Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık

Ürün Kodu : 10656

Ring For Kiss El Çanı Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 x 4 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü ve anahtarlık bölümü çelik tutma sapı set plastiktir.
  • Mavi ve gümüş renkleri bulunmaktardır.

Ring for kiss el çanı anahtarlık kesinlikle sıra dışı bir aşk hediyesi!

İşte birbirini çılgınca seven ve aşkı fütursuzca yaşayan çiftlerin birbirine verebilecekleri harika bir aşk hediyesi, ring for kiss el çanı anahtarlık. Sevgilinizi sevmeye doyamadığınız zamanlarda onunla her zaman varlığınızı sürdürebileceğiniz ve benliğinizi her zaman onunla taşıyabileceğiniz harika bir anahtarlık seçeneği tam da bu sayfada!

 

Anahtarlıklar her zaman elimizin altında olması gereken büyük ihtiyaçlardan ama emin olun ki bu aşk çanı ile daha da mana kazanıyor ve değerli kılınıyor. Neden derseniz zira bu tür bir çan anahtarlık bize her zaman sevgiliyi hatırlatan bir anahtarlık olacaktır da ondan. Kocaya sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu orijin hediye bazen içini gıcıklatacak bazense gülümsemesine neden olacak.

 

Sadece ondan bir öpücük koparmak için çalacak ve her şıngırtısında da onu hatırlatacak olan bu aşk çanını ona hediye ettiğinizde, her zaman yanında taşımak ve sizi hatırlamak isteyecek. Aşk kokan bu hediyeyi sevgilinize armağan edin ve benliğinizden onu mahrum etmeyin. Erkek hediye lerinin en muzuru ve aynı zamanda da en işlevseli karşınızda duruyor.

 

Gümüş renginde ya da mavi renkte seçebileceğiniz bu güzel çanlar her zaman sizi temsil etsin. Hem sevgilinizin anahtarlarını üzerinde en güzel şekilde taşıyacak olan bu çan, aynı zamanda da sizden ona sıra dışı ve ilginç bir hediye olacak. Hayatı farklı ve bildiği gibi yaşayan sevgililere layık bir hediye Hediye Sepeti sayfalarında.

 

Sevgiliye ilginç anahtarlık lar hediye etmek istediğinizde seçeneğiniz kesinlikle bu özel anahtarlıklardan yana olabilir. Zira hem tasarımı, hem fantastik tasarımı hem de  üzerindeki yazılar hiç görülmemiş türdeki bir hediyeliğe imza atıyor.

Sevdiğiniz insanın çok seveceği ve her baktığında sizi aşkla anacağı bir hediye seçmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık sizin için Hediye Sepeti'ndeki yerini aldı.

Erkek sevgiliye hediye ya da bayan sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz bu neşeli anahtarlık 'Ring for kiss' baskısı ile dikkat çekiyor. Sevdiğiniz insanın ev, araba, ofis gibi tüm anahtarlarını biraraya toplayacak Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık asla eskimeyecek bir armağan olacağından heyecanını daima koruyacaktır. Seçtiğiniz bu sevgi dolu hediye ile sevdiğiniz insandan alacağınız öpücüğü daha espirili ve daha farklı bir biçimde isteyebilirsiniz. Öpmeye doyamadığınız sevgilinizin aklını başından alacak Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık ile kesinlikle doğru bir seçim yapacaksınız!

Seçeceğiniz hediye ile ilişkinize renk katmak ve sevdiğiniz insana sıradışı bir hediye vermek istiyorsanız eğer Hediye Sepeti'nden Ring For Kiss El Çanı Anahtarlık'ın siparişini hemen verin, o güzel insanı hediyeniz ile mutlu etmenin keyfini çıkarın.