Kişiye Özel Burçlu Kupa - BAŞAK

Ürün Kodu : S-3154
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Yönetici ruhlu başak burçlarına harika bir sürpriz hediye oluturduk! Tasarımı ve özelleştirmesi ile oldukça özel görünen anlamlı bir hediye; Kişiye Özel Burçlu Kupa - BAŞAK.

Başaklar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İştir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Titiz ve oldukça sade takılan başak burçları için seçtiğiniz hediyelerde titizlikle ve büyük bir özenle seçilmş olmalıdır. ki onları etkilesin. Bir başak için seçilebilecek en güzel hediye onun zevkine ve kişiliğine hitab edecek bir üründür. Bu armağan Kişiye Özel Burçlu Kupa - BAŞAK neden olmasın ki? Tasarım kupamız üzerindeki başak burcu simgesi baskısı ile oldukça özenli ve yine isim baskısı ile çok çok özel bir hediye. Başak burcunda olan sevdiklerinizin bu kupayı çok seveceklerini tahmin edebiliyoruz. Gün içerisinde içilen çay veya kahvelerin keyfi bu kupa ile ikiye katlanacak, doyumsuz bir hal alacaktır.

Başak burcunda olan bay veya bayan tüm sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Burçlu Kupa - BAŞAK'ı hediye edeceğiniz kişinin ismine özel hazırlatmak için daha ne bekliyorsunuz? Hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın, bizde bu tasarım kupayı başak burcu sevdiklerinize özel hazırlayalım.

 

Kişiye Özel Burçlu Kupa - BAŞAK'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

yelda k.
Urun çok güzel fakat kargo çok geç ulaştı
21.09.2017