Mercan Doğal Taş Tesbih

Ürün Kodu : S-8070
94,90 TL 79,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Mercan Doğal Taş Tesbih Özellikleri

  • En : 0.5 Cm.
  • Boy : 22 Cm.
  • Ağırlık : 20.8 Gr.
  • Maden : Prinç, Doğal, Taş
  • Değerli Taş : Mercan

AÇIKLAMA

Mercan doğal taş tespih sayesinde sevdiğiniz erkeği tüm gün ufunetinden kurtarabilirsiniz.

Sevdiğiniz erkek ya da değer verdiğiniz babanız tespih kullanmayı çok seviyor. Hatta bir tespih koleksiyoneri bile olabilir. Ama ya mercan bir tespihi var mı? Eğer yoksa ona bu özel tespihi satın alarak deniz dibinin uçsuz bucaksız sihriyle onu buluşturabilirsiniz.

Mercanlar derin sularda denizin dibine yayılarak yaşayan ve denizin dibini kaplayan bir hayvan grubudur. Birçok mercanın bir araya gelmesi neticesinde ise büyük deniz resifleri oluşur.

Kireç salgılayan bu hayvanlar, iskeletlerinin üzerine bir eldiven gibi sarmalayarak yaşar. Kalker yapısında bir iskelete sahiptirler ve kiremit renginde oluşturdukları salgıları yüzünden renkleri kavuniçi, portakal rengi, kiremit tonlarındadır. Erkeğe alınabilecek hediyeler noktasında bu özel renge sahip olan tespihi partnerinize aldığınızda ona rüyamsı renkte bir hediye armağan edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Yelpaze ya da ağaç dalı gibi birbirlerinden çok farklı şekillerde oluşabilen ve deniz dibini kaplayan bu hayvanların fosilleşmiş iskeletlerinden se birçok süs eşyası yapılıyor. Mercanlar, büyüleyici rengi ve doğanın en güzel nüvesi olan deniz dokusuyla büyüleyici niteliklerde objelere ruhunu yansıtan doğal kaynaklardandır. Erkeğe doğum günü sürprizi fikirleri için sayfalarımızda dolaşıyorsanız bu sayfada ki mercan tespihini yabana atmamanızı öneririz. Zira hediyeyi alacağınız kişi tespih kullanmayı seven bir kişiyse, sıra taşı taşları ve harika tasarımıyla bu hediye onu müthiş derecede mutmain edecektir.

 

Dilerseniz siz de bu bütünlüğü Hediye Sepeti’nin bu sayfasında sergilenen büyüleyici tespih le  sevdiklerinize  armağan  edebilirsiniz. Lagünlerin, tuzlu su resiflerinin aurasını ve faydalarını sevdiklerinizle buluşturmak isteseniz işte size tespihlerin en üzeli. Her şeyden önce hediye sahibi bu özelliklere sahip sıra dışı tespihin rengine bayılacaktır. Sevgililer günü erkeğe alınabilecek hediyeler için mükemmel bir fikir.

Mercanlar deniz canlılarının iskeletleridir.Saf kalsiyum taşından oluşan doğal taşların psikolojik açıdan olumlu etkileri tüm dünyada bilinmektedir. Olumlu etkileri kabul edilen doğal mercan taşlarından oluşan tesbih erkeklere hediye edilecek en özel aksesuarlardan biridir.

Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak farklı ve orjinal bir hediye arıyorsanız doğal taşlardan oluşmuş özel tasarıma sahip mercan taşı tesbih hediye edebilirsiniz. Çoğu erkeğin yanından ayırmak istemediği tesbihler erkeklere özgü aksesuarlardan biridir.