Tuğra Motifli Kalem Anahtarlık Set

Ürün Kodu : S-3381
57,50 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Bazı kişiler tarihe olan merakı ve Osmanlı’ya olan hayranlığıyla tanınır. Yüzyıllar boyu dünyaya hükmetmiş olan köklerimizin geldiği büyük Osmanlı İmparatorluğu’na karşı hayranlık besleyen ve sürekli bu objeleri biriktirerek hayatında farklı koleksiyonlara yer veren bir ahbabınız, dostunuz ya da yakınınız varsa işte bu hediye onun için tasarlanmış demektir. Kişiye özel hediyeler arıyorsanız şayet, bu özel Osmanlı tuğralı set tarih aşıklıları için birebir.

Üzerinde tuğra motifi taşıyan bu anahtarlık ve kalem seti en şık şekilde özel kutusuyla sahibine gönderilecektir. Tuğralı sette yer alan kalemin boyutu 14 cm olup, anahtarlıksa 13 cm x 2.5 cm ebatlarındadır. Osmanlı padişahlarının armasını üzerinde taşıyan bu anlamlı kalem ve anahtarlık seti tarihimize aşık kişilikler için mükemmel bir seçim olacak. Eskitme gümüş renginde çevrelenmiş olan kalemin üst kısmını tamamıyla tuğra kabartmaları çevreliyor. Aynı zamanda kalemin diğer yarısındaysa siyah zemin üzerine kişinin adı ve soyadı yazıyor. Öte yandan kalemin üzeri gold tonlarındaki renkler ile aksesuar kısımlarında renklendirilmiş. Aynı şekilde anahtarlıkta da Osmanlı tuğrası kabartmasına sahip eskitme gümüş ve deri detaylı 2 kısım bulunuyor.

Sahibine kare formundaki kırmızı, yumuşak iç zeminindeki şık kutusunda gidecek olan bu kalem bu kişiyi onurlandırarak ve çok özel hissetmesini de sağlayacaktır. Arkadaşa hediye si arayışı içinde olan kişiler değer verdikleri arkadaşları için bu exclusive kalem – anahtarlık setini sipariş edebilir. İş çevresinden önemsediğiniz kişilere, değer verdiğiniz aile büyüklerine ya da babanıza veya Osmanlı sevdalısı eşinize dahi bu özel hediyeyi armağan edebilirsiniz. En güzel babalar günü hediyeleri arayışı içinse yine önerimiz bu güzel tarih kokacak set olacak.

Osmanlı sultanlarının arması ya da imzası olarak nitelendirilen tuğra göz alıcı haliyle artık sevdiklerinizin olacak. İsme özel olarak hazırlanan kalem üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilir aynı şıklıktaki anahtarlığı ile şıklığını tamamlayacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan bu özel tasarım hediye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


Osmanlı hükümdarlarının büyüsünü sevgilinize yansıtmak ve o yıllardan izler taşımasını istiyorsanız isme özel kalem anahtarlık seti ideal bir seçim olacaktır.

Ürün Özellikleri:
Kalem boyu 14 cm'dir.
Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

Yorum Yaz

Sümeyye ç.
herşey mükemmel
hediye aldgm arkdsm cok bgnms hzli kargo kaliteli urun tskkrler
03.06.2017
Özlem A.
hayal kırıklığı
Çok geç teslim edildi. Ayın 1'inde verilen sipariş ayın 7'sinde teslim edildi. Gecikmeler konusunda bilgilendirilmedim. Ilk alış verişimde ilgiden çok memnun kalmıştım ama bu alış verişim benim için bir hayal kırıklığıydı. Bence bir hediye sitesi zamanında teslimıta çok önem vermeli.
08.03.2016
The o.
Ürün beklediğimden kaliteli çıktı ayrıca kargo çok hızlı müşteri memnuniyeti on numara
01.10.2015