Osmanlı Armalı İsimli Çakmak

Ürün Kodu : S-10531
44,90 TL 40,40 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Osmanlı Armalı İsimli Çakmağı Satın Almadna Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Osmanlı armalı çakmak 8 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • Çakmağın ön yüzünde Osmalı arması arka yüzünde isminiz yazmaktadır.
  • Çakmak sağlam paslanmaz metalden imal edilmiştir.
  • Tekrar doldurulabilir ve ayarlanabilmektedir.

Yorumlar

Şule E.
08.02.2018
Teşekkürler ?
Ünzüle D.
07.06.2017
Fotoğrafta daha gösterişli duruyordu tura kısmını oyma sanmıştım ama değilmiş, yine de teşekkürler
ilknur D.
24.09.2016
tam zamanında
bu kadar kısa sürede ve hızlı olduğunuz için teşekkürler ...:)

AÇIKLAMA

 

Osmanlı armalı isimli çakmak sıra dışı erkek hediyesi arayışlarınızın bir numaralı en doğru adresi!

Bu çakmakla tanıdıklarınızın isimlerini adeta çakmaklarının üzerine altın harflerle yazdırmış gibi olacaksınız. Sigara kullanan dostlara, babanıza, eşinize hayatınızda önem adleden erkeklere verebileceğiniz mükemmel şıklıkta bir hediye! Sevdiklerinize , tanıdıklarınıza exclusive ve biraz da otantik hediyeler vermek istediğinizde kesinlikle bu hediyelik sizler ilaç gibi gelecektir. Yılbaşı erkek hediyeleri arayışlarınızın bir numaralı alternatifi olabilecek şıklıktaki ve güçteki bu heidye vereceğiniz kişiyi büyüleyecektir baştan söyleyelim.

 

Siyah parlak bir fon üzerine işlenecek olan hediye sahibinin ismi bu çakmak hediyesinde bir yıldız gibi parlayacak. Çakmağın diğer yüzünü çevirdiğinizde ise muhteşem Osmanlı arması en büyük haşmeti  ve ihtişamlı tavrı ile karşınızda duruyor 0olacak.

Göklerde yüzyıllarca dalgalanmış olan en ünlü Osmanlı simgelerinden; Osmanlı nişanelerinin, tuğrasının ve hilalinin, yeşil hilalli bayrağının, kırmızı – ay – yıldızlı sancağın, kuran – ı kerimin  topun, tüfeğin, süngülerin ve daha bir çok özel değerin üzerinde bulunduğu bu Osmanlı armalı çakmak  her kesin gözünü okşayacak niteliklerde tasarlanmıştır. Her görenin büyük ölçüde beğenisini kazanacak olan bu özel çakmakla tanıdığınız erkekler  için harika  özel gün hediyeleri yaratabilirsiniz. Hediye çakmak kategorisinde bulunan ve gerek isim baskısı gerekse olağan üstü güzellikteki Osmanlı arma baskısı ile kaleyi içten feth edebilecğeiiz bu özel çakmak unutulmaz ve kült hediyelerden olacaktır.

 

Örneğin Osmanlı İmparatorluğunun hayran bir ferdi olan babanıza babalar günün de bu çakmağı hediye ettiğinizde gözlerinin kamaşacağından   emin olabilirsiniz. Yine sevgiliniz de bir sigara kullanıcısı olabilir. O zaman onu sıradan ve kişiliksiz çakmaklardan kurtarmanın zamanı çoktan gelmiş ve geçiyor olabilir. Oysaki ona bu Osmanlı armasını üzerinde taşıyan isme özel çakmaktan armağan ettiğinizde her şey çok daha farklı olacak ve kendini çok özel bir insan olarak hissedecektir.

Öte yandan patronunuza, ya da iş ortağınıza, hatta belki iş arkadaşlarınızdan önemsediğiniz kişilere veya kayın pederinize bile yeni yılda ya da  doğum gününde bu değerli çakmağı armağan  edebilirsiniz. En güzel erkek hediyeleri ni nitelikli ve nicelikli çeşitler arasından özenle seçebileceğiniz platform Hediye Sepeti her zaman çakmakların en özeli ve kalitelisiyle sizi buluşturmayı amaçlıyor.

Osmanlı arması hayranı sevdiklerinize kalıcı bir armağan vermeye hayır demeyeceğinizi düşündük ve Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı tasarladık!

Erkeğe özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu çakmak Osmanlı Dönemi'nden günümüze kadar getirilen tuğra deseni ile hayat bulmuştur. Oldukça şık bir görünüme kavuşturulan Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ın bir diğer özelliği de arka kısmına yazılan isim ve soyisimle kişiye özel hal almasıdır. İster babaya hediye, ister sevgiliye hediye, ister arkadaşa hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu çakmağın sigara içen beyler tarafından keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz. İsimlerine özel bir hediye almak onlara kendilerini özel de hissettirecektir aynı zamanda. Gün boyunca yanlarında bulunduracakları Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı her kullandıklarında sizi hatırlayacak ve onlara ne kadar değer verdiğinizi hep göz önünde bulunduracaklardır.

Şıklığı ve özel tasarımı ile göz dolduran Osmanlı Armalı İsimli Çakmak'ı satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Hemen Hediye Sepeti'ne çakmak üzerine işleteceğiniz ismi iletin, hayatınızdaki beylere özel gün hediyesi olarak ömürlük bir hediye verin.