Atatürk Tasarımlı İsme Özel Orijinal Zippo Çakmak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%13 indirim
2499.90 TL
2174.92 TL
Ürün Kodu: 11389

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Orijinal bir üründür mekanik parçaları ömür boyu garantilidir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır. 
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Atatürk tasarımlı isme özel mat siyah Zippo çakmak sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ve her zaman kullanabilecekleri prestijli bir hediye!

Zippo çakmaklar bu dünyanın en kalıcı hediyeliklerindendir. Neden derseniz Zippo çakmak; uzun ömürlülüğü, sağlamlığı ve kalitesiyle birçok kişinin hayalini süsleyen hediyeliklerden olmaktadır her zaman. Ama dünya üzerinde kullanılan bu özel çakmak markası doğdu doğalı bu güzellikte bir tasarıma ulaşmamıştır. Çünkü sevdiklerinize, tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz bu özel Zippo; Atamızın silüeti, imzası ve yaşadığı özel tarihleriyle tasarlanmış olacak. Erkekler için en güzel hediyeler arasında bulunan bu özel çakmakla siz de tanıdıklarınızın aklını başından alın!

Örneğin erkek arkadaşa doğum günü hediyesi aradığınızda bu çakmakla sevdiğinize unutulmaz bir zevk yaşatabilirsiniz. Siyah - mat tasarımı, gold tonlarında üzerinde  taşıdığı ata silüeti, ay – yıldız  arması, atamızın imzası, atamızın doğum yıldönümü olan 1881 tarihi ve  sonsuzluk işaretiyle  harmanlanmış olan  bu çakmak aynı zamanda ölüm tarihi olan 1938 baskısıyla da  gören herkesi derinden etkileyecek.

Sadece bu kadar da değil çakmağın alt kısmında bulunan isim özelleştirmesi de hediye ettiğiniz kişinin kendini çok özel hissetmesine neden olacaktır. Özel ve şık kutusunda sevdiklerinize gönderilecek olan bu elit çakmak onları derinden etkileyecek ve Türk olmanın ve Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lidere sahip olmanın mutluluğunu tekrar tekrar kalbinde hissedecektir. Erkek hediyeleri sevgiliye dalında en güzel tondan sevdiklerinize seslenecek olan bu çakmakla sevdiklerinizi derinden etkileyebilirsiniz.

Orijinal USA malı olan bu Zipppo çakmak sayesinde sevdiklerinize prestijli bir armağan vermenin keyfini sizlerde her an yaşayabilirsiniz. Sonsuza dek kullanım ve evladiyelik Zippo çakmak kalitesiyle sevdiklerinizi harika bir çakmakla tanıştırabilirsiniz. Üstelik de yine sonsuza dek garanti güvencesiyle. Dilerseniz bu güzel çakmakla birlikte onlara sayfamızda  yer alan  sigara tabaka larından da  armağan edebilirsiniz.