Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%9 indirim
4499.90 TL
4094.92 TL
Ürün Kodu: 11838

Kişiye Özel Metal Dolma Kalem Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler;

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Dolma Kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kişiye Özel Metal Dolma Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

Kişiye Özel Parker Sonnet SSGT Dolma Kalem sevdiklerinize harika bir terfi hediyesi olabilir.

Tükenmez kalemler gustonuzu yansıtacak şekilde şık mı? Yoksa bu konuya hiç takılmıyor musunuz? Ama bize soracak olursanız takılmalısınız. Zira sıradan bir tükenmez kalem bir genel müdürün parmaklarının arasına ya da masasının üzerine yakışmadığı gibi, bir plaza çalışanına da yakışmayacaktır. Tam da tersine ışıl ışıl metallerden tasarlanmış kusursuz görünümde elegan bir tükenmez kalem se karşınızda iş ilişkileri kurduğunuz müşterileriniz ya da çalışanlarınızla iletişim sağlayabilecek bir göz teması kadar önemlidir. Sevgiliye verilecek hediyeler arasında son derece sükse yaratabilecek bu hediyeyle terfi etmiş olan eşinize ya da nişanlınıza hediyenin en alasını verebilirsiniz.

 

Oturuşunuz, duruşunuz, giyim tarzınız, çalışma odalarınız, büronuzun dizaynı ve tavırlarınız ne kadar sizi yansıtıyorsa aksesuarlarınız arasında yer alan ofisinizdeki kalemlerde sizi yansıtmaktadır. Örneğin uzmanların ofis masasına göre kişilik analizi yapabildiğini biliyor muydunuz?

Örneğin bu konuyu analiz ederek sizin bir eski kafalı mı yoksa yenilikçi mi bir kimse olduğunuzu tahmin edebiliyorlar. Ofis masa süsleri nizle son derece uyumlu olabilecek olan bu elegan tükenmez kalem, ceketinizin ya da gömleklerinizin cebinde harika ışıltılar yayacaktır.

 

İşte tamda bu sayfada yer alan ışıl ışıl parlayan metalik tavrıyla tüm gözleri üzerine çekebilecek olan bu Parker kalem gittiğiniz her yerde yaydığınız aurayı daha da güçlü ve zengin bir şekilde yansıyacaktır. Gümüş ve altın tonlarının en muazzam ışıltılarını çalışma alanlarınıza, büronuza, evdeki çalışma odasına ve toplantı odalarına taşıyacak olan bu kalemle statünüz her yerde kendini vurgulayacaktır.

Parmaklarınızı bir aktristin ya da aktörün parmakları edasına sokacak olan bu mükemmel kalemle edanız değişecektir. Terfi hediyesi aradığınızda Hediye Sepeti’nin bu sayfasında yer alan bu hediyeyle sevdiklerinize bu tarz hediyelerin en şıkını verebileceksiniz.

 

Kişiye Özel Metal Dolma Kalem Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler;

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Dolma Kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kişiye Özel Metal Dolma Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.