Motivasyon Mesajlı Hediye 3'lü Defter

Ürün Kodu: 12844

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set içerisinde 3 adet çizgili not defteri bulunur.
  • Defterler Üzerinde "be you" ve "do it for your self" motivasyon mesajları yer almaktadır.
  • Defterlerin her biri farklı desene sahiptir.
  • Defterlerin her biri 32 sayfadan oluşur.
  • 18x11 cm Ölçülerindedir.

Motivasyon Mesajlı Hediye 3'lü Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yaşamın içerisinde motivasyonumuzu olumsuz yönde etkileyen pek çok şey yaşıyoruz. Bütün bu olumsuzluklara rağmen sevdiklerimizin varlığı bizi çoğu zaman ayakta tutuyor. Küçük bir söz ya da alınabilecek şık bir hediye bile çok büyük mutluluklara vesile olabiliri unutmayın. Sevdiklerinizi küçük bir hediye ile motive etmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı. Motivasyon mesajlı hediye 3’lü defter seti ile sevdiklerinizin güne harika başlamasına yardımcı olun. Ofis masa seti olarak da değerlendirilebilecek bu rengarenk defterleri dilediğiniz ölçüde doldurabilirsiniz.

Motivasyon mesajlı setin içinde toplamda üç ayrı not defteri yer alıyor. Not defterlerinin üzerinde isminden de anlaşılacağı üzere hediye vereceğiniz kişiyi motive edecek bazı cümleler yer almakta. Örneğin “Be you” ya da “Do it for your self” gibi harekete geçiren, direnç veren cümleler, örnek olarak sıralanabilir.

Sevdiğiniz, onun motivasyonunu yükseltmek isteyen bir arkadaşa sahip olduğu için oldukça şanslı olduğunu anlatacaktır. Bu ,aranızdaki bağın daha da güçlenmesine neden olacaktır, emin olabilirsiniz. Not defteri üçlü sette yer alan her bir defter 18x11 cm ölçülerindedir. Aynı zamanda defterlerde toplamda 32 sayfa yer alıyor.

Her bir defterde farklı desenlerin olması, seti çok daha renkli bir hale getiriyor. Çizgili yapraklarına sevdiğiniz kişinin alacağı her not, sizi anımsamasına neden olacaktır. Bu ince düşünceli, harika hediyeyle sevdiğiniz kişinin özellikle çalışma ortamına büyük bir renk katabilirsiniz. Ofiste masa üstü süsleri olarak değerlendirebilecek not defterlerine sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.