Kişiye Özel Metalik Tükenmez Kalem

Ürün Kodu: 15779

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kapaktan çalışan mekanizmalı tükenmez kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

Erkek ya da bayan için hediye seçiminde tamamen hediye vereceğiniz yakınınıza özel bir hediye seçiminde bulunmak çoğunlukla zor olabilmektedir. Her ne kadar tüm erkek ya da kadınlar hediye almaktan büyük mutluluk duysalar da kendilerine özel olarak tasarlanmış hediyelerden daha fazla büyük mutluluk duymaktadırlar.

Sevdiklerinizi, kişiye özel tasarlanan yapısı sayesinde tamamen mutlu edebilecek Kişiye Özel Metalik Tükenmez Kalem sayesinde mutlulukla kullanacakları bir hediye verebilirsiniz. Özel lazer yöntemi ile hediye edeceğiniz yakınızın üzerine isminin yazılacağı kalem, şık görünümü sayesinde günlük kullanım, okul ya da iş yaşamı için de uygun özellikler taşımaktadır.

Ergonomik tutuşu sayesinde rahat yazmayı da sağlayan ürün, bu özellikleri ile birlikte sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyeler arasında yerini almaktadır. Zarifliği ve şıklığı bir arada tutan yapısı sayesinde doğum günleri, sevgililer günü, yıldönümleri, işe yeni başlama anları gibi zamanlarda rahatlıkla tercih edilebilecek olan ürün, bu özellikleri ile birlikte her zaman sevdiklerinize mutluluğu yaşatabilmenize olanak tanıyacaktır. Kendi özel kutusunda bulunduğu için aynı zamanda hediye esnasında sevdiklerinize daha da mutluluk yaşatmanıza imkân verecek olan kalem, uzun süreli kullanımı sayesinde de sevdiklerinizin her kullanım esnasında sizi hatırlamanıza ve verdiğiniz değeri görmelerine neden olacaktır.