Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Masif Çerçeveli Metal Plaka

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%6 indirim
94.9 TL
89.21 TL
Ürün Kodu : 16444

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 20x37 cm ölçülerindedir.
  • Fotoğraflarınız 8 x 7.5 cm ölçülerinde 6 adet olarak metal plaka üzerine baskı alınır.
  • Duvara asılabilmesi için hasır askı ipi ile gönderilmektedir.
  • Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Masif Çerçeveli Metal Plaka özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgilinize özel bir sevgililer günü süprizi yapmak istiyorsanız özel tasarımı ile birlikte her zaman aşkınızı göz önünde tutacak Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Masif Çerçeveli Metal Plaka tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü her ne kadar yılda bir kez gerçekleşiyor olsa da bu özel hediye sayesinde 14 Şubat’ı beklemeden de sıradan bir günü sizin için özel hale getirebilir ve sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgili olmak her zaman en özel hediyelere sahip olmak anlamına gelir çünkü sevgililer birbirlerine karşı son derece hassastırlar. Her zaman birbirlerinin mutlu olmasını ve kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak için de özel hediyelerin tercihi büyük bir yarar sağlamaktadır.

Bu kapsamda sevgilinizin çok hoşuna gidecek ve evinde ya da ofisinde her zaman kullanacağı bu özel metal plaka üzerine dilerseniz sevgilinizin fotoğrafını ya da birlikte çekindiğiniz mutluluk anlarını gösteren fotoğrafı seçerek harika bir hediye haline getirebilirsiniz. Duvara hemen asılabilmesi için askı aparatını da barındıran metal plaka, sevgiliniz ile çok mutlu olmanız ve her zaman aşkınızı göz önünde tutmanıza yardımcı oluyor.