Sarı Katalin Doğal Taş Tesbih

Ürün Kodu : S-8077
84,90 TL 69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Sarı Katalin Doğal Taş Tesbih Özellikleri:

AÇIKLAMA

Sarı katalin doğal taş tespih erkeklere özgü en hoş hediye!

Katalin, sıkma kehribarın işlenmiş, reçineleşmiş en güzel hali bu şık tespihte ortaya çıkıyor. Eşinizi, erkek arkadaşınızı ya da babanızı hoş bir tespihle büyülemek istiyorsanız sihirli hediye seçeneği işte karşınızda duruyor. Erkek arkadaşa sevgililer günü hediyeleri gerektiğinde hiç düşünmeden bu tespihi sipariş edebilir ve gönül rahatlığı içinde hediyenizi bekleyebilirsiniz. Sonrasında yapacağınız tek iş onun bu güzel tespihi gördüğündeki sevincini izlemek ve  tespihin parmakları  arasında ki süzülüşünü izlemek olacak.

 

Sarının en güzel tonlarında ortaya çıkmış olan katalin taşları bu güzel tespihte yuvarlak hatlarıyla en güzel şekilde sıralanmış. Öte yandan tespihin aksesuar kısmında bulunan çınar yaprağı detayıysa bu hoş tespihe ayrı bir hava katıyor. İmame kısmında bulunan gümüş tonlarındaki  silindirler, örgüler ve kesme taşlı aksesuarlar tespihi zenginleştirirken sarının dingin tonu da sabır çeken erkeklere ayrı bir dinlenti yaşatacak. Gözü yormayacak aşırılıklarıyla gözü tırmalamayacak olan bu hoş tespih erkek arkadaşınıza, eşinize ya da babanıza harika bir yeni yıl hediyesi olabileceği gibi, şahane bir yaş günü hediyesi de olacaktır. Kocama doğum günü hediyesi bakıyorum diyen bayanlar buraya diyoruz.

 

Zikir çekmek için bire bir olabilecek olan şık tasarımlı tespih, günlük olarak el alışkanlığı şekilinde de kullanılabilmektedir. Bu güzel tespihle dilerseniz Allah’ın en güzel isimlerini çekin, dilerseniz boş zamanlarınızı en güzel şekilde doldurun. Katalinin en hoş tonlarındaki sarısıyla dinlenirken tefekküre dalın ve huşu içinde tespihinizin çekin diyoruz.

Erkeğe en güzel hediye arayışlarınızdan eliniz boş dönmeyeceksiniz. Zira Hediye Sepeti’nin bu sayfasında sergilenen sarı katalin tespih güzel hediyenin en hoş örneklerinden biri olarak sizleri karşılıyor.

Erkeklere özgü aksesuar olan tesbih özel günlerde hediye edilecek en özel seçimlerdendir. Katalin ısıya dayanıklı sert bir meteryaldir. Bu yüzden kalitesi ve görüntüsü ile özelliğini yitirmeyecek özel bir tasarıma sahiptir. Erkeklere hediye edebileceğiniz sarı katalin doğal taş tesbih dini amaçlı kullanılabileceği gibi, sabır çekmek ve sakinlik sağlamak için de kullanılabilir.

Sevgilinize doğum günü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi olarak şık tasarıma sahip bir tesbih hediye edebilirsiniz. 33 adet değerli taştan oluşan sarı katalin tesbih Allah'ın sıfatlarını simgelemektedir. Erkeklere hediye edilecek aksesuarlar arasında önemli bir yere sahip olan tesbih ile sevdiklerinizin yanından ayırmayacağı bir hediye vermiş olacaksınız.