Sevimli Karakterler Kalp Saat

Ürün Kodu : S-2743
44,90 TL

42 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Romantik, eğlenceli, sempatik bir hediye! Sevimli Karakterler temalı kalp şeklindeki duvar saati sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediye olacaktır! Ona karşı hissettiğiniz güzel duyguları en güzel şekilde aktarabileceğiniz anlamlı bir hediye olarak kalp şeklindeki saat özel günlerde tercih edebileceğiniz harika bir fikir.

Sevgiliye romantik hediye seçmek için arayışta olanlara sempatikliği de bonus olarak veren bu hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Doğum günleri, yıl dönümü, Sevgililer Günü, yılbaşı gibi ancak sevgilinizle birlikte iken özel olabilecek önemli günlerde sevgilinize güzel bir mesaj vermek isterseniz sevimli kediler yardımınıza koşuyor… Sevgiliniz ile isimlerinize özel hazırlanan kalp şeklindeki duvar saati onun kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak bu günleri daha anlamlı kılacaktır.

Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler muhakkak ona hatıra kalacak bir şeyle tamamlanır. Sevgilinize doğum günü için hazırlamayı düşündüğünüz romantik sürprize bu eğlenceli hediyeyi de katarak ona bu özel günden bir hatıra bırakabilirsiniz. Evinde severek kullanacağı bu hediyeyi duvara astığında ortama sıcak bir hava katacak ve sık sık sizi anımsamasını sağlayacaktır. Sevgiliye verilecek en güzel hediyeler muhakkak ona duygularınızı aktarabileceğiniz, güzel bir anlamı olan hediyelerdir. Kişiye özel tasarımlar özel günlerde hediye arayışınıza nokta koyarak sevgilinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır.

"Sevgililer Günü sürprizleri neler olabilir?" sorunuza da hoş bir cevap olacak bu hediye ile sevgilinize "Bu kalp seni çok seviyor." diyebilirsiniz.

Tasarımı ile göz dolduran bu saat ile sevgiliniz yüzünde güller açacak ve kendisini çok kıymetli hissedecektir. Üzerinde yıl dönümü tarihinizi ve isimlerinizi taşıyan kalp şeklindeki duvar saati ile sevgilinize bir kez daha ne kadar sevildiğini hatırlatabilirsiniz.

Sevimli Karakterler Kalp Saat Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.

Yorum Yaz

Burcu .
tam göründüğü gibi geldi, hızlı ve başarılı. Teşekkürler
17.02.2015