Tiyatrocuya Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 3703

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5x5 cm boyutlarındadır.
  • Bir yüzeye mesajınız, diğer yüzeye resminiz basılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Tiyatrocuya Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tiyatrocuya hediye mutlu mesut anahtarlık ile tiyatrocu tanıdıklarınıza en neşeli anahtarlığı hediye edin!

Üzerinde pandomim sanatçısı bir tiyatrocunun resim edildiği bu güzel anahtarlıkla tiyatrocu dostlarınıza küçük ama bir o kadar da anlamlı, mutlu edici bir hediye verebilirsiniz. Çizgili giysisi, başında şapkası ile bayan tiyatrocu dostunuza bayan baskılısından, erkek tiyatrocu dostunuza da erkek baskılısından satın alabilirsiniz. Tiyatrocu arkadaşa hediye önerileri arıyorsanız işte size onları en mutlu edecek cinste bir öneri.

 

Bizleri kimi zaman sergiledikleri performansları ile güldüren, kimi zamanlarda da düşündüren bu kişilikleri sevindirme sırası artık sizde. Onlara yaş günlerinde, yeni yılda, 27 Mart Salı Dünya Tiyatro Gününde hediye edebileceğiniz bu işlevsel hediye gerçekten sevindirebileceğiniz ürünlerdendir. Tiyatroculara anahtarlıklar onlar için tasarlanmış ve yüzlerinde o aradığınız tebessümü kondurabileceğiniz hediyelerden olacak. Bunun için sadece denemeniz yeterli olacak.

Tiyatrocu dost ve tanıdıklarınız bundan böyle arabalarının, evlerinin anahtarlarını komple bu anahtarlıkta taşıyacak. Tiyatrocu tanıdıklara ne alınır diye bunda böyle kara kara düşünmenize gerek yok zira Hediye Sepeti sayfalarında hediyenizi hazır vaziyette bulacaksınız. Siz sadece isim özelleştirmesini yazın yeter. Tiyatrocu eşe sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? O halde gelin bu güzel sürprizi birlikte hazırlayalım.

5x5 cm ebatlarındaki, sert parlak zeminli parlak ve canlı renklerden oluşan bu güzel hediyeyi onlara dilediğiniz zaman armağan edebilirsiniz. Tiyatro eğitimi alan çocuklarınıza, tiyatroda çalışan meslektaşlarınıza armağan edebileceğiniz farklı bir seçenek. Hediye denizi Hediye Sepetine girin ve her kime hediye arıyorsanız ulaşın. Tüm mesleklerden, her yaş grubundan, her cinsiyetten sevdiğiniz kişiye bu platformda hediye bulabileceksiniz.

Kimi zaman bizi hüzünlendiren kimi zaman güldüren sanatçılarımız tiyatroculara özel mutlu mesut anahtarlık ile onları gülümsetmenin sırasının sizde olduğunu düşünüyorsanız oyunlarını sergiledikten sonra evlerine girecekleri anahtarlarının daha özel olmasını sağlayabilirsiniz.


Özel olmasının yanında esprili bir görünüme de sahip olan anahtarlık bir tiyatrocuya hediye edebileceğiniz en özel seçimlerden biri olacaktır. Erkek ya da bayan figürü ile seçiminizi kolaylaştıracak kişiye özel esprili anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu etmek için geç kalmayın. "Tiyatrocuya hediye ne alınır?" sorusunun belki de tek cevabı yüz gülümseten anahtarlıklar olacak