Unutulmaz Sevgi Dolu Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları – Anlamlı 24 Kasım Mesajları

Dikkatinizi Çekebilir ► Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler Günü Mesajları arasından bayana alınacak en güzel hediye seçeneklerine bakabilir ve öğretmenler günü için en sevdiğiniz öğretmeninize hediyeler alabilirsiniz. Eğer öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyorsanız size en özel mesajlar ve hediye seçeneklerini bir araya getirdik. Aynı zamanda erkek öğretmenleriniz için de erkeklere hediye önerileri seçeneklerimize de göz atabilirsiniz.

Her geçen gün daha iyi deneyimliyoruz iyi bir eğitimin insanı nasıl etkileyebildiğini, geleceğine nasıl ışık tuttuğunu ve nasıl başarılara imza atılabileceğini… Ve tabii ki çok iyi biliyoruz iyi bir eğitimin ancak iyi bir öğretmenle mümkün olabileceğini. Bilgisi, donanımı, başarılarından ziyade öğrencilerine her zaman insanca yaklaşan; onlara iyiyi ve doğruyu aşılama gayretine dönüştüren öğretmenler birçok insanın hayatında son derece kıymetli bir konumda kendilerine yer buluyor. Öğrenciyi anlayan, ona ailesinden biri kadar sıcak davranan, gerektiğinde sıkıntılarını veya sevinçlerine ortak olan, en önemlisi ona faydalı bilgiler veren ve bunları sadece öğretmekle kalmayıp öğrenmeyi de sevdiren, dolayısıyla gelecekteki eğitim hayatına büyük katkıda bulunan öğretmenlerin hakkı hiçbir zaman ödenemez.

 

“Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır.” diyen ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün başöğretmenliğe adım attığı 24 Kasım tarihi her yıl ülkemizde      Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” derken de öğretmenin toplum açısından ne denli önemli olduğunun mesajını vermek istemiştir. En güzel öğretmenler günü mesajları ile insanlara öğretmenin değerini anlatan başöğretmen Atatürk’ün izinden giden çok kıymetli öğretmenlere Öğretmenler Günü’nde güzel duygular hissettirmek, sevildiklerini ifade etmek onlar için büyük mutluluk olacaktır.

Öğretmenler Günü Mesajları Sözler

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kasım ayı geldiğinde öğretmenler günü de yaklaşıyor demektir. Yavaş yavaş yaklaşan öğretmenler gününün heyecanı herkes gibi bizi de sardı. Onları büyük bir minnetle aldığımız öğretmenler gününde onlar için güzel bir öğretmenler günü mesajı hazırlamanın da zamanı geldi… En güzel öğretmenler günü mesajları için sitemizdeki fikirlerden faydalanabileceğiniz gibi yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. Böylece tam olarak içinizden geçenleri yansıtmış olacağınız duygusal öğretmenler günü mesajları yazabilir ve öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Tabi bu mesajlarınızla birlikte öğretmenlerinize vereceğiniz bir de hediye seçmelisiniz. Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye düşünüyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden sitemizde bulunan birbirinden güzel ve özel öğretmenler günü hediye önerilerine göz atabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi seçerken öğretmeninizin karakterine en uygun hediyeyi seçmeye özen göstermelisiniz. Eğer öğretmeniniz bayansa bayana alınacak en güzel hediye seçeneklerini de yine sitemizde bulabilirsiniz.

Hayatınızda büyük emekleriyle önemli bir yer edinen çok değerli öğretmenlerinizin özel günlerinde duygularınızı ifade etmenizi sağlayacak anlamlı öğretmenler günü mesajı arşivi muhakkak etkili olacaktır. Öğretmenler günü hediyeleri   hazırlayıp öğretmenler günü ile ilgili mesaj yazarak süslemek istiyorsanız sizin için toparladığımız en güzel öğretmenler günü mesajları burada…

 • “Güzel ülkemizin insanlarını özveri ile yetiştiren öğretmenlerimiz siz her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları

 • “Her bilgiyi, doğruyu zihinlerimize sevgiyle ilmek ilmek işleyen, her zorlukta sabretmeyi öğreten biricik öğretmenim. Sizi tanıdığım için, hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…”
Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

 • “Hayatımda kıymetli izler bırakan, her hatamda büyüklüğü ile beni derinden etkileyen bir öğretmenim var. İyi ki varsınız…”
Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmenler Günü Şiirleri

Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti

Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti
Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti

Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti

Değerli öğretmeninize özel gününde öğretmenler günü mesajı içeren bir hediye sunmak istiyorsanız üzerine kutlama mesajı yazdırabileceğiniz kartvizitlik, anahtarlık ve kalemden oluşan hediye seti iyi bir tercih olabilir. Hediyenin öğretmeninizin ismine özel hazırlanmış olması duygularınızı ve verdiğiniz kıymeti ifade etmenizi sağlayacak, ona güzel şeyler hissettirecektir. 24 Kasım öğretmenler günü mesajı ile birlikte sunabileceğiniz bu hediye akılda kalıcı, etkili bir hatıra olacaktır.

Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti
 

Öğretmene Hediye Kartvizitlik Seti

Hayatımızın uzun bir bölümünü, pek çoğumuz okul sıralarında geçirdi. Bu zamanlarda, küçük yaşlarda olduğumuzdan ya da yeterli olgunluğa ulaşmadığımızdan ötürü, bu mesleği ne denli önemli olduğunu tam anlamıyla kavrayamamış olabiliriz. Özellikle o zamanlarda, bize bilgilerini aktaran öğretmenlerimizi yeterince önemsememiş; hatta onlara kızmış bile olabiliriz. Zamanın akışına kendimizi kaptırıp, mesleklerimizi elimize aldığımızda bu mesleklere ulaşma yolculuğumuzun önemli kahramanlarının, öğretmenlerimiz olduğunu şimdilerde çok daha iyi anlıyoruz. Belki de bu özel günler, uzun süredir görmediğimiz, okul sıralarından beri aklımıza gelmeyen öğretmenlerimizi hatırlamamıza vesile olacaktır.

Çağımızda sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla Öğretmenler Günü mesajı Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlar aracılığıyla iletiliyor. Öte taraftan elbette Öğretmenler Günü mesajlar ya da telefon aramaları ile de kutlanabilir. Bunun için kişisel olarak yazdığımız mesajların yanı sıra hazır iletiler ile de öğretmenlerimizin kalbine dokunabiliriz. Her öğretmen için öğrencileri tarafından hatırlanmak büyük bir gurur vesilesidir.

Öğretmenler Günü için mesajlar aradığımızda, onlara olan sevgimizi etkili bir şekilde ifade edebilecek cümleleri internette rahatlıkla bulabiliriz. Bu özel günde öğretmenleri sadece öğrenciler değil üst düzey yöneticiler, resmi kurum temsilcileri de bildirileriyle anımsarlar. Örneğin, her sene 24 Kasım günü geleneksel biçimde Milli Eğitim Bakanı Öğretmenler Günü mesajı yayınlamayı ihmal etmez. Kendini ifade etmekte zorlanan kişiler için de hazır öğretmenler günü mesajları adeta kurtarıcı niteliğindedir.

 • Sizi sadece bugün değil, mesleğimi elime aldığım her gün gururla anımsıyorum. Bana el verdiğiniz için, beni geleceğe taşıyıp ışık olduğunuz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
öğretmenler günü mesajı facebook

öğretmenler günü mesajı facebook

 • Hayatıma yön veren, kimliğimi bulmama yardımcı olan, yeteneklerimi keşfetmemi sağlayan, gizli kahramanım. İyi ki yaşamımdan geçtiniz.
milli eğitim bakanı öğretmenler günü mesajı

milli eğitim bakanı öğretmenler günü mesajı

 • Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
öğretmenler günü için mesajlar

öğretmenler günü için mesajlar

 • Geleceğime adım adım yürürken, hala bana yıllar önce verdiğiniz yaşam derslerinden ilham alıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey, yaşamım için en değerli pusula olmaya devam ediyor. Sizi iyi ki tanımışım. Gününüz kutlu olsun.
öğretmenler günü mesajlar

öğretmenler günü mesajlar

 • “Öğretmenim, bu günde sizi ne kadar sevdiğimi belirtmek ve üzerimdeki emekleriniz için minnetlerimi sunmak isterim. Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler İle İlgili Sözler

Öğretmenler İle İlgili Sözler

 • “Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-hediye-notu

 • “Yeni neslin doğru bir karakter ve engin bilgilerle yetişmesini, kararlı adımlarla başarıya yürümesini, ülkesine faydalı işler yürütmesini, en önemlisi her zaman adaletin ve sadakatin izinde hareket etmesini siz yüreği güzel öğretmenlere borçluyuz. Çocuklarımızın en doğru şekilde yetişmesinde sizlerin payı çok büyük. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
ogretmene-guzel-sozler

