Makine Mühendislerine Özel Deri Not Defteri

Ürün Kodu : S-3562
39,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Makine mühendislerine özel not defteri sevdiklerinize, ofis arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz harika bir ürün. İnsanlar, meslekleri, kariyerleri, titrleri ile anılmaktan çok hoşlanırlar. Onlara armağan edebileceğiniz, mühendislere özel bu ajandalar ise mühendis tanıdıklarınızı son derece onore edecektir.

Üzerinde makine dişlilerinin bulunduğu bu şık ajanda makine mühendislerini güzel bir şekilde sembolize ediyor. Eşiniz, babanız yakın akrabalarınızdan ya da tanıdıklarınızdan biri mühendis olabilir. İşte bu tanıdıklara verebileceğiniz en özel hediye türü neden bu mühendislere özel not defteri olmasın ki ? Mühendis kocama evlilik yıldönümü hediyeleri arıyorum diyen bayanlara  güzel bir hediye seçeneği.

 

Öte yandan oğlunuz yada kızınız üniversitenin mühendislik bölümünde okuyabilir. Hatta yeni mezun olmuş da olabilir. Bu taze öğrenciye yada mesleğe yeni başlayacak olan taze mühendise hediye edebileceğiniz harika bir motivasyon ürünü tam da mühendislere özel not defteri olacaktır. Babaya hediye fikirleri konusunda da mühendis babanız özel gününde bu güzel defterden alarak armağan edebilirsiniz.

 

Dilerseniz kırmızı, dilerseniz mavi, dilerseniz kahve ya da dilerseniz siyah renkli seçeneklerinden birini mühendis tanıdıklarınız için satın alabilirsiniz. Emin olun ki mesleğe özel esintiler taşıyan bu ürün onları son derece gururlandıracaktır. Bunların yanı sıra bir mühendislik bürosunda çalışıyor da olabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza; yeni yıl hediyesi, yaş günü hediyesi terfi hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu mühendislere özel not defterleri oldukça işlevsel ve ses getirecek olan hediyeliklerden olacaktır. Kısacası iş çevrenizde ve ailenizde bu mesleğin erbabı olarak yer alan tanıdıklarınıza, dostlarınıza verebileceğiniz kaliteli, şık ve işlevsel bir hediye. Şık ofis hediyeleri niteliğindeki bu özel hediyeyi es geçmemenizi öneririz.

 

Makine mühendislerine özel hazırlanan deri çeşitli renklere sahip farklı boylarda deri not defterleri yoğun iş zamanlarında not alması gereken bilgileri özenli bir deftere yazılmasını istediğiniz makine mühendisi dostlarınıza özel olarak hazırlanmaktadır. Üzerine makine mühendislerine özel logo isim ve lazer ile ünvan yazılabilen not defterleri kişiye özel olarak hazırlanabilecek özel hediyelerdendir.
Sevdiklerinize hediye edeceğiniz kişiye özel hediyeler her zaman daha kalıcı ve anlamlı olmaktadır. Siz de sevdiklerinize böylesine özel bir hediye sunmak istiyorsanız isme özel deri not defteri hediye edebilirsiniz.


Makine Mühendislerine Özel Deri Not Defteri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Mavi-kırmızı-siyah-füme ve  taba renkleri vardır.
  • Yanında kalemi ile gönderilecektir.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 17.5 cm x 11.5 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorum Yaz

Esra A.
Başarılı
Hızlı sorunsuz güvenli
04.04.2017
Gülsüm .
Harika
İlk kez internetten yaptığım alışverişten bu kadar memnun kaldım
09.03.2017
fatma s.
Çok hoş bir defter. Hızlı ulaşım için teşekkürler.
04.03.2015
.
defter güzel çok kısa bir sürede elime ulaştı teşekkürler
11.09.2014