Kişiye Özel Kol Düğmesi Yuvarlak

Ürün Kodu : S-3034
49,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Şıklığı konusunda itinalı davranan ve tepeden tırnağa aynada kendine bakmadan sokağa çıkmayan bir erkek arkadaşınız mı var? O halde sakın bu özel kol düğmelerinden ona almadan bu sayfayı terk etmeyin deriz.

Şıklığı ve jantiliğiyle arkadaşlarınız arasında da ünlenmiş, tüm aksesuarları ve ana kıyafetlerini jilet gibi titiz kullanan, evden çıkarken inci gibi dişlerle en güzel parfümlere bulanmadan çıkmayan bir erkek arkadaşınız varsa dikkat! … Tam bir metroseksüelle beraber olabilirsiniz.

Bu kişiler kesinlikle en küçük detaylara dahi dikkat ediyor demektir. Ama el elden de üstündür öyle değil mi? Bu müşkülpesent sevgilileri de dilerseniz herkesi düşünen Hediye Sepeti sayesinde sevindirebilir ve bu kişiliklere uygun hediyeleri de bulabilirsiniz.

Plazanın en şıkı, önemli davetlerin en popüler erkeği sevgilinize isimlerinizin baş harflerine özel olan bu kol düğmelerinden alın, bakın onu nasıl da şaşırtacaksınız. Harfli kol düğmesi hediye seçeneği sayesinde sizin ne kadar ince bir zevk sahibi olduğunuza tanık olacaktır.

Erkek arkadaşa alınacak hediyeler arasından bu zarif hediye sayesinde sizi her zaman bileklerinde taşıyacağı gibi, sık sık da anacaktır. Hiç kimse de var olmayacak olan bu şık ve anlamlı hediyeyi gördüğünde hemen denemek için manşetli gömleklerinde kullanmak için can atacaktır. Kol düğmelerinin üzerine çift olarak isimlerinizin baş harfleri lazer teknolojileri kullanarak işleneceğinden dolayı harfler asla silinmeyecektir. Yeni yıl hediyeleri erkek seçenekleri arasında rahatlıkla seçilebilecek olan bu kol düğmeleri aynı zaman da değişik hediyeler kategorisinde çok dikkat çekici ve unutulmaz  bir armağan olarak sevdiceğinizin  çekmecelerinde duracak.

 

Bir erkeğe alınabilecek özel hediyeler arasında yer alan kol düğmeleri kişiye özel bir hal aldığında daha özel olmaktadır. Özel toplantılarına giderken ya da sevdiklerinin düğünlerinde bu özel ayrıntıya dikkat eden sevgiliniz için hoş bir jest yapıp bir kol düğmesine kendi baş harfinizi diğerine onun isminin baş harfini ekleterek anlamlı ve çok hoşuna gidecek bir hediye verebilirsiniz.Özel günlerde onun şıklığını tamamlayacak hediye arıyorsanız, tamamen kişiye özel hazırlanabilen bu kol düğmesi ideal bir hediye tercihi olacaktır.

Kişiye Özel Kol Düğmesi Yuvarlak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.

Yorum Yaz

Cansu .
Güvenilir bir site .Ürünleri gerçekten kaliteli ve en önemlisi hızlı teslimat
30.05.2017
SERPİL A.
Teşekkürler
Çook teşekkür ederim göstermiş olduğunuz özen için tam istediğim gibi olmuş.
14.12.2016
rahime .
Çok beğendim teşekkür ederim
13.10.2016
burçin u.
Teşekkürler hediye sepeti
21.02.2016
BETÜL A.
Çok beğendim, tam istediğim ve beklediğim gibi, hediyesepetine teşekkür ederim..
05.02.2016