Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Akrilik Anı Çerçevesi

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
64.90 TL
Ürün Kodu : 13819

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Ölçüler: 10x15 cm , kalınlığı ise 18 mm'dir.
  • Seçilen fotoğraf kalitesi ne kadar yüksek olursa baskıda o ölçüde kaliteli görünecektir.
  • Kalınlığı 2 cm olan akrilik plaka üzerine UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda.
  • Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Akrilik Anı Çerçevesi özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ailenizi, sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı en ilgi çekici doqum qunu mesajları ile şımartmaya ne dersiniz? Mükemmel bir hediye seçimi olarak giderek popülerleşen akrilik çerçeveler ile mesajları birleştirip süper bir kutlama düzenleyebilirsiniz. En sevdiğiniz anılarınızı ölümsüz kılacak bu armağan onu çok mutlu ediyor. UV baskı teknolojisiyle hazırlanması için hemen fotoğrafınızı seçip siparişinizle beraber gönderin, dilediğiniz adrese ulaşsın. 
Kişiye özel paketlenip gönderilebilen eşsiz bir hediye olarak bütün özel dünlere uygun düşünülebiliyor. Kadın erkek herkese, eşinize veya aile fertlerine mutluluk verecek bir sürpriz fikri durumunda bulunuyor. Yılbaşı hediyesi, yıl dönümü hediyesi, barışma hediyesi ya da doğum günü için ideal fikriniz artık hazır. Fotoğraf çekmeyi, iç dekorasyonu, anıları seven biri için vazgeçilmez olacak niteliklere sahip. Kardeşiniz için olduğu kadar sevgiliniz için de uygun bir hediye, kurumsal ya da samimi de olabilir. Her şey fotoğraf seçiminize bağlı.

Online hediyelik eşya alternatifleri arasında büyük bir yer tutan çeşit çeşit çerçeve arasından bu dekoratif tasarım dikkatinizi çekecek. Modern ve dayanıklı olması sayesinde her iki taraf için de prestijli bir armağan deneyimi sağlıyor. Yepyeni sürpriz hediye olanakları, sizi arkadaşa doğum günü hediyesi el yapımı fikirleri ile müthiş bir yaratıcılık serüveninde davet ediyor. En sevdiğiniz fotoğrafınızı siparişinize eklemeyi unutmayın. Hemen avantajlı kargo ve ödeme yolları hakkında bilgi edinip hediyenizi tükenmeden satın alabilirsiniz.