OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-3162
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Oğlak burcu sevdiklerinize çayını veya kahvesini keyifle yudumlamalarını sağlayacak harika bir hediye önerimiz var! Oğlak burcunun simgesi ile hayata geçirilen OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak..

Hayatın her noktasında mantığını kullanan, sabırlı ve özgüvenli olmalarıyla hayranlık hissi yaratan ve aşırı hassas kişilikleriyle bilinen oğlak burcu sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracağını düşündüğümüz bu tasarım kupamız eminiz ki şimdiye kadar aldıkları en özel hediye olacaktır. Çünkü OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak, çay/kahve zevklerine hitab ederken aynı zamanda da burçlarına hitaben bir hediye olacaktır. Oğlak burcu tasarım kupamızın diğer bir özelliği ise üzerine süblimasyon tekniği ile yazılacak isim sayesinde kişiye özel bir tasarıya dönüşmesidir. Bilirsiniz ki kişiye özel hediyelerin kalıcılığı daimdir ve heyecanını ilk günki gibi korurlar. Oğlak burcundan olan sevdiklerinizin çay/kahve saatlerine renk katması için seçeceğiniz OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak da ömürlük bir hediye olacağından daiama akıllarda olmanızda etkili olacaktır.

Oğlak burcundan olan sevdiklerime ne hediye alabilirim? diyorsanız Hediye Sepeti'nin özenle hazırladığı OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı onların ismine özel tasarlatın, eşsiz ve neşeli bir hediye vermenin keyfini yaşayın. Hediyeniz oğlak burcu sevdikleriniz tarafından keyifle kullanılırken daima sizi hazırlatsın, ömürlük bir hediye olarak yerini alsın.

OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.