Sevgiliye Anahtarlık 2 adet

Ürün Kodu : S-3065
34,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

İşte size puzzle tadında ve size sizi çift olarak anlatabilecek ve yansıtabilecek olan en güzel çiftlere özel anahtarlık seçeneği…

Sevgiliniz için küçük ama anlamlı bir hediye arıyorsanız şayet, bu anlamlı anahtarlık onun için unutulmayacak bir hediye olacak. Anahtarlıklar göze küçük objeler gibi görünse de, gün içinde neredeyse tüm hayatımızı derleyen toparlayan unsurlardandır. Zira tüm değerli eşyalarımızın anahtarlarını bu objelere emanet ederiz.

Bu nedenle de sık sık çantamızdan çıkararak elimizde taşıdığımız anahtarlıklarımız neredeyse üzerimizdeki aksesuarlar niteliğindeki bir parçamız olurlar.

İşte Hediye Sepetinin sizlere sunduğu bu esprili ve sevgi dolu anahtarlıklarda üzerinde bir sizi ve bir onu yansıtacak. En güzel çektirdiğiniz resimlerinizi ayrı ayrı Hediye Sepetine gönderin ve sizler için en güzel çift anahtarlıklarını oluşturalım. Ayrıca bu anahtarlıkların üzerinde isimleriniz ve arkasını çevirdiğinizde de birbirinize olan en güzel mesajlarınız yer alıyor olacak. Sürpriz hediye arayışlarınızı hem ekonomik hem de sıra dışı bir hediyeyle taçlandırmak isteseniz işte size mükemmel bir hediye seçeneği önerisi…

Sevgiliye alınacak güzel hediyeler arasından bu orijin anahtarlık sevdiğinizi havlara uçuracak. 5x5 cm ebatlarındaki bu güzel ve sempatik anahtarlık sevgilinizi çok etkileyecek ve herkesten özel ve farklı bir anahtarlık taşıyor olacak. Ona bu güzel hediyeyi ilk fırsatta verin ve onu bu sıra dışı anahtarlıkla bir an önce şaşırtın deriz. Dilerseniz yaş gününde, dilerseniz ilk özel gününüzde ona bu anahtarlığı hazır edebilirsiniz. Renkli, kullanışlı ve farklı olabilecek olan bu güzel ürünle onu şaşırtabileceksiniz. Bu şirin anahtarlık sayesinde onun gölünü bir kez daha kazanmış olacaksınız.

Bu anahtarlıklarda aşk,sevgi,mutluluk bir arada... Sizi hiç birşeyin ayıramayacağını düşündüğünüz sevgilinize özel bir hediye... İkinizinde aynı anahtarlığa sahip olacağı bu özel anahtarlık sonsuza dek ilk gün ki gibi kullanacağınız özel bir hediye olacak.


Alabileceğiniz bu anahtarlık taşıdığı anlam ile hediyenizi çok pahalı hediyelerden çok daha özel kılacak. Onu özel hissettirecek özel baskılı anahtarlığı ona hediye etmek için geç kalmayın.

Sevgiliye Anahtarlık 2 adet'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 5x5 cm boyutlarındadır.
  • Bir yüzeye mesajınız, diğer yüzeye resminiz basılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüssüz bir yüzeyden oluşmaktadır.

Yorum Yaz

Pınar y.
Çok güzel
HEdiye olarak gönderdim çok beğenildi.. harika gözüküyorlar kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler hediye sepeti
25.07.2017
gulru m.
Anahtarlık
çok güzel bir paket geldi bugün, içinden de gayet iyi bir baskı kalitesinde anahtarlık siparişlerim, ellerinize sağlık beklentimin çok üstünde bir üründü.
29.07.2016
Ayşegül .
Teşekkürler hızlı kargonuz için. Çok güzel bir paketlemeyle geldi siparişim elinize sağlık ❤️❤️
01.04.2016
Ömer y.
Ürünlerim elime ulaştı
Ürün elimize ulaştı teşekkir ederim yeni ürünlerinizi bekliyoruz
27.03.2016
Gülşah A.
2. Ye yaptırdım renk kötü olmuş ilk yaptırdığım çok güzeldi bunu begenmedim
25.12.2015
Zeki D.
harika bir site ..Hızlı ve güvenli bir site.Tesekkurler
11.02.2015