Öğretmene Güzel Sözler

Öğretmene Özel Matematik Saati

Öğretmene Özel Matematik Saati
Öğretmene Özel Matematik Saati

Öğretmene Özel Matematik Saati

Matematiği sevdiren kıymetli öğretmeninize harika bir hediye fikri: Matematik temalı duvar saati. Resimli öğretmenler günü mesajı ile sunabileceğiniz bu hediye öğretmeninize hitap ettiği için kendisini değerli hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca kadın veya erkek öğretmen için doğum günü hediye önerileri arayanların da değerlendirmesi gereken bir fikir olarak bu duvar saati öğretmenlerinizin evlerinde veya çalışma alanlarında severek kullanacakları bir eşya haline gelecek.

Öğretmene Özel Matematik Saati
 

Öğretmene Özel Matematik Saati

 • “Benim sevgi elçisi, doğru bekçisi, bilgi avcısı güzel öğretmenim. Bana kattığınız her şey için minnettarım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü ile ilgili Sözler

Öğretmenler Günü ile ilgili Sözler

 • “Dünyanın en iyi öğretmeninin öğretmenler gününü kutlar, güzel yarınlarda öğrettiklerinizin izinde buluşmayı dilerim. İyi ki varsınız.”
kisa-ogretmenler-gunu-mesajlari

Kısa Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.”
Uzun Öğretmenler Günü Mesajları

Uzun Öğretmenler Günü Mesajları

Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri

Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri
Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri

Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri

Üzerinde isminizin yazılı olduğu, kişiye özel bir not defteri mi arıyorsunuz? Monogram tasarımlı ürünler ilginizi mi çekiyor? Hediye Sepeti olarak size hem kendiniz hem de öğretmenler günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz Kişiye Özel Monogram Tasarımlı Renkli Not Defterini sunuyoruz.

Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri
 

Monogram Tasarımlı Renkli Not Defteri

 • “Siz bana her zaman şefkatle yaklaştınız, her sıkıntımda bana arkadaş oldunuz. Yeri geldiğinde ailem gibi koruyup kolladınız. Bana sevmenin ve yaşamanın ne kadar güzel olduğunu her fırsatta hatırlatıp, karanlığa düşmeye yaklaştığım anda umut olup ellerimden tuttunuz. Sizi gururlandırdığım günlerin bir an önce gelmesini öyle çok istiyorum ki… Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmen Mesajları

Öğretmen Mesajları

 • “Siz bir ışık, biz de o ışığa muhtaç, onunla aydınlanmaya hevesli öğrencileriz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
24 Kasım Sözleri

24 Kasım Sözleri

 • “O dopdolu sevginiz her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışlarınız içimi ısıtır öğretmenim. Sabrınız her defasında beni de güçlendirir öğretmenim… Öğretmenler gününüzü kutlarım.”
24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajları

Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası

Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası
Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası

Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası

Öğretmeninize severek kullanacağı, sizden hatıra olarak saklayabileceği ve gördüğünde kendisini çok özel hissedecek bir hediye arıyorsanız isme özel işlemeli hazırlanan metal cep aynası harika bir seçenek! Kadın öğretmenlere 24 Kasım öğretmenler günü kutlama mesajı ile birlikte verilebilecek cep aynası öğretmeninizin çok hoşuna gidecek farklı bir hediye olacaktır. Öğretmenler günü için mesajlar arasından sizi yansıtan bir yazıyı seçerek değerli öğretmeninize böyle bir hediye hazırlatarak ona sevildiğini hissettirebilirsiniz.

Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası
 

Kadın Öğretmene Hediye Cep Aynası

 • “Benim kanatlı bilgi meleğim… Umut ettirenim, güzel gördürenim. Direnmeyi ve mücadele etmeyi seçtirenim, canım öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Sevgi Sözleri

Öğretmenler Günü Sevgi Sözleri

 • “Öğretmen bahçıvan gibidir. En güzel çiçekleri o yetiştirir. Hiç şikayet etmeden, yorgunluk nedir bilmeden, bıkmadan usanmadan onları besler, aydınlatır, su verir.”
Öğretmen ile ilgili Sözler

Öğretmen ile ilgili Sözler

 • “Sabrını, sevgisini ve saygısını benden esirgemeyen, en büyük destekçim, sevgili öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi

Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi
Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi

Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi

Hediye alırken sevdiklerinin ilgi alanlarını, mesleğini dikkate alıp ona hitap etmesine özen gösterenler için Coğrafya öğretmenlerine veya seyahat etmeyi seven öğretmenlere verilebilecek etkileyici bir hediye. Işıklı dünya küresi dekoratif amaçlı kullanılabileceği gibi derslerde de kullanılabilecek bir materyal olduğundan öğretmene hediye edilebilecek bir tercih olacaktır. Üzerine iliştirebileceğiniz öğretmenler günü resimli kutlama mesajları ile öğretmeninizi bu özel gününde mutlu edebilir, ona sizin için ne kadar kıymetli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi
 

Öğretmenler İçin Işıklı Dünya Küresi

 • “Sizin kadar anlayışlı, sabırlı ve şefkat dolu olmayı çok istiyorum. Öğretmenlik mesleğine yaklaşmama çok az bir zaman kaldı ve ben öğrencilerimin hayatlarına en az sizin kadar etkili dokunuşlarla güzel şeyler katmak istiyorum. Sizi gururlandırmak için olanca gücümle çalışıyorum öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Beni her zaman umut etmeye teşvik eden, hep faydalı işlere yönelten ve her zaman bana inandığını hissettiren canım öğretmenim. Eğer omzumda sizin desteğinizi, sırtımda sizin şefkatli ellerinizi hissetmeseydim aynı durumda olur muydum bilemiyorum… Bende emeğiniz çok büyük. Size binlerce kez teşekkür ediyor öğretmenler gününüzü en güzel dileklerimle kutluyorum. Her şey gönlünüzce olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Hayatta her şeyin bir anlamı olduğunu, esas olanın sevmek ve sevilmek olduğunu ve fedakarlıkların insana hiçbir şey kaybettirmeyeceğini sizden öğrendim. Şefkatin en somut halini, emeğin en güzel karşılığını, direnmenin insana verdiği gücü sizinle gördüm. Sorularımla sizinle cevaplar buldum, sorunlarıma sizinle çareler buldum. İyi ki sizin gibi kıymetli bir öğretmenin öğrencisi oldum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa
Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa

“Dünyanın en iyi öğretmeni benimki!” diyenler için muhteşem bir hediye seçeneği! Bu düşüncenizi öğretmeninize de yansıtabileceğiniz küçük ama oldukça etkili bir hediye… Öğretmeninizin severek kullanacağı “dünyanın en iyi öğretmeni” yazılı porselen kupa aynı zamanda kendisini çok özel ve değerli hissetmesini de sağlayacağı için manevi açıdan etkili bir hediyedir. Öğretmenler günü ile ilgili mesaj hazırlayarak bu hediyeyi sunmanız öğretmeninizi çok mutlu edecektir..

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa
 

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa

 • “Bana şefkatin tanımını sorsalar onlara sizi göstermek isterim. Sizin umut dolu, parlak bakışlarınız ve iç ısıtan gülüşleriniz birçok insanın ihtiyaç duyduğu tek şey olabilir. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım… Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Yoluma ışık tuttunuz, yaralarımı sardınız, hatalarımı bağışlayıp hep doğruyu anlattınız. Şimdi biliyorum ki sizin hayatınızda önemli olduğum için sizin sevginize tanık olabildiğim için başarılıyım. Şimdi kimin hayatında önemliysem, kimin hayatında güzel bir izim varsa sizin gibi bir öğretmenin öğrencisi olduğum içindir. Sizi mahcup etmeyeceğim, öğretmenlikte sizin izinizden yürüyeceğim… Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Hayatı sizinle paylaşmış olmak, hayatımda sizden izler bulmak beni çok mutlu ediyor. Sizin kadar donanımlı, bilgili ve güzel yürekli bir insanı ömrüm boyunca hayatımda tutmak, baş tacı etmek isterim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun, önünüzde hak ettiğiniz kadar güzel bir gelecek sizi bekliyor olsun öğretmenim…”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenin Baş Harfine Özel Kol Düğmeleri

Öğretmenin Baş Harfine Özel Kol Düğmeleri
Öğretmenin Baş Harfine Özel Kol Düğmeleri

Öğretmenin Baş Harfine Özel Kol Düğmeleri

Şıklığına her zaman özen gösteren ve kol düğmeleri kullanmayı seven erkek öğretmeninize tam da onun için hazırlanmış kol düğmeleri hediye etmeniz etkileyici olacaktır. 24 Kasım öğretmenler gününde verilebilecek hediye öğretmeninize kendisini çok özel hissettirecektir. Öğretmenler günü mesajları sözler eşliğinde verilebilecek hediye öğretmeninizin şıklığını tamamlayacak, severek kullanacağı bir aksesuar olacaktır. Sizden hatıra kalacak bu küçük ama ince düşünülmüş hediye ne kadar sevildiğini hatırlamasını sağlayacaktır.

