Adanaya Özel Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10221
29,90 TL

'Aman Adanalı canım Adanalı' diyoruz ve konuya giriyoruz :) Akdenizin gözbebeklerinden, havası gibi insanları da sıcak olan, tadına doyulmaz lezzetleri ile meşhur, tarih kokan güzel şehrimiz Adana'yı bilmeyeniniz yoktur. Bu güzel şehrimizde doğan sevdiklerinize veya bu şehre olan hayranlığı ile bildiğiniz dostalrınıza/arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz eşsiz bir tasarımı sizler için tasarladık; Adanaya Özel Baskılı Tişört..

Adanalı olan sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu tişört Adana iline has güzelliklerle detaylandırılmıştır. Adananın şalgamı, kebabı, şırdanı, gezilecek-görülecek yerleri bu tişört üzerinde can bulmuştur. Adanalı olan veya Adanaya hayran olan sevdiklerinizin bu tişörtü üzerlerinden çıkarmak istemeyeceklerine eminiz. Adanaya Özel Baskılı Tişört dolaplarının vazgeçilmez parçası olacağı kesin.

Adanalı sevdiklerinize sıradışı bir sürpriz olabilecek Adanaya Özel Baskılı Tişört için tek yapmanız gereken renk ve beden seçiminizi bize iletip siparişinizi tamamlamak olacaktır. Dilerseniz bu tişörtü kendiniz için de satın alabilirsiniz.

 

Adanaya Özel Baskılı Tişörtü

Yorum Yaz

Ahmet Z.
Hızlı Sipariş
Teşekkür ederim. 2 Gün içerisinde kargo geldi. Şehrimi alman otelinde temsil etmek güzel birşey oluyor kıyafetle :)
23.09.2016
rifat d.
Teşekkürler
Ürün için teşekkürler.
16.06.2016
murat ş.
ÜLKEM
Elin Amerikalısının california diye bastığı tişörtleri giyen gençlerimizi memleket hasretiyle özendirebilirseniz mükemmel olur.Avrupalı burada satıyorsa bizde avrupada bunları kolaylıkla pazarlıyabiliriz.mükemmel bir çalışma tebrik ederim.
18.05.2016