Veteriner Hekime Özel Kurumsal Logolu Deri Not Defteri

Ürün Kodu : 12818

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
  • Veteriner Hekime Özel Kurumsal Logolu Deri Not Defteri özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dünyanın en keyifli ama bir o kadar zor mesleklerinden biri olan veterinerlik, mesleğini aşkla, tutkuyla icra eden hekimler ile daha da kutsal bir hal alıyor kuşkusuz. Sizin de çevrenizde veterinerlik mesleğini keyifle, tutkuyla yapan hekim veya hekim adayları varsa tam da ona uygun “kişiye özel” bir hediyelik ürün alabilirsiniz.

Veteriner Hekime Özel Kurumsal Logolu Deri Not Defteri, hem mavi ve kırmızı hem de füme ve taba renklerinde üretilmektedir. Aynı zamanda çizgili defter kategorisinde olan bu ürün, 13 x 21 cm ölçülerine sahip. Kimi zaman kişiye özel bir tasarım kimi zaman da el yapımı defter ile veteriner arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca günlük defter modelleri arasından da özel tasarımı ile hemen öne çıkan bu ürün, özenli bir şekilde hediye paketi yapılarak belirttiğiniz adrese ücretsiz kargo ayrıcalığı ile gönderilir. Ürünü en özel kılan şeylerden biri ise lazer kazıma yöntemi ile üretiliyor olması.

Veterinerler arkadaşınıza hem günlük hayatta kullanabileceği hem de kullandıkça sizi hatırlatacak şık tasarımlı bir hediyelik ürün verebilirsiniz. Ürünü satın al seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan kolaylıkla hediyenizi özelleştirebilir ve defterin üzerine yazılacak ad ve soy adı belirleyebilirsiniz.

Veteriner Hekime Özel Kurumsal Logolu Deri Not Defteri, kurumsal ve şık tasarımı ile ayrıcalıklı bir görünüme sahip ve de üzerinde de Türk Veteriner Hekimleri Birliği’nin adı ile logosu; hemen altında da “Dünyanın En İyi Veteriner Hekimi -Ad Soy ad-“bulunuyor.