Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Duvara Kendinden Yapışkanlı 30x40 Siyah Fotoğraf Çerçevesi

Ürün Kodu: 19519

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Ölçüsü 30 x 40 cm
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Baskılı Siyah Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Duvara Kendinden Yapışkanlı 30x40 Siyah Fotoğraf Çerçevesi, sevdikleriniz için özel bir hediye seçeneği sunuyor. Hem kadın hem erkek alıcılar için uygun olan bu çerçeve, anneler günü, doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturacak.

Eğer bir arkadaşınıza, sevgilinize ya da eşinize hediye almak isterseniz, kişiye özel fotoğraflarla hazırlayabileceğiniz bu çerçeve, hediyenizi daha da anlamlı hale getirecek. Belki ilk buluşmanızın fotoğrafı ya da çocuklarınızın resimleri olabilir. Ya da sadece sevdiklerinizle birlikte keyifli anıların yer aldığı bir kolaj yapabilirsiniz.

30x40 cm boyutlarındaki bu siyah fotoğraf çerçevesi, herhangi bir boya ya da delik açmadan duvarınıza kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde kolayca monte edebileceğiniz bir yapıya sahip. Hem modern hem de estetik bir görünüme sahip olan bu çerçeve, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak şık bir parça olarak da kullanılabilir.

Hem kendiniz hem de 45+ yaş aralığındaki sevdikleriniz için bir hatıralık olarak da tercih edebileceğiniz bu çerçeve, duygu dolu anıların güzel bir hatırası olacak. Unutamayacağınız anları ölümsüzleştirmek ve sevginizi ifade etmek için Duvara Kendinden Yapışkanlı 30x40 Siyah Fotoğraf Çerçevesi'ni tercih edebilirsiniz.