Kartal Pençesi Tasarımlı Kol Düğmeleri

Ürün Kodu : S-3722
79,90 TL 64,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kartal Pençesi Tasarımlı Kol Düğmeleri özellikleri

AÇIKLAMA

Kartal pençesi tasarımlı kol düğmeleri, sevdiğiniz adamın bileklerindeki en güzel güç göstergesi!

Bildiğiniz üzere kartal pençesi tarihte daima gücün bir göstergesi olarak ifade edilmiş. Kartal, bir nevi kuşların en güçlüsü ve kralıdır. Tarih boyunca güneşe en yakın olabilmek de, ya da imparatorların simgeleri olarak da kullanılan kartal, Babil yazıtlarına kadar resim edilen ve gücünden söz edilen hayvanlardandır.

Ezoterik bir sembol olan kartal simgesi Şamanizmden tutun da tarihte birçok medeniyetin kötülük karşıtı güç olarak kullandığı imgelerdendir. Göz, güneş, yükseklik iyiliğin gücü olarak birçok tablet ve anıtta simgeselliğiyle bilinen kartal pençesi bugün Hediye Sepeti sayfalarında sevdiğiniz erkeğin bileklerini süslüyor. Sevgiliye hediyeler erkek konusunda detaycı ve hassassanız, işte size en anlamlısından bir hediye diyoruz.

 

Sizde sevdiğiniz erkeği bu güçlü ve yüksek enerjilerle donatmak ve detaylandırmak isterseniz, aynı zamanda stiline büyük anlamda şıklık katacak olan bu kol düğmelerinden hediye edebilirsiniz. Kartalın her olaya kuş bakışı bakma gücünü ruhsal bir öğretiyle bize öğütleyen tarih, bu pençeler sayesinde eşinizin bileklerinden çevresine olumlu bir enerji olarak yayılabilsin. Erkeğe sevgililer günü hediyeleri arayan bayanların özenle seçebileceği bu ürün karşısında partnerleri çok sevinecektir.

 

Gücün, şıklıkla birleştiği ve erkek gücüne dönüştüğü bu kol düğmeleri manasının da ötesinde tasarımıyla sevdiğinizin çok hoşuna gidecektir.  Rodyum – gümüş elementinden oluşan ve kararamama özelliğine sahip olan kartal sembolü bu kol düğmeleri aynı zamanda 1. Lig futbol takımlarımızın önde geleni Beşiktaş’ın logosu olduğundan Kara kartal fanatiği eşinizin de  çok hoşlanacağı bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşına doğum günü hediyesi mi arıyorsun? O halde işte sana hediyenin en muhteşemi diyoruz.

Gücün ve kuvvetin simgesi olan kartal pençeleri şimdi sevdiğiniz insanın gömleğine farklı bir görünüm katacak. Kartal pençelerinden oluşan tasarımı ile göz dolduran kol düğmesi Beşiktaş taraftarı sevdiğinizin de gönlünü fethedecektir.

Doğum günü hediyesi olarak erkeğe hediye edilecek kartal pençesi kol düğmeleri erkek aksesurları arasından hediye edilecek özel bir seçenektir. Her erkeğin sahip olması gereken aksesuarların başında olan kol düğmelerine ayrı ilgi duyan sevdikleriniz için satın alabileceğiniz kartal pençesi kol düğmesi ile babanızı, sevgilinizi ya da arkadaşınızı çok mutlu edeceksiniz.