Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%18 indirim
194.90 TL
159.82 TL
Ürün Kodu: 3162

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Oğlak burcuna hediye kupa bardak Ocak ayında doğan oğlak burcu tanıdıklarınıza verebileceğiniz en yerinde hediye seçeneği!

Mantık, mantık, mantık… Oğlak burcunu eğer tek bir kelimeyle tanımlayın deselerdi kesinlikle kullanacağımız kelime bu olurdu. Mantıklı tavırlarıyla, güvenilir yanıyla çevredekilerin üzerinde güven veren bir bakış açısı yaratan oğlak burcu aynı zamanda ciddi ve ağır başlılığıyla da tanınır. Kimi zaman soğuk gibi algılanan görüntüsünün içinde aslında küçük bir çocuk barındıran saf yüreklilikteki bu insanlara ufak hediyeler bile verdiğinizde sizi asla unutmayacağından ötürü oğlak burcu yakınlarınıza oğlak sembolü baskılı kupadan armağan ettiğinizde sizi asla unutmayacaktır.

Diğer taraftan tutumluluğuyla tanınan oğlaklar iyi bir hesap uzmanı, güvenilir bir muhasebeci olabileceği gibi, tertibe – düzene olan hayranlığına bağlı olarak da iyi bir eğitimci ya da müze müdürü/kütüphane görevlisi dahi olabilir. Bu tertip – düzen düşkünlerine verilebilecek en güzel hediye onlara verebileceğiniz rengarenk işlemeli oğlak baskılı burç bardağı olacak. Zira raflarında bu bardağı büyük bir özenle taşıyacak ve tertipli rafında gururla saklayacak. Oğlak sevgilime ne alsam diye hayıflandığınızda biricik sevgilinize alabileceğiniz bu oğlak kupası onu derinden etkileyecektir. Zira derin düşünmeyi seven bu insanlara verdiğiniz bu gibi özel hediyeler zihinlerine kazınacak türevde armağanlardandır.

Yalanın şeytanın en büyük hilelerinden olduğuna inanan dürüstlük abidesi, dobra dobur oğlaklara verebileceğiniz bu renkli oğlak sembolü kupayla onun tek düze hayatını biraz da olsa renklendirebileceğinize inanabilirsiniz. Az gülen ama espriyi patlattığında da her kesi kahkahalara boğmayı başarabilen, az ve öz dost sahibi oğlaklara verilebilecek en güzel hediye karşınızda duran bu eğlenceli kupa olabilir. Oğlak anneler hediyeleri aradığınızda bu kupayı annenize verin bakın ne kadar da sevinecek.

Hediye sitesi Hediye Sepeti sizlere en güzel oğlak burcu hediyesini gururla sunuyor.

Oğlak burcu sevdiklerinize çayını veya kahvesini keyifle yudumlamalarını sağlayacak harika bir hediye önerimiz var! Oğlak burcunun simgesi ile hayata geçirilen OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak..

Hayatın her noktasında mantığını kullanan, sabırlı ve özgüvenli olmalarıyla hayranlık hissi yaratan ve aşırı hassas kişilikleriyle bilinen oğlak burcu sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracağını düşündüğümüz bu tasarım kupamız eminiz ki şimdiye kadar aldıkları en özel hediye olacaktır. Çünkü OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak, çay/kahve zevklerine hitab ederken aynı zamanda da burçlarına hitaben bir hediye olacaktır. Oğlak burcu tasarım kupamızın diğer bir özelliği ise üzerine süblimasyon tekniği ile yazılacak isim sayesinde kişiye özel bir tasarıya dönüşmesidir. Bilirsiniz ki kişiye özel hediyelerin kalıcılığı daimdir ve heyecanını ilk günki gibi korurlar. Oğlak burcundan olan sevdiklerinizin çay/kahve saatlerine renk katması için seçeceğiniz OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak da ömürlük bir hediye olacağından daiama akıllarda olmanızda etkili olacaktır.

Oğlak burcundan olan sevdiklerime ne hediye alabilirim? diyorsanız Hediye Sepeti'nin özenle hazırladığı OĞLAK Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı onların ismine özel tasarlatın, eşsiz ve neşeli bir hediye vermenin keyfini yaşayın. Hediyeniz oğlak burcu sevdikleriniz tarafından keyifle kullanılırken daima sizi hazırlatsın, ömürlük bir hediye olarak yerini alsın.