Matematik Öğretmenine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

Ürün Kodu: 10697

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol düğmeleri 1.7cm x 1.7cm ölçülerindedir.
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Topla, çıkar, çarp, böl.. Bunun daha ötesini sizlere sabırla öğreten ve siz değerli öğrencilerine bu zor dersi sevdirmeyi başarabilen kıymetli matematik öğretmeninize bu 24 Kasım'da küçük bir jest yapmaya hazır mısınız? Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü hediyesi olarak tasarlayıp, farklı bir görselliğe kavuşturduğu Matematik Öğretmenine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi tam da bu amaçla üretilen şık hediye alternatiflerinden biri.

Bayan öğretmene hediye olarak satın alabileceğiniz birçok alternatif bulunurken erkek öğretmene hediye olarak tercih edilebilecek çok az sayıda hediye seçeneği vardır. Hal böyle olunca Hediye Sepeti boş durmadı ve erkek öğretmenleriniz için tercih edebileceğiniz en şık ve en anlamlı hediyeleri oluşturup sizlere sundu. Tasarımı ile ilgi çeken ve el yapımı öğretmenler günü hediyesinden farksız olan Matematik Öğretmenine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi de bu alternatiflerden sadece biri. Çok sevdiğiniz matematik öğretmeninize özel olarak hazırlanacak bu kol düğmesi bir tekine öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harflerinin işlenmesi ile anlam bulacaktır. Diğer teki ise matematiğin simgelerin biri olan Pi Sayısı sembolü ile detaylandırılmıştır. Böylelikle yalnızca matematik öğretmeninize özel bir hal alacak kol düğmesi modelimiz ona verdiğiniz değeri yansıtacak ve kişiye özel tasarımı sayesinde kalıcılığını bir ömür sürdürecektir. Öğretmenler günü mesajları eşliğinde öğretmeninizin beğenisine sunabileceğiniz Matematik Öğretmenine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi'nden daha güzel ve daha anlamlı bir hediye bulamayacağınızdan eminiz. O halde bu şık öğretmenler günü hediyesini kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Hediye Sepeti.com'un çok sevdiğiniz matematik öğretmeniniz için tasarlayıp en şık kutu içinde beğenisine sunacağı Matematik Öğretmenine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi'ni harika fırsatlar ile satın almak istiyorsanız biraz acele edin. Aksi halde bu zarif hediye tükenebilir. Sitemizin diğer öğretmenler günü sürprizlerini de incelemeyi unutmayın!