Öğretmenin Baş Harfine Özel Kol Düğmeleri
 

Dünyanın En İyi Öğretmenine Hediye Porselen Kupa

 • “Sizin bana kazandırdıklarınızın yanında ben size ne söylesem sevgimi ve minnetimi anlatmaya yetmeyecek. Sizin için ne yapsam fedakarlıklarınızla örtüşmeyecek, hakkınız ödenmeyecek. Dilerim, hayatta her şey gönlünüzce olur çünkü siz mutluluğu en çok hak edensiniz. Siz benim değerli öğretmenim, yol göstericimsiniz. Sizi çok seviyorum.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Anne baba kadar kutsaldır öğretmen. Ülkenin dört bir yanında canla başla çalışan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım.”
öğretmenler günü mesajları

öğretmenler günü mesajları

 • “Siz öğretmenliği sadece iş olarak görenlerden değil, bu işte yüreğini ortaya koyanlardan oldunuz. Siz bizi sadece bilgilerle değil hayat tecrübelerinizle de aydınlattınız. İşte bu yüzden sizin öğretmen olmak için doğduğunuza, öğretmenliğin size en yakışan şey olduğuna eminim. Eğitimimde fark yaratan, aile gibi arkadaş gibi desteğini esirgemeyen siz değerli öğretmenimin bu özel gününü canı gönülden kutlar; mutlu yarınlar dilerim.”
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Öğretmenler gününde öğretmeninize alabileceğiniz ideal bir hediye seçeneği. Öğretmeninizle birlikte bir fotoğrafınızı yerleştirerek verebileceğiniz ahşap çerçeve tamamen öğretmeninizin ismine özel hazırlanacaktır. Bir çerçeve sıradan bir hediye gibi görünse de bu şık çerçeve kişiye özel olmasıyla büyük fark yaratıyor. Resimli öğretmenler günü mesajları ile verebileceğiniz, en güzel öğretmenler günü mesajları iliştirebileceğiniz bu anlamlı hediye öğretmeninizi çok mutlu edecektir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
 

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

 • “Hayatta istediğim konuma gelmemde, başarılarımda ve insanlar tarafından gördüğüm saygı ve sevgide sizin bana bıkmadan usanmadan öğrettiklerinizin payı çok büyük. Sizin kalbimde yeriniz aklınıza gelmeyecek kadar büyük… Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
öğretmenler günü mesajları

öğretmenler günü mesajları

 • “Cehaletin düşmanı, sevgi dağıtıcısı, bilgi ile aydınlatıcı değerli öğretmenim. Öğretmenler gününüzü kutlar, başarıların her zaman sizinle olmasını temenni ederim.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Yarından istediğiniz ne varsa muhakkak sizi bulsun, gönlünüzden geçen dilekler bir an önce gerçek olsun. Mutluluk ve huzur her an yanı başınızda bulunsun, öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Kendini tüketerek başkalarına ışık veren bir kandil gibidir öğretmen. Hep özverili, hep canla başla çalışır. Gelecek nesiller için büyük emekler veren çok kıymetli öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım.”

ogretmenler-gunu-mesajlari-15

 • “Öğretmenliğe kimselerin aşina olmadığı bambaşka bir boyut kattığınız, her zaman farklı olduğunuz için teşekkür ederim. Siz benim için bilgi veren, okulda görevini yerine getiren bir öğretmenden çok daha ötesiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Okumayı, yazmayı, büyümeyi, her şeyi sizden öğrendim. Annem, babam oldunuz şefkati ilgiyi sizden gördüm. Siz bana bir armağansınız, kalbimde her zaman yer alacak, hep özlemle hatırlanacaksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-mesajlari-17

 • “Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder.” (Atatürk)
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur.” (Addison)
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum.” (Diyojen)
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

 • “Dünyada her şeye değer biçilebilir ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir.” (Sokrates)
ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

Öğretmenlerinize özel günlerinde duygularınızı aktarabileceğiniz, verdiğiniz kıymeti gösterebileceğiniz manevi açıdan anlamlı ve etkileyici en iyi hediye fikirleri  burada… Öğretmenlere hitap edebilecek ve öğretmenler gününde verilebilecek etkileyici hediyeleri resimli öğretmenler günü mesajı, öğretmenler günü mesajları sözler ile pekiştirerek değerli öğretmeniniz için anlamlı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Unutmayın, hediyenin önemi nasıl maddi bir güç gösterdiği değil ne kadar ince düşünüldüğü ve duyguları ne denli iyi ifade edebildiğiyle ilgilidir.

