler gününde sıradanlıktan uzak bir hediye vermek isteyenler için öğretmene el yapımı hediyeler değerinde anlamlı bir seçenek.

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

Öğretmeninizin bitkileri çok sevdiğini biliyor ancak bu öğretmenler gününde ona sıradan bir çiçekten daha farklı bir hediye sunmak istiyorsanız isme özel hazırlanan minyatür bahçe sizin için ideal görünüyor. Öğretmeninize özel öğretmenler günü çiçek yapımı ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Tamamen ona hazırlanan bu minyatür bahçe kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve seyirlik görüntüsüyle onu çok mutlu edecektir

Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
 

One Comment

Bir cevap yazın