Anneye Hediye Resim ve Mesajlı Duvar Saati

Ürün Kodu : S-2731
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Biricik anneciğinize, tatlı meleğinize bu güzel saati hediye ettiğinizde gözlerinde yıldızlar, kalbindeyse kelebekler uçuşacak…

Annelerimiz hiç yaşlanmasın ve biz büyüdükçe gençleşsin isteriz. Zira onları kaybetmekten çok korkarız ve bunu hiç istemeyiz. Çünkü onlar bizim en kıymetlilerimizdir. O halde zaman geçse de onların saatlerin üzerinde hiç değişmeyen resimlerini sergileyebilir ve bu güzel hediyeliği onlara armağan edebiliriz. Tabii bizimle birlikte çektirdikleri özel fotoğraflarla…

Annelerimizle geçer ilk yıllarımız ayılmazcasına. Önce kucaklarında açarız gözlerimizi dünyaya…  Sonrasında yavaş yavaş bir serçe gibi bizi yere bırakırlar kendi ayaklarımızın üzerinde durabilelim diye. Gelin onları gözümüzde hiç değişmeyecek olan en genç ve taze halleriyle bu ölümsüz saatlere işleyin. Fotoğraflı saat seçiminiz annenizi çok duygulandıracak bundan emin olabilirsiniz. Bu güzel kişiye özel duvar saati sayesinde anneniz gözünüzde efsanevi bir melek olduğunu anlayacaktır. Anneye doğum günü hediyesi olarak bu saatlerden sipariş edebilir ve yanı sıra en güzel anneler günü hediyesi olarakda bu saatlerden sipariş edebilirsiniz. Annenizle çektirdiğiniz en güzel resmi seçerek bu güzel saatin üzerine bastırabilirsiniz. Öte yandan saatin üzerinde bulunan güzel çerçevede de annenize söylemek istediğiniz mesaj yer alacaktır. Duvar saat modelleri arasında anneniz kesinlikle hiç bu kadar güzel bir saatle karşılaşmamıştır. Hadi, hemen şimdi gözünüzde hiç değişmeyecek olan güzeller güzeli annenize zamansız ve mekansız olan büyük sevginizi anlatmak için bu güzel saatten sipariş edin deriz. Dilerseniz  hediyenizi  dünyanın en güzel anne şiirleri ile taçlandırarak annenize verebilirsiniz.

Zaman aksın ama hiçbir şey değişmesin ister misiniz? En güzel anınızın yer aldığı ona söylemek istediğiniz sözler ile süslenecek bu saat vazgeçemeyeceğiniz ve aldığınız en güzel hediyeniz olacak.


Yıllarca aynı renk ve kalitede kalacak olan bu saat seneler sonra baktığınızda bile o anı hatırlayacak yüzünüzde mutlu bir gülümseme oluşturacak. Mutlu anınızı ölümsüzleştirmek ve zamanı daha değerli kılmanız için bu saati size özel hazırlıyoruz.

Anneye Hediye Resim ve Mesajlı Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

ŞENAY .
Çok güzel
Çok begendim, ikinci verdiğim siparişti hediye olarak yaptırdım. Her ikisi de çok güzel di. Kargo, paket, gonderim çok hızlı , çalışanlar çok ilgili, tereddüt etmeyin, emeğinize sağlık, .çok teşekkürler. ..
16.07.2016