Erkek öğretmenler için de erkeklere hediye önerileri listemizden uygun hediyeler seçebilirsiniz. Böylece hem öğretmeniniz için en uygun hediyeyi seçmiş hem de ona çok uzun seneler saklayabileceği güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Böylece öğretmeniniz de uzun yıllar boyunca sizin kulaklarınızı çınlatacak…

Öğretmenlerinize, onların sizin için ne kadar değerli olduklarını anlatmanın en güzel yollarından bir tanesi de onlar için güzel bir hediye seçmek ve bu hediyenin üzerine de kalbinizden gelen güzel bir öğretmenler günü mesajı yazmak olacaktır. Bu şekilde öğretmeninize duyduğunuz sevginin, saygının ve minnetinizin ne kadar büyük olduğunu da ifade edebilirsiniz. Öğretmeniniz de onu bu özel günde andığınız ve unutmadığınız için çok mutlu olacak ve size bu mutluluğunu yansıtacaktır. Eğer siz de onun mutluluğuna şahit olmak istiyorsanız bir an evvel siparişinizi vermelisiniz…

Kişiye Özel Ahşap Kum Saati

Kişiye Özel Ahşap Kum Saati
Kişiye Özel Ahşap Kum Saati

Kişiye Özel Ahşap Kum Saati
Öğretmenler günü hediyenize hala karar veremediyseniz ve orijinal hediye fikirleri arayışındaysanız çalışma odası hediyesi olarak isme özel bu ahşap kum saati iyi bir tercih olabilir. Zamanın önemini anımsatacak 15 dakika süreye sahip ahşap kum saati öğretmeninize verebileceğiniz etkileyici bir hediye olacaktır. Kum saati üzerinde öğretmeninizin isminin baş harflerinin yer alması hediyeyi oldukça özel kılıyor. Öğretmenler gününde öğretmenler günü mesajı ile verilebilecek farklı bir hediye seçeneği…

Kişiye Özel Ahşap Kum Saati
 

Öğretmen İçin Takvimli Kupa

Öğretmen İçin Takvimli Kupa
Öğretmen İçin Takvimli Kupa

Öğretmen İçin Takvimli Kupa
Değerli öğretmeninize özel hazırlanan takvimli porselen kupa uzun yıllar kullanılabilecek şık ve kalıcı bir hediye seçeneği. Öğretmenler gününde verebileceğiniz takvimli kupa üzerinde önemli günler işaretlidir. İsme özel hazırlanan bu hediye öğretmeninizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak etkili bir tercih olacaktır. 24 Kasım öğretmenler günü mesajları ile verebileceğiniz hediye öğretmeninizin ders molalarında bir şeyler içerken severek kullanacağı bir eşya olacaktır.

Öğretmen İçin Takvimli Kupa
 

Öğretmene Hediye Ahşap Kutuda Kalem

Öğretmene Hediye Ahşap Kutuda Kalem
Öğretmene Hediye Ahşap Kutuda Kalem

Öğretmene Hediye Ahşap Kutuda Kalem
Sıradan bir hediye fikri gibi görünen seçenekler bazen oldukça etkili dokunuşlarla son derece özel ve değerli hediyelere dönüşebiliyor. Bunun en güzel örneği de şık ahşap kutusuyla birlikte alabileceğiniz bu kalemli hediye olacaktır. Öğretmeninizin isminin yer aldığı özel tükenmez kalem öğretmenler günü mesajı verebileceğiniz şık bir ahşap kutu içerisinde sizin için ideal bir hediye fikri olabilir. Böyle küçük ama etkili bir hediye ile öğretmeninize ne kadar düşünceli davrandığınızı ve sizin tarafından ne denli kıymetli olduğunu hissettirebileceksiniz.

Öğretmene Hediye Ahşap Kutuda Kalem