Kız Bebeğe Hoşgeldin Hediyesi İsme Özel Ahşap Plakalı Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
174.90 TL
Ürün Kodu: 16461

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 20 x 40 cm ölçülerindedir.
  • Duvara asılabilmesi için metal aparatı vardır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bebeklerin dünyaya gelişleri anne ve babalar kadar çok sevindirici olduğu kadar özellikle bebeğin yakınları için de oldukça önemlidir. Yeni dünyaya gelen bebeğin doğumunu en güzel ve sevimli şekilde kutlamak için Kız Bebeğe Hoş geldin Hediyesi Masif Çerçeveli Metal Plaka tercih edebilirsiniz. Kız çocuklarına özel olarak tasarlanan bu metal plaka bebeğin odasına asılarak kendisini zarif bir şekilde karşılamayı içeriyor.

1 yaş hediyelikleri kadar yeni doğum hediyeleri de çok önemli olduğundan bu özel metal plaka ile birlikte bebeğin ilk hediyesini verebileceksiniz. Sevimli tasarımı ile birlikte yüksek baskı kalitesiyle üzerine bebeğin isminin yazıldığı bu metal plaka ortamın daha da tatlı bir hale gelmesine neden oluyor.

Hemen kullanılmaya hazır olması için asma aparatı ile birlikte gönderilen metal plakayı bebeğin odası için tercih edebileceğiniz gibi başkalarının da bebeğin doğumunu haber alması için evinizin dış kapısına asarak da kullanabilirsiniz. Bebeğin dünyaya gelişinden haberdar olunmasını sağlayacak bu özel hediye ile birlikte mutluluklar daha da artacak ve sevgi dolu bir ortam oluşacaktır.