Sevgiliye Özel Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-2802
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Sevgiliye özel ahşap fotoyla sevgilinizin size karşı en derinde kalmış gizli duygularını canlandırın! …

Aşk, elle tutulmayan ama içine düşüldü mü kurtulması neredeyse imkansız olan duygulardan biridir. Gözle görülmeyen, kavranamayan ama esaretinden de kurtulunamayan bu güçlü duygu sizi birbirinize nasıl sımsıkı bağlıyorsa, sevgiliye özel ahşap tablo da aynısını yapacak…

Aşk halatının sizi sıkıca birbirinize bağladığı bu güzel tabloyla sevdiğiniz kişiye dünyada alacağı en güzel hediyeyi armağan edebilirsiniz. Kim bilir bu güne kadar güçlü aşk ifadeleriyle dolu, aşkı dolu dolu yaşadığınız ve gülen gözlerle birbirinize baktığınız romantik anlarda kaç fotoğraf çektirdiniz?

Sayısını siz bile bilmiyorsunuz öyle değil mi? Gelin, bu fotolardan en sevdiğinizi en değerlisi kılalım ve farklı tekniklerle işleyerek ağaç fotoya aktaralım. Sonrasındaysa bu hediye evinizin baş köşesinde ölümsüzleşen bir aşk anıtına dönüşsün.

22 x 30 cm ebatlarında ahşaba bastırılarak sizlere gönderilecek olan bu muhteşem foto, hem ayaklı  aparatı hem de duvara asılabilme aparatıyla size ulaştırılacaktır. Yaş gününde ya da yıldönümünüzde gizlediğiniz yerden çıkararak ona vereceğiniz bu hediye, sevinç çığlıklarıyla karşılanacak.

Bu hediye sayesinde ona çekinmeden  hediyen burada diyebileceksiniz.

Ahşap hediyelik eşya lar arasından seçtiğiniz bu güzel fotoyla ona sevginizin büyüklüğünden söz etmiş olacaksınız aynı zamanda.

Seven bir kıza alınacak hediyeler den en anlamlısı olacak bu ürünle ona birçok şeyi tek bir hediyeyle aktarın!

Sevgiliye sürpriz hediye türevinde bu kişisel ve özel fotoyu; yaş gününde, sevgililer gününde ya da yıldönümünüzde sevdiğinize verilebilirsiniz.

Kazıma ile özelleştirilen ahşap foto ile sevgilinize olan sonsuz aşkınızın altına imzanızı atmaya hazır mısınız? O"na duyduğunuz kuvvetli aşkınızı anlatacak kazıma yöntemi ile hazırlanan sevgiliye özel ahşap foto bugüne dek aldığınız bir çok hediyeden çok daha özel olacaktır. Kişiye özel üretimi yapılan ve sizin resminiz ile anlam kazanan ahşap foto ile o"na olan aşkınızı ifade edebileceksiniz.


22x30 cm ölçülerinde hazırlanan ahşap foto birlikte yer aldığınız fotoğraflarınızdan birisine hayat verecektir. Yıl dönümü hediyesi fikirleri arasında bir çok alternatifiniz elbette vardır. Ancak kalıcı ve romantik bir hediye seçeneği çoğu zaman birbirini tekrar eden ürünler ile askıda kalmaktadır. Gelişen teknoloji değer verdiğimiz fotoğraflarımızın telefonlarda ve tabletler kalmasını ve üzerine eklenecek bir çok fotoğraflar ile unutulmaya yüz tutmaktadır. Sevgilinize yıl dönümünüzde bir sürpriz yapıp en sevdiğiniz fotoğrafınızı ahşaba kazıtabilirsiniz. Sevgiliye özel ahşap foto elinize aldığınız anda sizi şaşırtacak bir sanat harikası olduğu için sevgilinizi de dünyanın en şanslısı hissettirecektir. Sevgilinize alabileceğiniz sıradışı, farklı ve özel bir hediye... Özel günlerinizde her zaman aynı şeyleri almak zorunda kalıyor ve özel bir hediye bulamıyorsanız kişiye özel hazırlanan sevgiliye özel ahşap foto kurtarıcınız olacaktır.


Dilediğiniz bir resminizi göndererek ahşaba işleteceğiniz resminizi iş yerinizde masanızın üzerinde ya da evinizde en özel köşeye koyabilirsiniz. Böyle bir hediyeyi alan sevgilinizin yaşadığı sevinci bir an önce görmek istiyorsanız ahşap fotoyu hemen satın almalısınız.

Sevgiliye Özel Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir.
Ürün duvara asma aparatı ve masa üzerinde kullanılacak ayağı ile gönderilmektedir.
Dikey konumdaki resimlerinizde ürün dikey, yatay konumdaki resimlerinizde ise ürün yatay olarak hazırlanmaktadır.


Yorum Yaz

ÖZKAN D.
Güzel ürün hızlı teslimat
Üründen ve zamanında teslim edilmesinden memnun kaldım
05.05.2017
Oktay Y.
Sipariş
Gerçekten çok memnun oldum çok kısa sürede kargo elime ulaştı
25.04.2017
Duygu Ö.
Çok hızlı ve kaliteli
Ürünü saat 11 de sipariş verdim, aynı gün kargoya verildi, ertesi gün öğlen ürün elimdeydi , hem hediye paketi hem notu gayet özenli hazırlanmıştı. Ürün de resim de çok güzel yapılmıştı. Çok beğenildi. Teşekkürler
22.04.2017
Özlem B.
İlk başta beni yõnlendirdiğiniz için ilginize teşekkür ederim.Ūrūn kısa sūrede elimde oldu.Çok gūzel..Elinize emeğinize sağlïk
10.04.2017
Orhan .
Çok iyi
Hızlı teslimat kaliteli ürünler teşekkürler
07.04.2017
Murat C.
Teşekkürler
Siparişim beklediğimden hızlı elime ulaştı. Teşekkür ederim.
07.04.2017
Ufuk .
hoş
gayet güzel geldi fakat ahşap üzerine baskı biraz daha koyu olabilirdi. Rengi biraz soluk olmuş
30.03.2017
En i.
En iyi arkadaşlar
Bana da en iyi arkadaşım doğum günümde böyle bişeyler söyleyip duruyor ama sır gibi saklıyor merak edip araştırdım boş bişey olabilir şuan bu yorumu okuyorsa seni çok seviyorum çeçim
17.03.2017
ESRA G.
AHŞAP FOTO
GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR HEDİYE TEŞEKKÜRLER
16.03.2017
FATİH D.
ÇOK GÜZEL
ÇEVREMDEKİ HEDİYE ALACAK OLANLARA TAVSİYE EDECEĞİM :)
13.03.2017