Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

2'li 30x40 Kendinden Yapışkanlı Siyah Fotoğraf Çerçevesi

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
349.90 TL
314.91 TL
Ürün Kodu: 19521

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Ölçüsü 30 x 40 cm
  • İki adet çerçeve gönderilir.
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Baskılı Siyah Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayatımızdaki önemli anıları ve güzel anıları ölümsüzleştirmek için fotoğraflar oldukça değerlidir. Kendimize veya sevdiklerimize alabileceğimiz en özel hediye fotoğraflarımızı sergileyebileceğimiz bir çerçeve. 2'li 30x40 Kendinden Yapışkanlı Siyah Fotoğraf Çerçevesi, bu özel anılarımızı sergilemek için mükemmel bir seçenek.

30x40 cm boyutundaki bu çerçeveler, fotoğraflarımızı korurken aynı zamanda dekoratif bir şekilde sergilememize olanak tanır. Üstelik, kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde montajı oldukça kolaydır. Herhangi bir çivi, matkap veya delik açmanıza gerek yok. Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde duvarınıza kolaylıkla yapıştırabilir veya çıkarabilirsiniz.

Siyah rengiyle modern ve şık bir tasarıma sahip olan bu çerçeve, her türlü dekorasyona uyum sağlar. Hem kadınlar hem de erkekler için mükemmel bir hediye seçeneği olan 2'li 30x40 Kendinden Yapışkanlı Siyah Fotoğraf Çerçevesi, sevgililer günü, yıldönümü, doğum günleri veya özel günlerde verilebilecek en anlamlı ve özel hediyelerden biridir.

Bu çerçevenin en özel özelliği kişiye özel olabilmesidir. Fotoğrafınızı özel olarak baskı yaptırarak, sevdiklerinize özel anılarınızı hediye edebilirsiniz. Evlerinin dekorasyonunu güzelleştirmek isteyenler için de bu çerçeve harika bir seçenek. Evinizin duvarlarına kolaylıkla yapıştırarak, anılarınızı sergileyebilirsiniz.

2'li 30x40 Kendinden Yapışkanlı Siyah Fotoğraf Çerçevesi, özellikle yaşları 45+ olanlar için nostaljik bir hediye seçeneği olabilirken gençlere ise özel günlerinde bir hatıra olarak kalacaktır. Kendimize de alabileceğimiz bu çerçeve ile evimizdeki en özel anılarımızı her zaman hatırlayabiliriz. Hem dekoratif hem de anlamlı bir hediye seçeneği arayışı olan herkes için 2'li 30x40 Kendinden Yapışkanlı Siyah Fotoğraf Çerçevesi mükemmel bir seçimdir.