Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtü

Ürün Kodu : S-10682
29,90 TL

Hediye Sepeti olarak güzel anne adayları için hem oldukça rahat hem de espiri kalitesi yüksek birbirinden özel tişörtler tasarladık! Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtü de bu tişört modellerinden sadece biri.

Hamileliğiniz sürecinde severek kullanacağınızı düşündüğümüz bu tişört modeli şirin ve bir o kadarda espirili baskısı ile dikkat çekiyor. Anne adaylarının hamilelik süreci boyunca üzerlerinden çıkarmak istemeyecekleri Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtü rahat bir kesimle tasarlanmıştır ve oldukça rahattır. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan bu hamile tişört modelini dilediğiniz renkte kendi bedeninize uygun olacak şekilde hazırlatabileceksiniz. Gün içerisinde evinizde giyebileceğiniz Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtü'nü alışverişe çıkarken, yürüyüşe giderken, caddede, piknikte veya işte de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de yaz sezonu boyunca kullanabileceğiniz bu espirili tişörtü üzerine bir hırka alarak sonbaharda veya kış aylarında da kullanabilirsiniz.

Çok seveceğiniz ve dilediğiniz her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtü'nü satın almak istiyorsanız hemen Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturup tarafımıza iletin. Bu espirili ve kaliteli tişörtü kendiniz için alabileceğiniz gibi hamile bayanlara da hediye edebilirsiniz. Hediyeniz çok beğenilecek ve espirili tasarımı ile keyifle kullanılacaktır.

 

Ben Geliyorum Tasarımlı Hediye Hamile Tişörtünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hamile Tişörtleri göbek bölgesi esnemesi için lastiklidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.