Fotoğraf Baskılı Mermer Görünümlü Hediye Akrilik Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
64.90 TL
Ürün Kodu : 13818

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Ölçüler: 10x15 cm , kalınlığı ise 18 mm'dir.
  • Kalınlığı 2 cm olan akrilik plaka üzerine UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Eklediğiniz Fotoğraf siyah beyaz efekt verilerek basılır.
  • Seçilen fotoğraf kalitesi ne kadar yüksek olursa baskıda o ölçüde kaliteli görünecektir.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda.
  • Fotoğraf Baskılı Mermer Görünümlü Hediye Akrilik Çerçeve özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çok şık ve ağır bir görünüme sahip olan bir o kadar da pratik bir hediye bu modelde karşınıza çıkıyor. Son zamanlarda popülerlik kazanan akrilik objeler hem estetik hem de dekoratif olduklarından hediyelik dünyasını adeta ele geçirdiler. Bu armağan alternatifini özel bir notla birleştirerek romantik bir sürprize dönüştürmeniz de çok kolay. Sevdiklerinizi doqum qunu mesajları ile şaşırtmak ve onları mutlu etmek için ihtiyacınız olan en özel fikirler burada karşınıza çıkıyor.

Fotoğraf Baskılı Mermer Görünümlü Hediye Akrilik Çerçeve ortasında anılarınızın bulunacağı, görünümünün aksine oldukça hafif ve taşınabilir. Seçmiş olduğunuz fotoğrafın siyah beyaz olarak uygulanmasıyla nostaljik havaya sahip şık bir sunum ortaya çıkıyor. Ofiste ya da evde severek kullanılacak dekoratif bir ürün olarak mermer görünümlü akrilik çerçeve ilk tercihleriniz arasında bulunuyor. Farklı özel günlere uygun olması onu yılbaşında da doğum günlerinde de bir kurtarıcı hediye durumuna getiriyor.

Sevdiklerinizi, dostlarınızı, arkadaşlarınızı, birlikte çalıştığınız kişileri, özel günlerde, sürprizlerle şaşırtmak isterseniz arkadaşa doğum günü hediyesi el yapımı fikirlerine göz atmalısınız. En basit armağanların nasıl da özel anlara dönüştüğüne inanamayacaksınız çünkü küçük dokunuşlar büyük fark yaratacak. En sevilen akrilik tasarımlardan biri olan bu çerçeve kadın erkek demeden her yaştan kişiye uygun özelliklere sahip olduğundan dolayı tutuluyor. Kargo ve ödeme konularında avantajlı kampanyaları yakalamak için hemen sipariş verebilirsiniz.