Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi

Ürün Kodu : S-10718
39,90 TL

Öğretmeninizi onurlandırma sırası sizde! Yaklaşn 24 Kasım öğretmenler gününde çok sevdiğiniz bayan öğretmeninizi vereceğiniz hediye ile mutluluktan havalara uçurmanız mümkün. 24 Kasım'a özel olarak hazırlanan Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi, kalıcılığı ve anlamı daim olacak bir armağan.

Bugüne kadar aldığınız sıradan öğretmenler günü hediyelerinden oldukça farklı ve anlamlı olabilecek bu plaket tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli. Öğretmeninizin hem kendisiyle hem de yaptığı meslek ile onur duymasına sebep olacak Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi kişiselletirilebilir olduğundan öğretmeninizin kendini özel hissetmesine sebep. Evinin en güzel köşesine yerleştireceği bu plakete her baktığında siz kıymetli öğrencisini hatırlayacak, onu ne kadar çok sevdiğinizi vereceğiniz bu hediye ile daha net anlayacak. Okulunuzdan mezun olsanız bile hatırlanmanıza sebep olacak Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi öğretmenler günü hediyeleri arasından seçebileceğiniz en güzel armağan diyebiliriz. Bayana hediye olarak tasarlanan plaketimiz üzerine yapılan özelleştirmeler ile kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürülüp değeri arttırılıyor. Şöyle ki; plaket üzerine seçtiğiniz 3 fotoğraf, öğretmenler günü mesajlarından biri ve öğretmeninizin isim ve soyismi işleniyor. Böylelikle anlamı ve değeri artan Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi ömürlük bir armağan olarak sevdiğiniz öğretmeninizi mutlu ediyor.

Öğretmenler günü sürprizleri olarak birbirinden güzel ürünleri sizlere sunan Hediye Sepeti'nin tasarladığı Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi'ni çok sevdiğiniz öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak ve ona 24 Kasım'da sunmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve hemen sitemizden siparişinizi oluşturun.

 

Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.